MrKryha - BIEDRONKA VS 10 ZŁ CO KUPIĆ ŻEBY SIĘ NAJEŚĆ? 2


BIEDRONKA VS 10 ZŁ - CO KUPIĆ ŻEBY SIĘ NAJEŚĆ? #2 ☛ PLAYLISTA Z TESTAMI (FASTFOOD) http://bit.ly/2mYdk94 ☛PLAYLISTA Z TESTAMI LOTERII http://bit.ly/2v6FGUr ☛ PLAYLISTA Z ZDRAPKAMI http://bit.ly/2lTCxVe ☛WYŚLIJ NAM DONATE WESPRZYJ KANAŁ | 3.00 zł https://clickdonate.me/donate/5435-mrkryha ☛GRUPA: https://www.facebook.com/groups/BojownicyKryhy ☛WSPÓŁPRACA: [email protected] ☛AUDIO W ODCINKU : 1. Dj Quads - I Got A Story (Non-Copyrighted Music) 2. Crimson Fly - Huma Huma 3. Joakim Karud - Longing 4.[No Copyright Music] Road Trip - Joakim Karud 5.[No Copyright Music] Myspace - kimengumi 6.Dj Quads - Living in Stereo (Non-Copyrighted Music) Jeżeli to czytasz napisz "TO NIEZŁA BIEDRONKA" Dostaniesz serducho ode mnie...

Najlepsze komentarze:

Dominic... Nie Masz jaj żeby przypiąć ten komentarz ;)
fortnit... Ja kebaba za 10.00 zł
Dimi Do... spoko filmiki ale dziwny jestes typie zdeczka
s3nox... Moja propozycja:
-Sałatka z kurczakiem (jakieś 5,50)
-2x Paluch z serem (niecałe 2 zł)
-Jakiś baton ( około 2 zł)
RAZEM:
9,50 zł
ender w... 3:29 od kiedy kwadrat to prostakąt
lol lol... TO NIEZŁA BIEDRONKA
Dramon ... Można kupić z 20 bułek po 50 groszy i się napchac jak prosiak
Olivia ... A może cały tydzień za 100 zł?
Roksana... A ja kupiłabym pulpety w sosie pomidorowym, słoik 3,99zł, do tego 2 najtańsze bułeczki, filety z makreli w sosie pomidorowym w puszce, ok 3zł, baton magnetic toffi, albo inny do złotówki i w zależności od tego ile zostanie za to banany ? myślę że każdy się tym naje bo można z tego zrobić 4-5 posiłków na cały dzień ?
Dowiesz... Halo pstatni zestaw nie miał kalori


kalkula... Idź do małpki xD
Oliwer ... Byłeś w tym roku w lipcu Wodzisławiu na 3 wzgurzach w neonecie i oglądałeś laptopy do grania ? jak tak to pozdro bo wydaje mi sie ze cie wtedy widziałem
Shingen... Zdecydowanie lepsze zestawy niż w 1 części
Mtr T... Ale ty jesz syf...
Filip S... Kupiłbym w pizdu suchych bułek.
Dariusz... Ja bym wybrał ten z serkami zupkami bułkami i woda
WildWOL... a to bym kupił w biedrze 3 zapiekanki papa pedro z szynką za (2.29)zł jedna,keczup najtańszy i na wodę by starczyło nawet .
ZBYCHO ... Daj podobny odcinek ale za20zl
Armirio... 2x5 kotletów hamburgerów za 4ziko 10 krajzerek 3ziko keczup 2ziko napój tani za Ziko wylicz kalorię bo obstawiam że z 3tys :D
KlexZip... Zestaw głodnego palacza
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC_d2DbGUCL9QdloDq3YQmZw