MMOPLAYA - Czy mamy szanse na dobre MMO z zachodu? RozMMOwy 01


Dzisiaj w składzie: Chmarus, Pefrix, Hakushi i Xaorus staramy się wspólnie odpowiedzieć na pytanie czy jesteśmy skazani na MMORPG z Azji? Jakie są szanse na świetną MMO z Europy i Ameryki? A może trendy się zmieniły i kończy się pewna era dla gier sieciowych? Zapraszamy na pierwszy podcast zatytułowany RozMMowy ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA INNYCH FILMÓW INTERESUJE CIĘ E-SPORT? https://esportivo.net/ KUP FOTEL RAZEM Z NAMI! https://domator24.com/ KOD RABATOWY: XMMORPGX Nasz Discord: https://discord.gg/hWEbNdb Nasz Portal: http://mmorpg.org.pl Nasze Forum: http://mmorpg.org.pl/forum/ #rozmmowy #podcast #mmorpg

Najlepsze komentarze:

MMOPLAY... Czy wolicie taką formę "materiałów" czy może mamy przenieść podcasty do wymiaru publicznych streamów?
just pe... Riders of Icarus ❤
Shodi... A co powiecie o Blade & Soul?
Ja na przykład gram od 2 lat i dalej świetnie się bawię wraz ze znajomymi, którzy grają dłużej ode mnie.
Gigantyczne patche co 3 miesiące.
Amigo` ... Szkoda ze nie wspomnieliscie nic o Albion Online
Trias T... Metin 2 nadal ciągnie dobrze
Tomek H... Panowie , Black Desert najnowszy ? a co z Albion Online ? chyba slabo sie przygotowaliscie , takie gdybanie ze spontana wam wyszlo :p
MOON AN... Co to za gra 16:15?
Zio30 ,... Naprodukowali tabletów ,smartfonów to zeby schodziły to muszą gry pod to robić,to wszystko teraz biznes jedna klita.To juz nie te czasy jak gry robilo sie z pasją dla ludzi.
Fercu... Kupcie lepsze mikrofony.
Przemo1... Zwróčmy uwage na wowa. Stare gowno nic nowego a zabiera hajs. Studio zarobilo 11mld ponad. Kiedy gta 5 11x mniej a i tak wiecej ludzi pracuje przy gta... Czyli zrobic wowa 2 albo wyjebac to gowno do kosza zeby graczy nie zabieralo nowym mmo


Frogati... 19:20 Co to za gierka?
Puchacz... Proszę przestanie już mówić o ESO to nie mmorpg, taki sam mmorpg jak każdy duży mmo na rynku czyli questy solo, instancje grupowe. W sumie to ma chyba największy mass pvp na rynku który działa. Bądźmy konsekwetni albo nazywamy eso mmo albo wszystkie pozostałe mmo to nie mmo.
Rafa? R... Dobry material. Panowie kontynuujcie :)
Artoriu... Podkast - coś nowego na kanale i ogólnie krok w dobrą stronę, tylko że:
1) Zapętlone trailery gier w pewnym momencie zaczynają nużyć, załatwcie sobie kamerki, wolałbym Was widzieć, wasze reakcje na słowa swoich kolegów.
2) Cały podkast wyglądał trochę jakby każdy z Was dostał scenariusz i podczas rozmowy mówił to co ma przed nosem na kawałku kartki. Następnym razem walnijcie piwko przed nagraniem (może być też podczas) i trochę więcej luzu chłopaki.
3) W jednym podkaście nie musi być poruszany jeden tylko temat, może być ich kilka - w ten sposób jest co prawda dłużej ale i ciekawiej.
4) Forma streama nie jest głupim pomysłem, oglądający lubią czasem mieć jakieś własne zdanie w danym temacie i jest uczucie jakiegoś "własnego wkładu".
Ogólnie nie podobało mi się, temat nie ciekawy, sztywna rozmowa, znudzenie trailerami, ale początki zawsze są trudne, więc oby tak dalej - teraz może być już tylko lepiej :)
Bartek ... Da ktoś listę gier użytych w materiale?
Visghar... Świetny pomysł z taką serią! Tego tu brakowało :)
Isaberr... Stary Rappelz miał fajny system petów ^^
DarMarG... Szkoda, że zapomnieli o polskim mmorpg czyli "Gloria Victis"
sdd daw... Obecnie tylko ESO I Bdo i guild wars 2 trzymaja poziom
blank... I to jest wartościowy materiał. Fajnie posłuchać opinii osób którzy maja jakąś faktyczną wiedze na ten temat, dzięki ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvXJn9KUYNjxRtiQYHN-HQQ