POPKO TV - Dwie rasy ludzi zamieszkujących Ziemię. Wolni ludzie Współistnienie własne fora, portale, bazy
Najlepsze komentarze:

Sylwest... Synu zejdziesz tam gdzie będziesz walczył sam ze sobą upadniesz nie raz w tej walce ale podniesie Cię moja wola bo tylko dzięki tej walce ujrzysz prawdziwą wojnę o czlowieczego syna który nosić będzie boskie imię.
Stefan ... Dokładnie wiem o czym Zbyszku mówisz, znam doskonale techniki wszy internetowych, jak potrafią niszczyć nie tylko marzenia... Znam ludzką mendę, w sumie wczoraj poznałem na ulicy kolejną jak się pastwił nad córką podporządkowując ją i jak jej nie było nazywał ją morświnem... zło drwi z nas 24h na dobę, bo tylko to potrafi. To są ich techniki, zastraszanie, szantaż, układy, pasożytnictwo... a gdy się im wprost powie, że robią coś źle to emocje na 100% awantura na całego. A w tych emocjach, energetyczne usidlanie, poniżanie, straszenie, tak by zgnoić, zniszczyć i podporządkować. Gdyby nie to, że to bliska rodzina, to bym wiedział co zrobić. Spokojnie, bez emocji, bez strachu powiedział bym złu, że nie ma i nigdy nie będzie mieć nade mną władzy, bo ja jestem człowiekiem wolnym i silnym.

Natomiast teraz milczę i w głębi ducha działam światłem, kontrolując (jeszcze ćwiczę pełną kontrolę) emocje i myśli. Bo gdy my i nasze powłoki są spokojne ujawnia się nasza potęga, otwiera się kanał duchowy i dokładnie wiemy co robić, podpowiedzi są bardzo klarowne. Trzeba ćwiczyć! A kto wami manipuluje, przyjrzyjcie się powłokom, od razu widać czy macie do czynienia z ludzkim złem.
Ciało się poci, napina, czasami swędzi i drży, emocje zaczynają się gotować, po czym myśli przyśpieszają (gdy emocje grzeją, to zaczyna się programowanie i wpływ). Następuje odcięcie od opiekuna i światów duchowych, zostajemy z matrycą, która popchnie nas do kłótni. Wtedy nie różnimy się od tej wszy, która nas podporządkowuje, sprzedajemy się szatanowi.

Dlatego Ty wojowniku. Ćwicz spokój każdej powłoki, przekoduj swoje myśli, reakcje, zdobądź kontrole nad emocjami. Robi się to psychologią duchową Zbyszka poprzez nie pracowanie. Ot taki majstersztyk. Używaj tych technik i ćwicz. Szybko dojdziesz do momentu swojej mocy. Mi się to udało po ok pół roku, jednak Ty zrobisz to szybciej!

Rysuj węzły, rób działania, słuchaj się celnych podpowiedzi, nie jesteś pewny to sprawdzaj na skalach co zrobić, ściągaj pismo automatyczne. To Twoja pomoc, w budzeniu się.
Beata H... Gdy mówiłeś Zbysiu o duszach które chcą zejść z miasta Orin, aby nam pomóc to się zadzialo, takiego działania we mnie jeszcze nie było: zaczęło się od dteszczy na całym ciele, potem głowa w dreszczach. Mówisz, o duszach, że spytane czy chcą zejść aby innych ratować - dreszcze tak silne na całym ciele, serce zaczęło pracować, że oddech to za mało. Zaczęłam nabierać więcej, aż czułam, że slabną mi mięśnie. Prowadzilam samochód więc przerwalam ten silny przekaz chlodzac się klimą na full, ciało się uspokoiło. Jak taka zabawa u aktywnej Edenki
? ? ? to idę na całość dalej. Jestem żywą reklamą przemiany dziś trzy osoby przekonałam do rodziny Edeńskiej. Żyjem w prawdzie, odwagę miejmy na mówienie o niej i nie sprzedawajmy się, a życie jest lekkie, pełne radości, miłości i nie trza marychy i wódy. Marzenia się spełniają, jedne szybciej drugie wolniej. O poszukam sobie tej jogi w soku malinowym.
Zofia O... P,Zegwyn Golederin ,jaki to uśmiech pana zalewa ,zazdrości ,głupoty czy z braku wiedzy ,bo mi to imię bardzo się podoba ,na imię Janeczek ,trzeba sobie zasłużyć u Jezusa ,a ocenianie z nie wiedzy ,trzeba się wstrzymać ,bo może pana zalać ,całkowita głupota ,a na nią już nie ma rady ,
Fekors... Dzięki :)
Natalia... Nie wyobrażam sobie teraz życia bez Ciebie, nauki, wzrastania itp. Chciałabym już być na wyższym poziomie, ale nie nadążam z filmikami... :) najchętniej to bym do pracy nie chodziła tylko słuchała 24/7 ... ale niestety tak się nie da, bo trzeba za coś żyć. Może kiedyś :)... Pozdrawiam całą ekipę POPKO.PL
Anna Ko... ?????
Wies?aw... Pamiętam jak byłem dzieckiem ten powtarzający się sen w którym uciekam przerażony! Słyszę za sobą ujadanie psów i krzyki za plecami goniących mnie ludzi i strzały z broni. Te uczucie przenikliwego strachu! Po czym nagle to wspaniałe uczucie kiedy unoszę się ponad to wszystko i strach mija, a ja frunę w przestrzeni i czuję, że nic nie może mi się teraz stać. Czy to możliwe, że jest to wspomnienie z poprzedniego życia? Kiedy zostałem zastrzelony? A moja dusza opuściła ciało?
Zofia O... Janeczku ,ale dałeś czadu ,podobało mi się ,górą nasi ponieważ ty dobrze wyczuwasz każdą męndę społeczną ,ja to przeszłam kiedy powiedziałam że jest mendom ,internet jest dla mądrych ludzi ,Janeczku podzielam twoje ocenianie ,Janeczku wiesz dla czego ciebie tak tępią ,bo nie mogą znieść twojej prawdy i tego co nosisz w swoim sercu ,jak by mogli to wyrwali by ci go przez gardło ,pozdrawiam .
Beatka ... Ostatnie dni były dla mnie dość trudne. Cierpienia ludzi i zwierząt były dla mnie trudne do zniesienia..

Dzisiaj;
Ja: Boże zabierz mnie stąd, również w cierpieniu, by zmniejszyć męki wszelkiego Jestestwa
Góra: NIE!
MASZ ŻYĆ. KOCHAJ LUDZI I WSZELKIE ISTNIENIE. DAJ ŚWIADECTWO TEMU KIM JESTEŚ I SKĄD POCHODZISZ. JESTEŚMY Z TOBĄ. POMAGAMY CI.

Prawie co noc wracam w to samo miejsce. Jest nas tam dość sporo. Ubrani w jasne szaty. Krzątamy się w ciszy i spokoju. Jesteśmy czymś bardzo zajęci. To miejsce jest gdzieś nad morzem, jeziorem..Ale my jesteśmy w budynku, gmachu. Jest tam wiele komnat, pokoi. W przeciągu ostatnich lat byłam w różnych. Były bardzo rożnorako urządzone. Obecnie jestem w jasnym pomieszczeniu. W nim są również miejsca dla innych. Każdy ma swój stolik i krzesło do nauki.

Uśmiechają się teraz gdy to piszę. "Nareszcie " mówią.

Dostaję też od nich przekazy. Najnowszy dotyczył kolegi z pracy. Jego żona miała problem o którym nie chciała rozmawiać. Przekazy nie są 1:1. W tym przypadku problem został mi pokazany jako małe dziecko.

Teraz biją mi bravo, cieszą się ale jeden z nich podnosi palec i mówi: bądź skromna, nie czekaj na pochwały.
Opiekują się mną we trzech. Jeden jakby cały czas zmartwiony, zamyślony, zawsze rozsądny. Drugi to taki psotnik, zawsze wesoły, dowcipny. Trzeci piękny, kreatywny, lśniący...

