Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Oddaję Państwu głos prof. Malicki: Wołyń stał się zakładnikiem polityki

Telewizja Republika »
- Sprawa wołyńska stała się zakładnikiem politycznym - mówił w programie "Oddaję Państwu głos" Jan Malicki, dyrektor Studium Europy Wschodniej UW. - Polska i Ukraina nie zmienią swojego miejsca na mapie. Oba narody muszą sobie zadać dwa pytania. Czy Polska ma strategiczne interesy na Wschodzie i czy może je załatwić bez Ukrainy? - zauważył gość Karola Plewy.
Komentarze:
Franek ... Jedwabne!!!???Niemiecka zbrodnia, żadnych dowodów że to Polacy brak ślectwa bo żydom to wygodne blokują eskumacie
HeroGen... Ta kanalia jarosław kaczyński spiewał pieśni banderowskie na wołyniu, a gównojady (propagandyści z GPC) obrażają każdego od ruskich trolli, kto krytykuje pis za ich politykę ws. ukrów.

PISPO JEDNO ZŁO
Polish ... wypierdol z Polski dopoki nie bedzie przeprosin przyznania sie i kajania sie , bestie i potwory - niemowlaczki niczego nieświadome im zawiniły! wszyscy WON z Polski! nigdy wiecej żaden polityk który wpuścił choc jednego ukraińca do Polski nie dostanie naszego głosu!!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw