wideoprezentacje - Spiskowa Teoria Potwierdzona? – Benedykta Naprawdę Zmuszono do Abdykacji? - Komentator #559


► Subskrybcja ► http://bit.ly/Ator_SUB ► Nasz Fanpage► http://bit.ly/FanpageWideoprezentacje ► Cała seria ► http://bit.ly/KomentAtor ► Moje Vlogi (Playlisty) ►http://bit.ly/Plociuch_ (luźny) + http://bit.ly/Vlog_Analogowy (poważny) + http://bit.ly/NEWSY + http://bit.ly/Dowcipy ►Fanpage kanału ► http://bit.ly/FanpageWideoprezentacje ►Fanpage autora filmu ► https://www.facebook.com/AtorOficjal ►Grupa Facebookowa ► http://bit.ly/PSA_GrupaFacebook ►Mój Twitter ► https://twitter.com/KrzysztofAtor ►Mój Instagram► https://www.instagram.com/ator_official/ ►Kontakt biznesowy (wyłącznie biznesowy) ► [email protected] ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ Spiskowa Teoria Potwierdzona? – Benedykta Naprawdę Zmuszono do Abdykacji? ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ Moja...

Najlepsze komentarze:

Daniel ... Wszystko było ok a usa gorsze od NAZIZMU pomaga wszystkim.
Majowy ... KDS
BETON B... KDS
Mitch M... Abdykacja Benedykta jest raczej zwiazana z UE i Merkel chodzi o przyjmownie uchodzcow a takze otworzenie Watykanu na tzw Odwazny Nowy Swiat
TRANSMI... Benedykt był przez długi czas liberałem, później zrozumiał, że to lipa. Zaczął cofać zmiany. Walczył z relatywizacją prawdy i naginaniem dogmatów pod oczekiwania społeczne. Ale to było za wiele dla "marksistowskiego marszu przez instytucje"...A pewnie też nadto zdrowy biedny Benedykt nie był. Papież jednak to też tylko człowiek ( czasem aż człowiek ).
poradni... podoba mi się pomysł o dobrych stronach islamu czekam na odcinki
Asia Za... Wszystko ma jakieś plusy, ale zależy dla kogo ;))
Asia Za... Dziękuję Ci Krzysiu za to co robisz :)
Marcin ... Cześć
Leszek ... aha


paulina... kds
Basix ?... Super Ator :) też codziennie Cię slucham :) pozdrawiam.
adiosam... Komcia
km2bp... Milicjanci
Tomek P... CETA prawnie zrównuje pod pewnymi względami Korporacje z Państwem :)

Pozdrawiam.
CarlAll... OGROMNA ŁAPKA W GÓRĘ za potępienie korporacjonizmu i za wytknięcie tego "wolnościowcom" (libertarianom, korwinistom i innym, którzy o całe zło obwiniają tzw. etatyzm). ???????????
CarlAll... Barack Hussein Obama II był od dziecka muzułmaninem (potem się przefarbował), więc trudno się dziwić, że świeckie rządy tzw. tyranów pozamieniał na teokratyczne tyranie wprowadzające prawo szariatu.
Kelowna... Tak, masz racje, ze krucjaty katolickie byly odpowiedzia na islamski Jihad a nie odwrotnie jak wielu blednie mysli
MrVilge... Papieże zwykle byli wybierani pod wpływem "ducha bożego", zwykle pod postacią pieniądza, bez względu na epokę.

Jedna rzecz, kościoła nie zniszczyły "rządy ladacznic", "niewola aviniońska", trzech papieży na raz, Borgia. Władzę miał Napoleon i mu też się nie udało. W średniowieczu i na początku renesansu pod względem moralnym, papiestwo było synonimem zepsucia.

Musieliby coś wymyśleć innego.
Vilen E... Whoops.
podpadl typo wyzszym illuminatom i go wyjebali ze stolka
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g