Pojechani - Potrąciłem zwierzę co teraz? | Pojechani 156


FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I Co powinniśmy zrobić, kiedy zdarzy nam się potrącić zwierzę? Uciekać? Zostać? Jak ubiegać się o odszkodowanie? ========= ZOBACZ RÓWNIEŻ: GADŻETY Z ALIEXPRESS: https://youtu.be/r4qJOT_jNCY OSZUKUJEMY ALKOMAT: https://youtu.be/99FtgQKeAc0 TEST JEDZENIA ZE STACJI: https://youtu.be/2ud5oV3BykQ ========= Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV Instagram: https://instagram.com/pojechani/ MotoKiller: http://mklr.pl/user/pojechani Napisz do nas: [email protected]

Najlepsze komentarze:

Lykan F... W firmie kolo sarne passatem uderzył to jeb do bagażnika i do chłodni kolegi . Pare dni później w pracy była świetna wędzona kiełbasa xD
Wookiee... czyli praktycznie na kazedej drodze pozamiastowej taki znak jest.
Hidden ... to są ci mało znani youtuberzy
qwerty ... proste wyjebać na pobocze i spierdolic
Adam Mr... Czemu ten bez okularów siedzi zawsze po stronie pasażera ? tylko kilka razy były odcinki gdzie za kółkiem :D
Tomek L... Po 1. Nie maciora tylko Locha.
Po 2. Nadlesnictwo nie ma nic do tego, zwierzyna w stanie wolnym jest własnością skarbu Państwa.
Po 3. Jeżeli chodzi o już padłą zwierzynę to posprzatanie tego należy do właściciela terenu. Czyli, zwierzyna potrącona leży na jezdni - sprząta gmina/powiat. Zwierzynę potrąciłeś i wpadła za rów a za rowem jest już grunt np. Nadleśnictwa czy teren prywatny- sprząta nadleśnictwo/właściciel działki.
Po 4. Z Ac nie dostaniemy kasy jeżeli nie mamy wykupionego pakietu odpowiedniego. Większość płaci to ac a ma pakiet tylko od kradzieży czy wichury. Wiadomo to sprawa indywidualna każdego ubezpieczyciela, ale w 99% przypadków tak właśnie jest.

Pozdrawiam czekam na odpowiedź.
Kamil c... Mnie koty wkur*iają. Jade sobie a tu kot wybiega pod koła. Koty to samobójcy xD
Orygina... Takie kanały jak wasz powinny mieć 1.5 miliona subskrypcji i 30 milionów wyswietleń miesięcznie żeby wasze rady miały większy odbiór. Od kad jestem kierowcą bo od trzech miesięcy widzę że nie ważne ile ma się prawo jazdy jest więcej debili na drodze niż się wydaje. Nie ma to jak w korkach w piątkę pchać się na żółtym świetle skoro i tak wszyscy wiedzą że dwa auta na takim świetle może dadzą radę przejechać a trzech następnych pcha się na idiotę na czerwonym.
Sebasti... Mój kot skończył pod kołami, oczywiście kierowca nie poczuł się do jakiejkolwiek odpowiedzialności, przykre, ale dobrze wiedzieć co w takich sytuacjack należy robić.
FazZi P... Co w przypadku kiedy to Zając będzie sprawcą zdarzenia?


Rafa? B... Dzik? Gdyby dzik uderzyl w auto to z auta nic by nie zostalo! Wiec jak tu "zbiec"
rafal l... My mandat musimy zapłacić w ekstremalnych sytuacjach do skarbu państwa. Ale ja do tej pory od półtora roku nie mogę się doczekać odszkodowania. Była policja zdjęcia i wg . Nie było znaku o dziczyźnie .odesłali do zarządu drugi ,zasad do koła łowieckiego a koło do lasów państwowych. I tak w kółko.
Marcin ... Pierwsze co to dzwonie do AC :)
Jacek P... Nie powiedzieliście o 2 ważnych elementach, które pozwalają uniknąć takich przygód:
1. Jak w pewnej odległości widzimy na drodze sarnę czy dzika, to wiedząc, że to zwierzęta stadne, spodziewajmy się kolegów. Hamowanie i szczególna ostrożność obowiązkowe
2. Jak zwierzę ma freeze to używamy anti-freeze device czyli klaksonu. Działa idealnie na wszystkie gatunki, które rozwijają rozsądne prędkości (np. po jeżu raczej nie spodziewajmy się, że zwieje lotem błyskawicy).
rapsik ... Apropo waszego pytania/ankiety. Wracając zimową porą z pracy w godzinach wieczornych wyskoczyła mi sarna. Nauczony tym że poruszają się w większych ilościach zatrzymałem się i okazało się że jej koleżanki podążały za nią w grupie. Po 4 sarenkach i chwili czekania stwierdziłem że powoli ruszę. Aż tu nagle jebud i ostatnie zabłąkane zwierzę stwierdziło że wyskoczy mi przed auto. Na szczęście tyle co ruszyłem i zwierzątku nic się nie stało tak jak i mojej Fabii. Pozdrowienia 4 all i uważajcie na leśne stworzonka bo one nie zdają sobie konsekwencji z wtargnięcia komukolwiek na jezdnię.
iberion... Pies wybiegł z podwórka na jezdnię, nie zdążyłem wyhamować i uderzyłem w niego, uszkodziłem auto, rolnik mówi że to nie jego pies, policja już 3 lata bada sprawę, musiałem auto naprawić za swoje więc nie mówcie że z odszkodowania rolnika będzie naprawiane auto
Dawid P... Moi rodzice potroncili w święta jelenie
lawrien... Najlepsze co można zrobić jak się potrąci sarnę, to spierdalać stamtąd jak najszybciej. Taką sarnę może uśpić tylko weterynarz lub inna osoba uprawniona do tego, często na taką osobę jeśli jest to środek wypizdowia trzeba czekać nawet do rana. Także jak chcecie sobie poczekać plus minus 12 godzin na miejscu zdarzenia to śmiało dzwońcie na policje że ubiliście sarnę.
Anna Ko... Jak się potrąci jakąś dziką zwierzynę to bierze się ją do domu i ma się dziczyzne na obiad.
Tom Ber... Akurat za niedopilnowanie zwierząt domowych takich jak między innymi pies to właściciel czworonoga ponosi koszta naprawy auta... Niezależnie czy to miasto czy wieś. Zwierzak "domowy" nie może latać sobie bez "opieki".
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm6gFp0v5j-W1cXWhBd48gg