wRealu24.pl - Obywatele PRL i KOD vs. Polscy patrioci! Marsz Zwycięstwa!


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://wrealu24.tv/wspomoz-nas Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl Stronę: https://wrealu24.tv

Najlepsze komentarze:

Cisi204... Ci UBywatele z KODu to nie ludzie , ich należy traktować jak śmiecie.Dzisiaj na marszałkowskiej w Warszawie szedł idiota z koszula na której widniał napis KONSTYTUCJA a ja jako poczciwy Polak sprzeciwiający się targowicy,po prostu plunąłem mu w ryj .
Marek N... prowadzący ma kocie ruchy
yoodas... Jakoś brak mi już wiary że może byc inaczej czyli normalnie a dla mnie oznacza to ani za bardzo wprawo ani w lewo. Po prostu po polsku czyli działamy dla dobra ojczyzny niepodległej, bogatej dla naszych dzieci. Swoją drogą Policja ma przechlapaną robotę bo jeszcze muszą się nadzwigać. Widzę w blokadzie młodych ludzi dla starszych ratunku już nie ma ale ci młodzi mogą się jeszcze nawrócić wystarczy wybiec w przyszłość i zobaczyć perspektywę Polski przez pryzmat tego co głoszą ich działacze i porównać z prawicowymi ideałami. Prawdziwymi a nie tym bełkotem propagandowym głoszonym przez cwaniaczków od prania mózgów z ramienia UE czy PZPR bo takich ludzi jest tam wielu. Ktoś powinien być z miską i myć im nogi..."Nacjonalizm (z łac. natio, „naród”) – postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze życia oraz polityki. Głosi solidarność wszystkich grup i klas społecznych danego narodu"
Wikipedia to dla wszystkich którzy nie mają pojęcia co z definicji oznacza słowo nacjonalizm.
Gotrek ... Sporo mlodych lewakow..smutne to.Jak mozna byc tak glupim?
Xawery ... no no no Marsz za Marszem maszeruje...i po jakiego grzyba znowu by sierpem i młotem...wymyślcie coś ciekawszego. W zasadzie wypadałoby wymyślić coś dowcipnego! Macie strasznie agresywne hasła ...to odpycha, drodzy Narodowcy.
Richard... Szacun Marcin!!!
KAKOYBE... Brawo dla Policjantów za sprawne wycinanie Raka.
bartnik... Super materiał, tylko...Marcin! czapeczka systemowej korporacji?! patriotycznych nie było ?
Ja Ja... Brakło wody w armatkach?
SZUKAJ?... Te duże radiowozy wyglądają ja "pszczółki"?????? a KOD PRL te noszenie traktuje jak taki fetysz, ich to kręci bo wiedzą że nikt ich pałą nie tknie. Dużo cierpliwości mają Police ?


Polak m... Zbrodniczy komunizm zamienił bagnety na białe róże. To taki element fałszywej flagi.
Luc Lub... kiedy tam bedzie normalny kraj
Wojtek ... !!! Blokowanie manifestacji upamiętniającej zwycięstwo nad czerwoną armią, tuż po uzyskaniu niepodległości ???
Karolin... Kiedy w końcu Polska się wyleczy z tej czerwonej zarazy...
Maria M... Niestety ale w Polsce dojdzie do zmian dopiero na następnej wojnie
piwowar... Ohyda... ile komuchów!?
Marek J... precz z kodofaszystami !!!!!!
der383... gawor -ZASTRZELIĆ KURWE SZMATE !!!!
MrNoel2... robactwo zaległo na ulicach
MARIA L... Żałosne palanty
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