Polskie Drogi - Polskie Drogi #74


Włączając powiadomienie otrzymasz informację o kolejnym odcinku Wszystkie odcinki ► https://polskiedrogi-tv.pl/category/polskie-drogi/ Facebook (ponad 70,000 osób) ► https://www.facebook.com/polskiedrogi.tv Instagram ► https://www.instagram.com/polskiedrogitv Twitter ► https://twitter.com/polskiedrogiTV Jedź bezpiecznie ► https://www.youtube.com/user/TVPjb/videos Bezpieczny przejazd ► http://www.bezpieczny-przejazd.pl Korytarz Życia ► https://www.youtube.com/channel/UChATvzpgaiLZwgb6ZlSKTCQ -------------------------------------------------------------- JEDEN OBRAZ WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW... Dlatego właśnie stworzyłem serię Polskie Drogi. Ma ona przede wszystkim charakter edukacyjny. To właśnie dzięki takim nagraniom...

Najlepsze komentarze:

jelcyn6... OK, a teraz małe podziękowania dla osoby(osób?) prowadzących ten kanał. Zauważyłem, że od kiedy oglądam te filmiki sam jeżdżę ostrożniej i zaczynam zauważać więcej dziwnych zachowań, nie przejeżdżam na pewniaka jak mam pierwszeństwo, tylko upewniam się, że nic mi nie wyjedzie i na koniec: sam kupiłem rejestrator. Chociaż może lepiej, żebym nie musiał wysyłać filmików do tej serii.
Szerokości :)
saylin3... tak sobie ogladam i mysle: albo wiekszosc tych osob jest slepa, albo nie wiedza gdzie jest hamulec, a w niektorych przypadkach to nawet "myla" hamulec z gazem :-P Ok, rozumiem ze sie wpycha, ale juz dla swietego spokoju zwolnij, szkoda auta i nerwow. Ale nie. Bo skoro juz sie wpycha to dajmy im "nauczke".
kubaprv... ostatni filmik, ten z pociągiem, rozwala system... głupota lvl hard. kierowca samochodu powinien zapłacić odszkodowania liniom kolejowym, maszyniście i każdemu pasażerowi. za to że jest idiotą.
siemnia... Widzę bardzo dużo filmików z Wrocławia
elusive... przepisy....odpowiednia prędkość....zachować dystans....nie....pierdolę jeżdżę po swojemu...
Tomasz ... Ten ostatni to dobrze mu tak bo się niezatrzymał
histori... 1:10 system Mercedes chyba zawodzi
Aczak12... 4:45 Z takimi hamulcami to lepiej nie wyjeżdżać z garażu, bardzo niebezpieczne.
Tsufful... Dużo osób z tymi kamerami sama się wypierdala ?
MrGrabc... 0:45 to nie jest czasem ta sama miejscówka co w odcinku 79 w 1:50 "Z którego pasa pan zjechał?" :)


Marendi... 5:29 zginął?
kilian ... 5:25 music?
zhk572 ... Jak ktoś lubi takie filmiki to polecam Russian car crash compilation. U nas to jeżdzą cieniasy. Tam dopiero jest JAZDA!
Areczek... last rip kurwa mac ....
Tymo Wo... 2:00 - co to było? -nadmierna prędkość .
raafal... 0:40 w tym samym miejscu był wypadek w pozniejszym odcinku
macieje... 0:50 ta sama krzyżówka 3 filmiki dalej najprawdopodobniej... Ludzie tam naprawdę nie patrzą :/
Neohere... 1:10 - co to za miasto?
Piotr G... komentarz kierowcow..... taki sam >)
KusyCha... Na Polskich drogach to jak w world of tanks :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBoOyAEALLrz6m6igdJ8tOw