MKRR3 - SYPIALNIA WYBUDOWANA - OXYGEN NOT INCLUDED


➜ SUBSKRYBUJ ▰ http://bit.ly/MKR_SUB ➜ NAJTAŃSZE GRY ▰ https://www.g2a.com/r/mkrr3 (z kodem MKR 3% cashbacku) ➜ SERWER CURSE ▰ https://www.curse.com/mkrr3 ➜ STREAM ▰ http://www.twitch.tv/mkrr3 ➜ FANPAGE▰ http://www.facebook.com/mkrr3 ➜ INSTAGRAM▰ https://www.instagram.com/mkrr3hs/ ➜ GRUPA FACEBOOK ▰ https://www.facebook.com/groups/433426896814897/ Oxygen Not Included to osadzona w konwencji science fiction, dwuwymiarowa gra symulacyjna, w której zajmujemy się rozwijaniem kosmicznej kolonii. Produkcja ukazała się na platformie PC Windows, a za jej powstanie odpowiada niezależne, kanadyjskie studio Klei Entertainment, mające na swoim koncie takie tytuły, jak Don’t Starve, Mark of the Ninja czy serię Shank.

Najlepsze komentarze:

Bernard... Mati carbon DIoxide to jest dwutlenek węgla a carbon MONoxide to czad (tlenek węgla) którym się zatrułeś.
Master ... Mk zrob więcej alg myślysz że te 2 ci wystarczą really niedługo ta seria się też zakończy
Przemo.... Ja robiłem dół bazy w kształcie V i na samym dole te algi i dawało rade
Pagan M... jak w tą grę zagrać? jak na steam nawet nie mogę jej kupić?
jest tylko napis "Dostępne: Alpha now available!" a nie ma przycisku kup da ktoś cynk o co biega?
Mateusz... Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek seria wypada zacnie :)
sober66... Powinieneś odciąć bazę od zewnętrza w końcu będzie łatwiej :D
Kublas ... Ustaw na priorytet ta oczyszczalnie powietrza ona potrzebuje piasku i nie musisz dawac odrazu 9 priorytetu mozesz dac 6/7 i tak to wykkonaja szybko :D Pozdrawiam
Frektoo... Mateusz zrób może jakiś pokój z generatorami prądu
Hybrido... Mateuszu, nie mam pojęcia kto ci napisał, że carbon DIoxide to tlenek węgla (CO) skoro DIoxide to O2 czyli jest to dwu tlenek węgla (CO2).
Mechoos... weź połowę tych lamp usuń xd


Jan Nie... Mkr! Zasadź te roślint co zdobyłeś kiedy kopałeś! Podniesie Ci się Decor!
Verdonn... Jak będziesz robił kanalizacje, to najlepiej żeby z jednej strony były dopływy i odpływy brudnej wody, a z drugiej czystej, bo sama wiem jak pozniej musze prowadzic rury strasznie na okolo, bo robie potem jakies urzadzenie po drugiej stronie ^^. Na środku najlepiej jak będzie ten filtr do wody.
Warden ... Mateuszu jak to pomieszczenie bedzie zamkniete tak szczelni, to jak wyjdzie stamtąd tlen, jebij dziure pod dzwiami zeby napewno szlo dolem, ale tez by 2 tlenek wegla sie tam nie zastał
japonie... Baaaardzo się podoba!!! Więcej i dłuższe!!!
6 digit... Mam nadzieję, że gra do "premiery" trochę stanieje. I nie jest to moje cebulactwo a zwykły pogląd. 20E to trochę dużo jak na taką grę.
Antoni ... wow drugi :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBuIgX8vrSJ-gV0HABVyrQA