Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

GOTHIC 2 RETURNING 2.0 / OBÓZ BANDYTÓW!

WAGON »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " WAGON "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
✔✔Chcesz dać donejta? No to super! ► - http://bit.ly/2pqtpI4 ✔✔
►(Iwona czyta od 10 zł)
►Sponsorem można zostać tutaj (zielone wesprzyj pod live) - https://bit.ly/2ODSrwN
Z góry dziękuje za wsparcie, doceniam i szanuje!
☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢

GRUPA FB - https://www.facebook.com/groups/388051881566374/
Mój Facebook - https://bit.ly/2flroK1
Kanałowy Discord (komunikator głosowy) -...
Komentarze:
CzarnyM...Siema Wagon
Kilka rzeczy pominąłeś bądź jak wolisz jeszcze ich nie wykonałeś .
1. Powiedz Tomowi (bandyta w jaskini, biorąc pod uwagę twój ostatni zapis będzie po twojej lewej stronie idąc w stronę obozu bandytów) o śmierci Estebana (tylko wcześniej się przebierz).
2. Zabijając jednego z błotnych węży znalazłeś przy nim klucz do drzwi w tawernie w obozie, znajdziesz tam przepis na podwójny młot lou (czy coś takiego) masz przy sobie chyba też przepis na grzane wino przeczytaj je, a potem zanieś piratowi imieniem Samuel, znajdziesz go w jaskini w obozie piratów.
3. Wykonałeś zadanie zlecone przez Morgana, ale nie poinformowałeś go o tym (pirat który aktualnie piłuje deski).
4. Poinformuj Billa (jeden z piratów) o śmierci Juana.
5. Pogadaj z Riordianem (mag wody) o budowlach które odwiedziłeś.
6. Pogadaj z Grazem (bandyta w odnodze kopalni prowadzącej do pełzaczy).
7. W budynku naprzeciwko budowli z której wychodzisz przechodząc przez portal z Khorinis do Jarkendaru znajdującym się na szczycie schodów na placu na którym przebywają Magowie Wody jest kamienna tablica nie pamiętam tylko czy leży na ziemi czy znajduje się na dachu.
8. Przejdź przez każdy z porali na głównym placu doświadczenie dostajesz chyba tylko wtedy, kiedy teleportujesz się z placu głównego do innych lokacji.
Gdy wrócisz do Khorinis.
1. Porozmawiaj z Marią (znajduje się w domu po lewej stronie na górze) żoną Onara, dostaniesz od nie zadanie rzeczony przedmiot znajduje się w koszarach w pomieszczeniu w którym sypiają strażnicy (o ile się nie mylę).
2. Porozmawiaj z Wasilim znajduje się w tej samej sali co Onar.
3. Na skale w której było gniazdo polnych bestii przy farmie Onara znajduje się kamienna tablica.
4. Porozmawiaj z Tillem (znajdziesz go przed domem w pobliżu kamiennego kręgu).

Mam nadzieję że pomogłem. Oglądam twoje livy od Zmierzchu Bogów i muszę przyznać że przyjemnie się ogląda twoje filmy.
Pozdrawiam.
Marcin ...Quest z zabójstwem estebana, jeden z najlepszych wątków w Gothic ❤❤
HECTOR ...Nie mam pojęcia czemu wydajesz PN na zręczność będąc wojownikiem tylko po to aby założyć jakiś pancerz mimo tego, że z płytek pełzacza jest lepsza a masz już odpowiednią ilość.
Antek S...co kuirwa pivvvo za złotowke ???? 1;59;00
Patryk ...No to jadamy z tym koxem i oglądamy :D.Jeżeli chodzi o te przyrosty to ponoć do 100k jest ciężko i potem leci.Ale powiem CI moje odczucia.Stary Ty nie masz się czym łamać to co Ty zbudowałeś w ciągu tych lat to nikt inny na yt tego nie zrobił co Ty.Twój kanał jest specyficzny ale ma klimat i powiem Ci ciesz się że nie masz takiej masówki na live jak inni bo z czasem zobaczysz że im więcej ludzi to nie będziesz czatu ogarniał i nie będzie takiej więzi z widzami jak teraz.Ja obserwuje Cię już od dłuższego czasu hmm i Cię podsumuje tak Ty Wagonie jesteś jak Gothic...Oglądasz oglądasz potem można nie mieć czasu na oglądanie no samo życie ALE jesteś jak by to powiedzieć hmm..jesteś w sercu i po jakimś czasie na 100% ludzie wrócą oglądać Cię.Bo Ci ludzie którzy lubią takie klimaty to znajdują u Ciebie też relaks i wgl.Rób to co robisz i zobaczysz prędzej czy pózniej twoja praca zaowocuje jeszcze bardziej :D tylko bądzi cierpliwy.Pozdro :D
wiktor ...Masz mocny komputer
Radek...Fajnie że ten returning jest taki długi ?. Z tego co wiem jesteśmy w 2 lokacji a jest ich chyba ponad 10. Ja się cieszę bo za tydzień nareszcie wracam do Polski po 3 miesiącach i będę mógł w końcu większość obejrzeć na żywo a nie tylko powtórki pozdrawiam! PS max 2 tygodnie i jestem sponsorem ?
Marek P...Wagon czy robisz zapisy z livea żeby móc obejrzeć później? Pytam bo nigdy nie mogę obejrzeć od początku tylko samą końcówkę :/
Pozdrawiam
Filip G...Elo ja spadam
Filip G...Co będzie po gothic 2.0 returning? Może skayrim?
StoNeR...Będą mody do Gothic 3?
Monki...1 byłem <3 xD
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g

X