Pulchny Niedźwiedź - Europa Universalis IV Provence 2 Maine is mine


Tutaj są fajne rzeczy: https://www.kinguin.net/7en/mvl Z kodem rabatowym "Pulchny" otrzymujesz 3% zniżki! Tutaj dołączysz do społeczności w wowie: https://www.worldofwarcraft.com/invite/o9Z0Rru5N9?region=EU&faction=Alliance Mój super fajny Patronite: https://patronite.pl/pulchnyniedzwiedz Facebook: https://www.facebook.com/pulchnyniedzwiedz/?fref=t Dołącz do Etnicznych Widzów: https://www.facebook.com/groups/EtniczniWidzowie/?fref

Najlepsze komentarze:

Flawe... O kurde choćby malutkiego kawałka "Kochana Polsko" od O.S.T.R.'ego się nie spodziewałem ale szanuje bardzo choć i tak bardzo Cię twoja pulchność szanowałem ??
lumisz... Przecież tutaj widać ewidentny regres w komentarzu, w porównaniu do poprzednich serii. Co chwila jakieś nawiązania do różnych tematów po czym wycofywanie się z tego bo... Bo tak... I przez cały czas trwania odcinka słowa wypowiadane tylko po to, żeby sobie wargi obijać. Przykro się na to patrzeć pamiętając stare serie gdzie komentarz był choć trochę bardziej merytoryczny.
Pawel C... Dla statystyk
Hubert ... Niedźwiedź jesteś debilem mówi się Cane
Warol... Bump
Vinder... Dziś kiedy pisze ten komentarz jest 16 sierpnia a co to oznacza DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI BURGUNDII więc łapy od niej precz bowiem to burgundzki święty dzień. Więc spieprzajcie od Burgundii w ten dzień Francje i mniejsze Francje czyli prowansje i inne gówniaki głównie z cesarstwa.
mateusz... przeczuwałem ten reset, to będzie podobna seria do tej z Szkocji
Zapalon... Odczytales moj komentarz odnosnie fortow . Mam mokre sny ;*
Kops007... 7:38 Przepraszam za przeproszenie xDDD
Sderos... Niedźwiedziu... mogę być generałem?


Sympaty... Wciąż czekam na three mountains. A tak poza tym to można by zagrać w south park. Zaiste jest to zacna i elokfentna gra w której poziom trudności wybierasz kolorem skóry a w pierwszej części jedną z klas postaci jest żyd. Czyste piękno
Habemus... Chyba im mniej prowincji tym latwiej do cesarstwa wejść, a ty zaanektowales prawie cala bretanie
Wojciec... Wiedzę eu4 daje ?
Young P... fajny odcinek niedźwiedziu najukochańszy
Vinder... Dickmove mi się wydaje ,że Kutasi Ruch brzmi lepiej.
Muripak... Niedźwiedziu spróbuj odzyskać cory (swój i twego wasala) od Burgundii. Mógłbyś wtedy też rozrastać się w Burgundię.
Vatras... więcej europki <3
Darth K... Słowo na dzis cauen
Skilu... Masakra co podpowiedziało Ci i jakim debilem kierowałes się żeby podbić jebane maine ?gdzie kurwa myślenie o przyszłości i jakakolwiek dyplomacja. Po co wkurwiac francje i brać jego cory czy zamiast tego nie lepiej dać jej się nażreć, dołączyć do HRE i moc podbijać małe włoskie państewka bez ingerencji austrii które generują więcej przychodów przy pomocy Francji?
Kawa? N... Adres do konkursu [email protected]wp.pl
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKfZ2LnDpER4RAF-9VGLgiA