Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Film nie tylko dla kobiet! Mówiąc Inaczej, odc. 82

Mówiąc Inaczej »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Mówiąc Inaczej"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Linki do produktów:
1. Brązer albo bronzer: http://goldenrose.pl/produkty/cera/bronzery/bronzing-terra-powder---puder-brazujacy---golden-rose.html
2. Puder Longstay: http://goldenrose.pl/produkty/cera/pudry/longstay-matte-face-powder---dlugotrwale-matujacy-puder-do-twarzy---golden-rose.html
3. Pomadki, czyli szminki:
- klasyczna:...
Komentarze:
Inga Sa... Wiem, że słowo "wizażystka" pochodzi z francuskiego, od "visage" (twarz), ale "makijażystka"? Od jakiego słowa pochodzi? Mogłabyś wyjaśnić?
A jako charakteryzatorka, bardzo nie lubię, kiedy ktoś mówi "mejkapistka"... Podobnie moje koleżanki po fachu są nastawione nieprzychylnie do tego określenia. Niemniej, Twoje wyjaśnienie sprawiło, że nabieram dystansu do tego słowa :)
gentlem... 2:40 Tutaj nie do końca się zgodzę. A niby dlaczego puder z nazwą "long stay" jest zrozumiały na innych rynkach? Tylko dlatego, że w domyśle zakłada się, iż język angielki musi być/powinien być językiem dominującym. Gdyby na obcych tynkach równie swobodnie używało się języka polskiego, wówczas taki puder byłby kojarzony także tam.
Czy więc nie lepiej stworzyć produkt, który swą jakością, uniwersalnością, funkcjonalnością, itd. przyczyniałby się do promowania naszego języka na owych innych rynkach? (pytanie retoryczne;-)
Martyna... Makijażystka, a nie jakaś mejkapistka.. Nie musimy wszystkiego zapożyczać z Angielskiego :-) Mam wrażenie, że język angielski jest jak jakiś Bóg dla Polaków i serdecznie mam tego dosyć.
olamano... A jak to jest z tym (irytującym ;)) "skalpem" pojawiającym się u wielu "makijażowych jutuberek" :)? Czy nabyło nowego znaczenia i użycie słowa "skalp" zamiast po prostu "skóra głowy" jest poprawne?
Katarzy... a pomada do włosów?
Izabell... Dla mnie szminka zawsze była kosmetykiem, który barwi. Tylko tyle. A pomadka (nawet ta kolorowa) jest nawilżająca
Emanuel... Paulina, czy gdy wymawiam koszta zamiast koszty, to popełniam błąd?
MONSTER... Dla wszystkich osób które się denerwują przy stwierdzeniu mejkapistka lub makijażystka niech mówią po prostu wizażystka
LEWY MA... super film
Gwen _S... Bardzo fajne i naturalne lokowanie produktu ?.
Bart?om... Od czasu do czasu oglądałem różne Twoje Odcinki. Dzisiaj wiem już na pewno, że jestem zakochany :D Daję łapkę i Suba! :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne produkcje.
Beata K... Uwielbiam formę: "ta perfuma" szczególnie gdy owa perfuma mnie dusi, zadusza i zabija swą wyjątkowa wonią ;)
Wojciec... A to nie jest tak, że szminka to produkt w formie "klasycznej" Ale można mówić na to pomadka, a ta w formie nowoczesnej to tylko pomadka?
Kot Ste... bardzo ładna bluzka
Zespul ... Ale "matować" to bezokolicznik. Może masz rację, ale tylko chcę wiedziec
Kasia k... Nie wiedzialam z tym pierscionkiem hehe
lubi? s... jaka ty mądra :)
Kiedy I... lol ^.^
Shows _... zastanawia mnie, czy mówi się wargi czy usta. Czym to się różni ?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCsOsC07_jdCII52CAW9SbUg

X