MrSetoKami - PSYCHOFANKA! 4 GTA IV: The Ballad of Gay Tony


Kup grę: http://bit.ly/SetoGTA4 Zostaw suba i dołącz do rodziny: http://bit.ly/SetoSub Z kodem "SETO" -10% na zakup fotela: http://bit.ly/AKRSeto FanPage FB: http://fb.com/MrSetoKami Twitter: https://twitter.com/MrSetoKami Instagram: http://instagram.com/mrsetokami Stream: http://jarock.pl/seto-live/ Strona: http://eSeto.pl/ Dotacje: http://bit.ly/1neyeYH W The Ballad of Gay Tony wcielamy się w niejakiego Luisa Lopeza. Pełni on rolę półetatowego gangstera oraz asystenta legendarnego króla nocnych klubów Tony’ego Prince’a, znanego również pod pseudonimem Gay Tony. Nasz szef wpadł w tarapaty podpadając włoskiej i rosyjskiej mafii. A że sam przywykł do hulaszczego trybu życia, nie potrafi sam poradzić sobie z problemami....

Najlepsze komentarze:

Rachel ... O tak! Arab momey Seto.
Rachel ... Kocham Yusufa.
MrLalal... na padzie byś w minute tych handlarzy uciekających łodzią rozjebał
Patryk ... Pamiętam tę misję jak rypałem się z nią chyba z tydzień (no przynajmniej z kilka dni). Ogólnie misje Yusufa mnie wkurzały. Co najlepsze helikopterek z vice city za pierwszym zrobiłem bez problemu.
Mark Gr... w zadaniu dla mamuski nie podkladaj sie w 3 rundzie tylko wal do konca ;)
Tomasz ... Też ta misja z helikopterem mnie drażni :/
MaxBase... Fajnie tak zobaczyć te sytuacje ze wszystkich możliwych stron. ?
Pawe? Q... Mistrzowsko. Pozdrawiam
gwiazdo... za tą akcję z helikopterem masz lika
Skorpio... Skoro kończysz ten odcinek w kryjówce to może zmienisz ciuchy? :-D
Na początku mówiłeś że nie będziesz paradować w dresie tylko ubierzesz jakiś porządny ciuch albo garniak. A warto bo ciuchy są w tym dodatku całkiem fajne.


LEXX27... Seeeeeeeto przyciągasz tylko same psychofanki. :3 A na poważnie to ciekawie zapowiadający się odcinek. ;)
Krzysie... duzo gada malo robi xD :P
Jozef c... łapka w gorę za ten filmik był extra
Kasinov... Seto po tym przypadkowym zdarzeniu (na początki odcinka) pójdź na molo to zobaczysz kontynuacje historii z ta dziewczyna.
Shadow ... Fajny odcinek, szkoda że Gta 5 poszło w Online, a nie wydali dodatków do kampanii dla pojedynczego gracza. Ej ta psychofanka całkiem niezła. Ożeniłbym się XD
LANIUS... Ziomuś.... ogarnij, na klawiaturze jest przycisk od rakiet - num0, spacja albo inny ctrl... nie pamiętam. W każdym razie przyciski myszy są dla tych, co właśnie myszą sterują nachyleniem śmigłowca. W przeciwnym wypadku byłoby to rzeczywiście bez sensu. Sprawdź w opcjach klawiszologię bo z tego co pamiętam to nie ostatnia misja z wykorzystaniem tej maszyny.
Kircia... Eeekk .. nakryli mnie :p ... a tak na serio cieszy mnie ze jest kolejny odcinek ♡
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCt77HzGhvxN_x8J150TFpNw