Dem3000 - Logan: Wolverine - recenzja - Kinowy Ekspres


W tym programie recenzja Logana, czyli nowego Marvela od Foxa, a od 7:38 lista premier na 10.03.2017, w tym Kong oraz Wyklęty. WAŻNE LINKACZE: Chodź do naszej grupki na FB: https://goo.gl/ZDHYmG https://www.facebook.com/kinowyekspres/ - FB Ekspresu, śledź i zaznacz sobie, żeby się wyświetlało pierwsze, jeśli nie chcesz czegoś pominąć

Najlepsze komentarze:

Klama... kuce na bal
Vito Co... kurwa, wszystkie duże filmy, które tobie sie podobają dla mnie są co najwyżej średnie. Potrzebny jest jakiś balans. Przeszkadza mi, że Mad Max ma tak wysrane na fabułę do stopnia, że można ją streścić do "jedziemy tam.........dobra chuj zawracamy", a tutaj z kolei było tego za dużo. Jak idę na film o Wolverinie, to chcę zobaczyć, jak on napierdala. A nie jak płacze i jest mu smutno, bo jest stary. Ja rozumiem, że ciężko jest zrobić film, w którym Wolverine będzie napierdalał i jednocześnie będą jakieś stawki - no ale bez przesady. Dostał 3 filmy, ani jeden nie wykorzystał jego potencjału i w najlepszym wypadku były średnie, jak dwa ostatnie.
Tomek G... Logan: The Last of Us
Wuchta7... Mnie sie osobiście ten film nie podobał. Przemoc oraz przekleństwa wydawały się wpychane na siłę, a rozmowy bohaterów wcale jakoś nie zachwycały. Bardziej podobała mi się postać Charlesa niż Logana, miał parę fajnych momentów, jak z kuniami, albo jak leżał w łóżku. Fabuła jest niezmiernie przewidywalna i nie porywa. Łoł, samochód stanouł na płocie, ale czy to ważne? Jedzie sobie pociąg, ciekawe jak ta scena się rozwiąże... Nie wiem, nie czuję tego filmu.
Moja ulubiona postać to albinos.
GdybyK... Jak to!? Dębski lubi jakikolwiek film?! Mogę umierać
Marcel ... Logan to chyba jeden z lepszych filmów o superbohaterach.. Kino nieustannie przechodzi ewolucję co widać i czuć.
Karel G... ten nawet jeszcze lepszy
Przemys... Dziwne. To co Dem lubi w Loganie, to mi się nie podoba, a to co ja lubię, nie podoba się Demowi. Co ze mną jest nie tak? :/
Black P... Cooooo ! Dębski lubi najmniej komercyjny i ogólnie najbardziej dojrzał film z serii x-men ! Nie dziwi mnie to bo Logan to na serio świetny film.
Kinoman... Coooooooooo!!!!???
Dem coś lubi ????
koniec świata XD
PS. brawo za prawie 200K subków


kombajn... znow nie odroznia obrazu od filmu. kurwa, ten koles ma jakies totalne zaburzenie wzroku
Adrian ... SPOILER ALERT Moim zdaniem pomimo paru błędów (głównie logicznych, dla przykładu scena w hotelu i niepadające zwłoki) film był świetnie ułożony. Od momentu wybuchu dziewczynki w samochodzie, gdy było cudne "the fuck" Logana, film zaczyna iść na wodotryski i to strasznie. Liczne błędy (Logan po jakiejś chwili rozumie, że może ściąć hak w nodze pazurami, czyli jak zawsze mógł). Najbardziej bolała mnie i tak scena dzieciaczków, które pokazują, że w grupie siła. Jak można w kółeczku ich wszystkich ułożyć, by mogli się zemścić na swoim oprawcy. Pierwsza scena wynagrodziła dwa ostatnie filmy, a do właśnie zmiany charakteru po przełamaniu się dziewczynki czuć taki "wow, bum, bam, deadline!"
DannyTh... nie no nie moge... rozczarowałam się.. SUPERbohaterowie nie są bez powodu SUPER. Jak widać ten Pan nie powinien robić tego filmu skoro nie lubi superbohaterów i nie rozumie na czym polegają te filmy. To by GNIOT a nie film. łączenie dzieci z przemocą jest tak samo obrzydliwe jak łączenie dzieci z erotyką. Jeżeli Ciebie Dem to bawi to jest z Tobą coś nie tak :D Dopatrujesz się jakieś kurde ideologii w pokazywaniu bezsensownej przemocy.
Grzegor... Nie - nie wszyscy się zgodzą, że Fury Road był dobry :D
Agniesz... no uwielbiam Cię, Jakub, mówisz to co mam w głowie tylko dużo fajniej :D
Narutor... Dlaczego w Loganie nie ma innych xmen-ów? Bo Logan ich wszystkich pozabijał, taki ziomeczek :/
Buli0n... Nowa Huta!? Jak ci sie udalo tak dlugo przetrwac?
Li su... Kto ogląda na przyspieszeniu 1.5? :D
Matthew... KURWA ALE TY ŚMIESZNY I MONDRY JESTEŚ
Horribl... Z tego co mówisz (że to pierwszy film Mangolda który oglądałeś) wynika że nie oglądałeś Wolverine z 2013... bo to też był film w jego reżyserii... no chyba że nie jesteś fanem serii...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCof4jJ9hM9RLsBII8laZI5A