Pozdrawiam serdecznie:)
Buziaki:)


Paulina... Genialny videoblog! Obowiązkowy materiał do obejrzenia przez każdego Edeńczyka... ❤
uliczny... I proszę was skończcie się wkońcu sztucznie radować tylko stawać do walki o swoje życie o przyłość palenty i jej praw energetycznych bo ja w tym k..stwie żyć nie będe niema opcji na mieszkanie gdzies gdzie szlachetni dobzi altruiści dostają po piździe od lucyfera i jego oddziałów ja pryktycznie juz teraz moge zdychać bo w takim świecie żyć nie będe .Albo to zmienie /zmienimy albo będzie wielki ch..j
uliczny... 0:11 złojest tak potężne i przebiegłe (jesteście non stop pod kamerami) że w momencie gdy zaczynasz przygode z popko i nie jestes jego pewny próbują zmanipulować twoje życie i zarys zdarzeń tak abyś myślał że to popko jest tym złym(przeżyłem to samo ) mówie tu o oddziałach ufo, illuminati i oczywiście samych gadach którzy pomagają illuminati bo gady to nie illuminati miejcie to na uwadze już nie mówiąc o sztucznych istotach szarych którymi nazywacie ,,ufo,,jest to śmieszne proponuje wkońcu wtajemniczyc zbyszku ludzi z czym walczymy bo nie mówiąc prawdy do końca nieda sie ochronić to prawda jest zbawieniem ,ci którzy nie mają na tyle siły by zmieniać świat niema sprawy zamykać sie w chacie i czekać aż ktoś to zrobi za nich ,wiem ile ryzykuje w tym momencie wiedziałem już to jak miałem 17 lat ,po to są koty i ptaki żeby chronić to wszystko więc sami nie jesteśmy są z nami bogowie,którzy cenią odwage ! Pozdrawiam mocne pokolenie indygo
Yum Yum... po 14 minutach poczułem braterskie wsparcie i poruszenie że aż pogodziłem się z ukochaną partnerką... Dziękuje Zbyszku!!! Wszystkim życzę wiele wiele pięknego
Iwona U... Wspaniała praca dziękuję głośno i otwarcie o tym jak to wszystko wygląda pozdrawiam ciepło
?enna B... Zbyszku, nagrywamy konsultacje nie po to, żeby szukać jakiegoś haka, ale by nie uronić żadnego słowa, które jest bezcennym darem od Ciebie dla nas. A w czasie konsultacji tak bardzo chcemy podnieść swoje wibracje, ze już wychodząc połowy nie pamiętamy. Jak w modlitwie. Dlatego wracamy do nagrania, żeby jeszcze raz i jeszcze raz odkryć nowe poziomy i przerobić lekcję do końca. Tak naprawdę konsultacje pokazują nam , gdzie zboczyliśmy z drogi i jak na nią powrócić. Dla każdego Edeczyka i dla tych , co do Edenu zmierzeją kontakt z Tobą jest wielkim przeżyciem i wyróżnieniem Starszy Bracie.
Wies?aw... Faktycznie Zbyszku jak poruszasz właściwą strunę, to wszelkie patałatajstwo wychodzi z ukrycia i idą łapki w dół. Nie zauważyłem wcześniej tej zależności, a nie pod każdym video tak jest. Ponadto tacy to nawet Jezusa by chcieli po raz kolejny załatwić gdyby tu zszedł. Dziękuję, ze wzruszeniem po raz kolejny. Pozdro!
Ryszard... Jak widać ludzie wciąż gonią za sensacją 1800 wyświetleń a np." Uzdrawianie a schemat Całości" tylko 500 wejść.Mówię tu tylko o tytule.Ot i rzeczywistość.
Elwira ... Me skrzydła , choc w bandażach, do lotu sie szykują, BRACISZKU DZIĘKUJĘ za przypomnienie kim JESTEM ???❤❤❤
Jolanta... Brawo
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzZTgx6Awz6-52qkATuY7Lg