POPKO TV - Tryptyk o Edenie cz.2. Eden Wolni ludzie. Słowo o odrodzeniu człowieka.


Music: Happy Haunts; YouTube Audio Library

Najlepsze komentarze:

Kasia K... dziękuję...
Piotrek... Ja chcę żeby wszyscy ludzie byli szczęśliwi bo jak oni będą szczęśliwi to ja też przy okazji, na chłopski rozum to jest oczywiste.
Zofia O... Zbyszku ,ja lubię jak ty tak mówisz ,bo mówisz prawdę ,dobrze określiłeś że kościół jest na smyczy szatana ,ta smycz jest bardzo długa ,bo idzie przez Polskie Miasta i sięga inne państwa ,widzę że nie wszystkim ludziom udało się zerwać ze smyczy szatana ,ucieszyłam się że już na poziomie 8 można coś zdziałać ,twoja nadzieja zawsze mnie podnosi na duchu ,pozdrawiam .
Mi Lena... Tylko 2000 osób? Jestem chętna
spontan... Smutne, ale prawdziwe.
Jolanta... Jakże smutna konkluzja choć prawdziwa-DZIĘKUJĘ
AnnaAni... Zbyniu większość ludzi chce być podporządkowana szczególnie dotyczy tych co mają wysokie profity finansowe chcą i wiernie służą systemowi a biedniejsi są zamuleni przez kk.,uważają,że tak musi być i nic nie zmieni się,nie wierzą w możliwość zmian ..jedni i drudzy chcą być niewolnikami, no cóż wolna wola..Ja nie chcę takiego zaszczytu i podążam ku Bogu, to jest moja droga i tam jest moje miejsce :) możliwość bycia lepszym człowiekiem dzięki Tobie Bracie jest dla mnie Błogosławieństwem i nie zawrócę z tej drogi..dziękuję Przyjacielu:)))
Elwira ... KOCHAM CIĘ ZBYSIU I WSZYSTKICH WSPIERAJĄCYCH IDEĘ EDENU❤❤❤...A tym Co smród piekła i PTP odpowiada , no cóż, życzę NIESPEŁNIENIA , WOLNOŚĆ, RADOŚĆ I SZĘŚCIE SĄ naszym orężem....EDEN niech będzie z NAMI
Tessa... Dziękuję
Zuzanna... Dziękuję;
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzZTgx6Awz6-52qkATuY7Lg