No to jestem! - POWROTY DO DOMU: ZROBIŁAM TO, ALE CO MI DORADZICIE? ONA ZROBIŁA MNIE W... ✿No to jestem!✿


Do mnie: mail: [email protected] FACEBOOK: https://www.facebook.com/No-to-jestem-1548904202076668/ INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: IKSON-SUNKISSED https://soundcloud.com/stream Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.

Najlepsze komentarze:

Urszula... No i dobrze, ze wspomniałaś o tym żółtym serze, bo teraz już wiem, czym mogę Cię ucieszyć :)))) A tak - miałabym problem :))) A ser wolisz w kawałku czy w plasterkach ? :))) Pozdrawiam Cię serdecznie :*:*:*
Panna A... Marka Seyo jest dostępna w drogeriach Natura :)
Ella... też sobie kupiłam ten peeling, całkiem przyzwoity, jak na tę cenę :) mógłby trochę ładniej pachnieć, ale uczucie po użyciu fajne :) mają też super mydło w płynie- muffinka z żurawiną- obłędny zapach :)
Iga Buk... Widac, ze "nie czujesz" tego aby podawac adres wiec nie rob nic na sile :) niech zostanie wszystko tak jak jest zebys Ty sie dobrze z tym czula ;)
Izabela... Ta kudłata ,,dziewczynka'''? co tam siedzi też chce taki pomponik
FI LE... Ten pilling chyba widzialam w naturze:)
Ewa Mac... A najbardziej przekonało mnie to,że byłaś taka naturalna i normalna z tym swoim "gadaniem do kamery"a pomysł ze skrytką super????
Ewa Mac... Kochana oglądam Cię od pierwszego filmiku?znalazłam Cię przez przypadek później mi gdzieś zniknęłaś na sekundkę ale jak Cię znalazłam to już przepadłam???
Joanna ... Super vlog jak zawsze miło się ogląda??Anitko cieszysz sie z kolorowych karteczek jak mała dziewczynka uwielbiam Ciee za to..????❤
kamaKan... ????


Anatewk... Anita, ja Cię oglądam od samego początku!! Trafiłam na Ciebie przypadkowo i oglądając pierwszy film pomyślałam: Boże, co mnie obchodzi o czym ta laska gada?! A potem już nie mogłam się oderwać i tak zostało do dziś :* A ileż zmian w moich życiu zaszło odkąd "jestem z Tobą" na yt, to już Bóg jeden raczy wiedzieć. Dziękuję Ci, że jesteś!
promie?... ?
Taka Tr... 0:13 ja się pytam, a w sumie się nie pytam tylko się śmieje ???
Karolin... Ta firma peelingu jest z drogerii natura miałam kiedyś żel pod prysznic ale o peelingu nie wiedziałam musze spróbować!! ? pozdrawiam
ewa kwa... jestes bardzo ambitna i szczera i to mi sie podoba
cafee01... Udostępniaj skrytke!;)
Kasica ... Fajny filmik,jak zawsze!! Pozdrawiam Ciebie i Nino!♥️♥️
Foto Sy... Ja tez bym nie podawala adresu skrytki. Ludzie zasypia cie wszystkim czego sami nie chca a szkoda im wywalic.
Magda R... muszę zabrać głos w sprawie. oczywiście że podać adres skrytki, to ma Tobie ułatwić życie. wg mnie oczywistym jest, że Ty niczego nie oczekujesz od widzów ( w sensie prezentów), ale musisz też wiedzieć, że bardzo dużo im dajesz, pokazujesz swoje podejśccie do życia, to że się rozwijasz, ćwiczysz, uczysz się języka itp. więc widzowie też chcą jakoś wyrazic sympatię do Ciebie! dawanie to też przyjemność-dla tego co daje też! pozdrawiam ! Magda
IIll II... Jesteś fajna :) lubię Cię oglądać ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q