asmeredakcja - Znowu sukces Polski, bo Judeopolonia jest chyba lepsza od zwykłej Polonii? Stanisław Michalkiewicz


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem - "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Wszyscy zadowoleni, znowu sukces Polski, bo Judeopolonia jest chyba lepsza od zwykłej Polonii? - Stanisław Michalkiewicz nie tylko o nadchodzącym szczycie NATO w Brukseli i możliwym scenariuszu i wyniku rozmów "na szczycie" w Helsinkach pomiędzy prezydentami Trumpem i Putinem, także o zagadkowej kwestii "kobiet w NATO", o "zmartwychwstaniu kapłańskim" księdza Lemańskiego, o zdumiewającym i gorszącym środowisko Prawa i Sprawiedliwości oświadczeniu Naczelnika Pana i o propozycji przyznania Mu Nagrody Nobla......

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
M... ??????????
Jacek K... Rodacy my mamy problem gdzie indziej położony. Żydzi nie byli by żaadnym zagrożeniem w Polsce gdybyśmy nie mieli Januszów biznesu. Komuna odizolowała nas od swiata , kiedyś wystarczyło ,, liczydło i butelka wódki ‚’ zeby ubić interes. Teraz biedota siedzi u władzy i ich krótkowzroczność jest ogromna. Gdyby taki janusz biznesu myslał długofalowo i nie dawal sobie wypłat 2 miliony zlotych co miesiac tylko zainwestowal to w nowe technologie, rozwój naukowy czy odpowiednie przygotowanie przyszlej kadry managerów to Polacy nie musieli by zginać karku przed nikim tylko potrafili by negocjować i walczyć o swoje a tak mamy to co mamy. Szkopskie koncerny rozpijają tych Polakow jak to wczesniej robili ruskie . Janusz wezmie pod siebie a reszta zdychaj. w Polsce jest wiele fundacji to super biznes a najwiecej mają zydzi ktorzy żerują na Polakach . A wystarczylo by opodatkowac je i zlikwidowac dotacje panstwowe
dawi831... Jaka ładna muzyczka na początku nagrania jak w Mario.
Morgan ... Bartoszewski nie podpisał deklaracji Terezińskiej/Praskiej !!! Senatorowie USA są w błędzie i bezzasadnie wnioskują do władz Polski w/s rozczeń, natomiast faktem jest, że gremia Żydowskie uznają, że samo uczestnictwo w konferencji Praskiej jest niejako deklaracją zobowiązania się do zadośćuczynienia tych wydumanych i niezgodnych z prawem rozczeń. Nawiasem mówiąc USA po wojnie podpisały deklaracje w której zobowiązują się do nieingerowania w sprawy żydowskich roszczeń powojennych (do wojny 7 dniowej USA nie widziało w Izraelu partnera na bliskim wschodzie, ani partnera w ogóle) warto było by przypomnieć USA ich zobowiązania i brak takowych z naszej strony. Dobrze by było przekazać tę informację Panu Michalkiewiczowi, że Polska nie podpisała deklaracji Terezińskiej!!!
Artur Z... * plugawe reklamy ! !
elomord... Czekam na podsumowanie szczytowania prezydentów USA i Rosji w Helsinkach ;)
Mike Sm... PiS sprzedał Polaków jak worek kartofli.
MichaSS... Niemy podziw dla Pana Michalkiewicza
Piotrek... Troche sie dzis pan zagalopował z tymi teoriami na temat rozbiorow, gdyby rosja chciala wschod ukrainy to nie budowali by mostu za miliony dolarow do krymu


