Littlest Pet Shop:꧁ℑɲ˅ɨţɨɲǥ ℰ˅ɨℓ꧂Episode 6 Teldrassil Forest

XerdolekTV »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "XerdolekTV"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Las Teldrassil.
W tym odcinku bohaterowie dzielą się na dwie grupy poszukiwaczy i jedna, która kontroluje sytuację z pałacu. Grupa Hayley ruszyła do lasu Teldrassil. Tam od razu mieli do czynienia z niebezpieczeństwem tego miejsca. Co 200m przebytej drogi muszą wypowiedzieć zaklęcie na wyczucie aury sztyletu, który może być gdzieś w okolicy po wybuchu Góry Śpiącego Rycerza.
Między Ozyrysem a Hayley dochodzi do pierwszych bliższych zetknięć np. Gdy Hayley o mało nie spadła z urwiska przez azatrale (nietoperze).
Elwira w innej części lasu, natknęła się na demona, który okazał się być bliźniakiem Aresa, o którym mało kto mówił. To był Set i również on na widok Elwiry pomylił jej imię. Choć może to prawda, gdyż "Ami" to było dawne imię dziewczyny za czasów śmiertelności. Ares, który poznał wtedy Elwirę - przeszedł rozczepienie - jego bliźniacza dusza odczuwała te same emocje co jego stwórca. Odmienna dusza, ale wspólne wspomnienia. Elwira usuwając wspomnienia Aresowi za pomocą artefaktu, niestety nie wyczyściła pamięci jego uśpionemu bratu. Ona sama wymusiła w sobie zapomnienie i znów wtedy wpadła w nieświadomą pułapkę.
Moonrokh usłyszał z drugiej części lasu ryk potwora i krzyk kobiety. Od razu zareagował, okazało się, że to była Lucy, która zdążyła zabić potwora.
Hayley po rozmowie Sittą uświadomiła sobie, że nie jest psychologiem i specem od miłości i ciężkich strat. Uważa, że nie należy naciskać jeśli się nie ma pojęcia o pewnych rzeczach. Zdaje sobie jednak sprawę, że Ozyrys jest intrygujący i nie może to jej dać spokoju. Sitta to zauważa mimo iż przyjaciółka stara się zaprzeczyć.
Przyjaciele postanawiają zrobić postój. Każdy poszedł wykonać swoje zadanie. Hayley z Lucy i Elwirą poszły zbierać owoce, Sitta i Lothric nazbierać gałęzi na ognisko, a Ozyrys i Moonrokh przeszukać teren.
Podczas rozmowy między Sittą a Lothriciem dochodzi do zwierzeń. Sitta miała matkę, która miała taką samą przypadłość do picia krwi egipskich demonów. Dziewczyna postanowiła pomóc, więc chce nauczyć Lothrica tolerancji i pozwala mu wypić swoją krew. Na bogu śmierci adrenalina wyparła na tyle duże emocje, że szybko po wypiciu jej krwi zadurzył się w niej. Nie rozumiał tego, poczuł się na tyle zagubiony, że musiał na chwilę się oddalić by nie stracić nad sobą kontroli.
Gdy Lucy i Elwira wracały na miejsce postoju, Hayley usłyszała szelest. Przed nią skoczył Ozyrys na ziemię z czerwonymi oczami i zbliżał się do dziewczyny z warkiem. Ozyrys wydawał się być zdziczały. Czy zrobi krzywdę Hayley?

**UWAGA** Film może zawierać przekleństwa lub brutalne sceny. Film nie jest przeznaczony dla młodych oglądaczy, lub zalecana rodzicielska dyskrecja.
----------------------------------------­­­--------------------------------------­-­-­-----
ASK: https://ask.fm/Xerdusia98
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/azi_nivenell/
INSTAGRAM LPS: https://www.instagram.com/elainelpsof...
LPS Amino: http://tiny.pl/gpcdr
Grupa Elaine: http://tiny.pl/gpdx4
----------------------------------------­­­--------------------------------------­-­-­-----
Nie zapomnij!
♥Zostawić subka!
♥Dać like!
♥Polecić kanał innym!

© ElaineLPS 2018

Komentarze:

????í?... Za 2500 like kolejny odcinek :)
Czekola... Yeaaa!!!! 2,700 lapek! ??
Gosia F... Łoł
Katarzy... I ten odc najlepszy
Ps nie jestem mewą, ale ciiii xd
Zaira B... Są razem piękne
ClearSk... Can u put captions please
Claudia... ja chce takie pet :-(
Lps Uni... Why is it that the best lps tubers, i now are in a different language! Your customs are amazing, you’re clothes props, edits and more! I can understand a thing they say but I hav watched tow of your series! And this one is my favourite! I love the choice of background music! You are an amazing lps tuber btw and I will continue to watch until you decide to stop
emily g... ꧁kocham ℰlaine꧂
czesio ... Głupie =/
jamnicz... Dziękuję Xerda ma się ku*wa częściej odzywać. Pozdrawiam elwircie
Rous Lp... Czy Lothric i Sita będą razem ?????❤???
Mäãja... Ozyrys to tak jakby arioch na początku rozy haha ?
Mäãja... Będziesz kontynuować Roze po tym serialu ? Porosimy ????❤️???????
Czekola... taak dobiliśmy jesteście najlepsi koocham ten serialll!!!
Napraw ... O MÓJ BOŻE.
TO GENIALNE JEST.
Edit: O TY BLADZIUGO! W TAKIM MOMENCIE?!
Szczerb... O mój boże Ares żyje?!!?!!???!?
Tatjana... I gdzie ten film!?AJJAJAJAJ DAWAJ! ??
Wixu lp... Już jest 2,5 łapek w górę!!!
Wikiq q... Haloł kari juz 2500 like i nic martwie sie :/*
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqvq73omMXyLLb1qgYrWusA