Możesz mnie za to nazwać lewakiem, ale wtedy Jezusa też...

Grzegorz Kramer »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Grzegorz Kramer"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
teksty: https://www.paulus.org.pl/czytania?data=2018-8-16

Komentarze:

waldema... lewak !!! :) Pozdrawiam
natalka... Oto źe Pan bog jest zamy może uwiebiać ducha świetego
katarzy... Brawo za te słowa!!!
Joanna ... Dziękuję Ojcze słowo prosto w serce Bogu Chwała
Anna K.... Pięknie Ojciec to wszystko ujął. Sedno.
Krzyszt... Św brat Roger ja nie mam wątpliwości
Krzyszt... A Ojciec zna to powiedzenie ,,ucho od śledzia "wie Ojciec z jakiego to filmu i jaki bohater to powiedział ?
Bozena ... Od Boga..oczekujemy wybaczenia..prosimy...I Wybacza..nam...To jeśli. .nam Wybaczyl..To Wybaczajmy..innym....Wiem ze to ciężkie. .ale..Z Bogiem Można. ..Dziękuję. ...i Pozdrawiam....
Piotr P... Gdzie ojciec kupuje takie koszulki?
Krystyn... Dziękuję Ojcze za to przypomnienie o przebaczaniu.Każdy o tym wie bo kiedy modlimy sie Ojcze nasz...to prosimy Boga o przebaczenie nam naszych grzechów ale potem gdy jest sytuacja, ze mamy przebaczyc komuś to jakby o tym zapominamy.Obyśmy o tym zawsze pamiętali.Szczęść Boże wszystkim!
Joanna ... Piękne wspomnienie brata Rogera i jego dzieła!!!
Ew Ka... Zostałam dawno temu bardzo skrzywdzona przez bliską mi osobę ,całe życie mam rozwalone. Nie potrafię tej osobie wybaczyć i nie wiem czy kiedykolwiek dam radę .Ale dziękuję za te słowa.
Omega19... Jak zawsze w samo sedno... ? Bóg zapłać! ? błogosławionego dnia ☀️
Owieczk... Serdecznie dziękuję i przepraszam za uprzedzenia, bo do niedawna myślałam, że tylko dominikanów warto słuchać.
?ukasz ... W pewnym sensie Ojcze Grzegorzu to na prawdę nie ważne kim Ty jesteś, możesz być zupełnie nikim byle byś głosił ewangelię o Jezusie Chrystusie (bo zasadniczo każdy z nas jest nicością w obecności Boga który mówi sam o sobie Ja Jestem). Dlatego też Ty sam przebacz tym któży źle o Tobie mówią i myślą. Twoje komentaże otwierają Twoje serce słuchającym i tak jak ja sam dzisiaj akurat pragnę przebaczyć mojej mamie błachostkę z której ja zrobiłem poważny uraz w naszych sercach, tak i ty sam uczyń podobnie, daruj dług, bo nam, mi i Tobie już przebaczono, o wiele więcej darowano - życie. I Ty i ja stale potrzebujemy nawracania się. Pozdrawiam Cię Ojcze.
Soprano... Znowu dobre i trafione Kramerowskie Gadanie. Dzięki wielkie :-) Agnieszka Dąbrowa
Barbara... Bóg zapłać!
Bogus?a... Super!
Oliwia ... W punkt...i znowu fajna koszulka ???
Jan Wit... Ostatnio Ktoś bliski bardzo mnie upokorzył i osadził niesprawiedliwie. Uczę się przebaczenia i miłosierdzia każdego dnia . Ojcze Grzegorzu to rozważanie było bardzo budujące dla mnie. Bóg zapłać!!!
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCoXduHXpSIejmn0blFcbiPA