Anna My... ?
Aroo... mam nadzieję ze to ironia. zr lepsza judeo polonia niż Polska
marek k... No niestety mieliśmy nadzieję po wygranej PiSu na niepodległą Polskę, ale po obaleniu premier Szydło, tzw 3rp ciąg dalszy, niemcy już osadzili swój przemysł i handel no to teraz pora na żydów, a Polacy będą służyć " mądrzejszym narodom",
Weronik... Kolejne świetne historie spiskowe w wykonaniu Pana Michalkiewicza sarkazm nie zawiódł , poczucie humoru również troche zafiksował sie Pan Michalkiewicz na ustawie 477, ale cóż historie spiskowe buduje sie latami
Piotrek... Panie Stanisławie,
pan Jacek Kurski to kolejny przykład nosiciela wirusa sukcesu. Z racji piątku 13 obejrzałem Wiadomości, a tam rocznice, spiżowe sentencje Prezydenta o suwerenie (znaczy ludzie) i jego nieomylności co do wyborów, nagrody im. Lecha Kaczyńskiego, pałace w parkach i akcja ABW i akcja w Tajlandii i o ratowaniu górnictwa (SIC!) i o mundial.... ani słowa o protestach rolników, pielęgniarek, policjantów i reszty sfołoczy. Nic, nul, zero. Jako chłopskiego syna trochę mnie to śmieszy, choć bardziej wkurwia.

Ja się pytam, jak rolnicy śmią protestować skoro Władza dała im święto, Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, i to protestować zaraz po tym święcie? tubylcy.

I ciekawostka: w czasie dyskutowania o sytuacji w górnictwie przywołano sytuację z czasów rządów PO-PSL. Nasz Pan Premier powiedział, że za czasów PiS nie rozpędza się tłumu protestujących gumowymi kulami. Zabrakło jednego słowa: JESZCZE.

Widać wybory samorządowe się zbliżają, ależ to będą w tym roku dożynki, ileż umizgów, będzie się działo.

Pozdrawiam

P
Bogdan ... ojej stasienku przeoczyłes przynajmniej jeszcze jedną kobietę i to jakich rozmiarów ? - to ta która z makrela - (tej nie poczytam jako kobietę) była kolesianka już w szkole no i z majowa też. zaraz filmik z tą babą?
ooooo to taaa w czerwonym żakieciku
https://youtu.be/9b3pvtuY03w
O co w ... Umknęło mi ale nie zapomnę podczas kolejnego spotkania: dlaczego Polacy nie chcą wybierać Michalkiewicza?
Klakier... Końcówka genialna i celna?
Adam Ma... Ludzie jeśli myślicie że Judeopolonia to fikcja, zobaczycie, co to, gdy dostaniecie podatki w takiej kwocie (w tym katastralne) że będziecie uciekać z chałup na ulicę, bo Was nie będzie na nie stać. Żydzi słyną z bezwzględności w egzekwowaniu podatków, nawet w gettach zabierali swoim rodakom ostatnie kromki chleba (posłuchajcie wykładów tu na YT dr Ewy Kurek). Cale gminy żydowskie na terenie wschodniej Polski tak bezwzględnie egzekwowały swoich poddanych, zawsze byli tak biedni (80%), że nawet ich bliźni ich się wstydzili.
Adam Ma... Juncker to przede wszystkim pije na umór, popychał go Poroszenko, który szedł za nim i nie mógł wyjść ze zdumienia, że głowa UE jest zwykłym zapitym łbem nie lepszym od łba Kwaśniewskiego czy Jelcyna. UE to degeneraci z Tuskiem na czele w zapitym łbie nie zrodzi się żadna złota myśl. Panie Stanisławie, Noworosja już nie jest ukraińska. Żaden kąsek Ukrainy nie jest nam potrzebny Pan wie dlaczego akcja Wisła była przeprowadzona, gdyż Ukraińcy z UPA codziennie mordowali tysiące Polaków, mając wsparcie w tutejszej ukraińskiej mniejszości. Tysiące absolwentów Jidisz z polskich uniwersytetów, które kształcone są od lat wreszcie znajdzie zajęcie. Grunt pod Judeopolonię, jeśli nie pogonimy PiS od rządu jest szykowany od lat.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w