SzajBajk - Herbatka u Szaja. Epicka Czwórka i Wasze pytania :


Tutaj macie wspomniane okładziny: https://sklep.szajbajk.pl Dodatkowe materiały dla Patronów: https://patronite.pl/szajbajk MÓJ SPRZĘT W TYM SEZONIE: - dwa tańsze hardtaile XC Rose Count Solo 2 https://goo.gl/6asWEz Merida Big Nine Lite https://goo.gl/SW5xHh - ścieżkowiec do szaleństw po... ścieżkach górskich Merida One-Forty https://goo.gl/spKsyK - rower redakcyjny Merida eOne-Twenty https://goo.gl/SJ8k8C - rower szosowy Merida Scultura 5000 https://goo.gl/mVkxih - miernik mocy Favero Assioma Duo https://cycling.favero.com/assioma - kamera główna i pomocnicza Panasonic Lumix G https://goo.gl/eBMit9 LG G6 https://goo.gl/yD6qQW muzyka w tym odcinku:

Najlepsze komentarze:

Marcin ... jest przecież ROMET na karbonie w cenie 4,7 tys.zł Tiagra...I TEGO NIC NA RYNKU NIE PRZEBIJE
Serson ... @SzajBajk Cześć w dzisiejszym dniu robiłem trasę 66,6km i pod koniec strasznie zaczęły mnie boleć plecy. Mam 14lat i zastanawiam się czy to mój techniczny błąd czy raczeni normalna sprawa. To nie pierwsza taka długa wyprawa.
Dawid G... Szaj mam pytanie czy jak mam orginalne opony 27.5x2.00 i czy jak bym chciał założyć opony 27.5x2.10 to wejdzie czy będzie problem??
OTOMED ... chciałbym Ciebie zobaczyć jak jedziesz na zawodach 100% a nawet 110% pod wpływem adrenaliny jest możliwe. Zazwyczaj mówisz, że jedziesz na 85%. Co do suplementów to jestem zainteresowany, chociaż jedząc bertrand zastanawiam się czy to jeszcze potrzebne... Gdybys miał jakieś specjalne rabaty na Bertrand jestem zainteresowany?.
pozdrawiam!
Igor... Będzie odcinek na temat zabezpieczeń rowerowych?
Rados?a... Cześć, a ja mam prośbę o taki test/propozycje do zrobienia przez Ciebie zapewne od ręki. Otóż chodzi mi o niedrogie koła szosowe z jakimś sensownym stożkiem. Ale... chciałbym obejrzeć coś niedrogiego np do 1200-1500 za kpl, a więc zapewne aluminium lub aluminiowo - karbonowe. Co byś wskazał. Najlepiej stożek nie mniejszy jednak niż 35 mm. - wiadomo - niech to jakoś wygląda... :-) Z góry dzięki
Piotrek... Witaj...Daniel spotkaliśmy się w Mrągowie na Mistrzostwa Polski. ..byłem z rodzinką. ...pamiętasz miałem się odezwać. ...napisałem Email do Ciebie ale nie wiem czy otrzymałeś. ..jak możesz dać znać czy dotarł? A jak nie to daj znać jak się z Tobą skontaktować. ...pozdrawiam
Magnuse... Ejjjj... no pokaż TO !!!
Minecie... Szaju doradź jakieś lekkiie szybkie opony na SUCHY szuter, kamienie, tzw tłuczeń wysypywaniu często na leśnych drogach. Po błocie nie jeżdżę, DH nie uprawiam. Saguro, Smart Samy, Mezcale to chyba zbyt toporne opony. Może Aka ? Może jakieś Gravelowe typu Panaracer Soar All condition. 20 % asfaltu na dojazdy.
M LS... Jakie masz rowery u siebie w studio na stałe i chwilowo? A jakie chcesz miec???


Sebasti... Wszystko dobrze Szaju
Serson ... Cześć Szaj. Od 2 lat kocham MTB. Mam pytanie jaki rower MTB do 2000zł. Ktoś mi polecił Kands Comp Er-Alvio. Nie wiem czy za tą cenę nie dostanę czegoś lepszego.
Analogi... Mam pytanie , czy podczas nastwaiania przerzutek w rowerze linka powinna byc na 1 przerzutce czy na 6 ?
Sliwek ... Co z Silexem??
Pawe? C... Live sie juz skończył?
Jakub N... Cześć Szaju, na czacie nie zauważyłeś mojej prośby więc tutaj prosze abyś zrobił odcinek jak założyć stery w rowerze? Pozdrower
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCj_XEf7oed3iSWHbUCWsgGw