Husiek - Husiek V1 #12 - Dodatkowy kanał HusiekPlus] i nowa seria!


✪ Facebook: http://bit.ly/YBkCCd ✪ Jeśli Ci sie podoba strzel łapkę w górę. ✪ Patronite: https://patronite.pl/husiek ✪ LIVE: http://www.twitch.tv/husieklive ✪ Instagram: http://instagram.com/husiek ✪ Grupa na FB: http://bit.ly/1XAsa4I ✪ TS - ts3gaming.pl ✪ Kanał HusiekPlus - https://www.youtube.com/channel/UCBpFZm74zOeSMhLj9zZyOUw Hejka, kolejny vlog z serii V1 dziś pogadamy troche o mechanice działania YouTube, dodatkowym kanale oraz nowej serii. ═══════════════════════════════════════ Chcesz wysyłać do mnie paczkę ? Oto adres skrytki pocztowej. Husiek ul.Mickiewicza 6 33-100 Tarnów Skr.poczt nr 17 Dotacje PayPal https://www.paypal.me/husiek Dzięki wielkie za wszelkie wsparcie! :)...

Najlepsze komentarze:

xKing... No, dobry dobry odcinek xD
Frazir... Husiek nagrywaj w wannie i nazwiesz kanał Huśwanna :)
young s... forza horizon 3 w jakie dni sie pojawia? to moja ulubiona seria po cities :)
HaNeko... Małe brajanki i Jessici wolą patrzeć jak Stół zakłada sobie kondoma na głowę i zamyka się w centrum handlowym, Malczynscy śmieją się z narkotyków. Ja co rok robię sobie maraton z oglądania JJayjokera Let's Play MineCraft Sid House, Kwadratowa masakra itp. itd. Nie mogę patrzeć jak wyświetlenia np u Magdy albo CTSG się ciągle pomniejszają.
Frix0n... Niestety, starzy "wyjadacze" jak my, którzy kiedyś robili wyświetlenia, teraz nie nadążają za tym nowym gówn... to znaczy trendami. Teraz youtube to tylko miejsce do placementu i pokazywania na siłę śmiesznych rzeczy. Jakby treści mądre, nieogłupiające, niemające cięć co 2 sekundy i zabawnej muzyczki w tle, były mniej ciekawe.
Oczywiście to się nazywa rozwój i żeby nie wypaść z gry trzeba iść z tym duchem czasu, ale jest pewna granica, którą nie każdy chce przekroczyć. Ta granica to bycie skromnym sobą, który po prostu grał w gry i zebrał na tym jakąś widownie. Skoro wcześniej filmiki były długie, nudne i głównie z Minecrafta, a ludzie mimo to je oglądali, to co poszło nie tak? Teraz w modzie jest głupota, reklama innej marki i zabawne powiedzonka, które później widzowie mogą powtarzać między sobą.
Dlatego stare postaci (jjayjoker chociażby) zanikają, bo nie tak to wyglądało za ich czasów i ciężko im się odnaleźć w tych nowościach. Kolejny przykład CTSG, niegdyś setki tysięcy wyświetleń, a dziś? 3000, 5000?
Szkoda słów na to, co się tu dzieje. Ale podobno postęp taki fajny.
GamePla... świetny odcinek
Maciej ... Husiek, a może tak pograć w LEGO Worlds? Zapowiada się fajna gra typu Minecraft w świecie lego :)
Yumikas... Kiedyś byłeś moim ulubionym jutuberem jeśli chodzi o facetów/gry, razem z Maciaszkiem. Zawsze wracałam, oglądałam w wolnej chwili. Potem miałam przerwę i Cię nie oglądałam. Patrzę średnio około tysiąca wyświetleń... Zszkowałam się mocno... Ale nie ukrywam kilka filmików jakie widziałam... mocno osłabiłeś swój komentarz, w serii ARAYA kilka filmików nonstop nawijałeś o cyckach i mówiłeś wiele podtekstów erotycznych. Pewnie tak, większość to męska płeć jeśli chodzi o Twoich widzów, ale pamiętaj, że jest też jakiś procent dziewczyn. Nie jestem jakoś mocno uprzedzona do "o fajna dupa", ale kiedy mówisz o tym dłużej niż samej grze...wybacz. Spróbuj może też dodać grę, która bardziej ludzi jara? Przyzwyczaiłeś ludzi to Minecrafta, Forzy - może to się znudziło? Może dodawaj raz w tygodniu Overwatcha czy coś w ten deseń? Może sam nie lubisz, ale czasem trzeba zrobić to co wszyscy, to co akurat jest modne. Taki ten świat jest... ale może też sam nie kontent a komentarz(?) byś poprawił, bo naprawdę bardzo Cię lubiłam oglądać, "przeszłam" z Tobą niejedną serię... I nie chodzi tu o "wyrosłam" z gier. Bo nie, wciąż gram, oglądam Rocka mimo iż jest jeszcze starszy wiekiem. Może też dlatego Was oglądam, bo sama nie mam 18 lat i czułam jakąś więź. Niemniej na pewno też algorytmy się zwaliły. Jak we wszystkich mediach, chyba tylko instagram jest ok... Facebook też to dno, od wielu miesięcy... Sama z tym walczę. Ale keep going, powodzenia!
Kicajas... O mój Boże ! Husbox Adventure... Czekam z nie cierpliwością i na pewno na niej zagram bo na husboxie 4 mój komp nie wyrabia ;) pozdrawiam
takigos... a czy na którymś kanale będą drunkplaye? :P


Baltaza... Też mnie to zastanawia. Czyli tak duża liczba subskrybcji a tak mała liczba wyświetleń. Ty masz prawie 400 tys. a tylko 4200 wyświetleń tego filmu. Czyżby duża ilość pustych subskrybcji? Przykładowo MocnyVlog ma o połowę mnie subów, a średnio po 70 tys. wyświetleń każdego vloga.
MacKraf... Youtube jest dziwne, ja wrzucam bardzo rzadko filmy i mam 100 razy mniej subskrypcji a wcale tak dużo wyświetleń mniej na pojedynczy film nie mam od Ciebie na pewno nie przekłada się to na suby w każdym bądź razie.
Xanawi... tak sobie patrze na opis, link do facebooka to reflink jest co nie?
Adam L... Husiek nie przesadzasz z minecraftem (Ja bardzo lubię u ciebie oglądać minecraft) ale może być taka sytuacja że możesz się nie wyrobić z nagrywaniem a po drugie masz jeszcze serię dwóch grubasów w przygodzie.
leszek2... husiek gdzie pracujesz ?
ThePatr... to ty jeszcze żyjesz ? XD
Bartosz... Wchodzi w grę w niedalekiej przyszłości może serwer multiplayer z mc z huśboxem , oczywiście płatna subskrypcja ? ;)
Bartosz... Wszystko zostawiane od jakieś oj bodajże 4 dobrych lat ;)
Oktawia... Już kanał HusiekPlus zasubskrybowany!!!
Edix Po... Fajny vlog i łapa w górę ;-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCb8G5VpGpUvzNc8_qAsPNhQ