Zagrajmy w Mass Effect 3 60 fps] odc. 24 - Ostatnia wiadomość kroganina

SargeThePlayer »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "SargeThePlayer"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Oto dwudziesty czwarty odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect 3 (lub jak kto woli: Let's Play Mass Effect 3 PL). Tym razem między innymi kończymy zadanie "Ostatnia wiadomość kroganina". Produkcja została stworzona przez studio BioWare, a ja przechodzę wersję na PC. Kolejne odcinki będę starał się wypuszczać codziennie.

Mass Effect 3 to gra RPG akcji w realiach science fiction, której akcja rozgrywa się pół roku po wydarzeniach z drugiej części. Głównym bohaterem ponownie jest Shepard, który musi stawić czoła inwazji Żniwiarzy i szukać sojuszu z innymi rasami mogącymi pomóc w walce. W serii "Zagrajmy w Mass Effect 3" pokażę Wam przejście całej gry. Tradycyjnie będę się starał ukończyć ją bardzo dokładnie, wykonując wszystkie zadania fabularne i poboczne, a także przechodząc każdy z czterech fabularnych dodatków DLC. Premiera gry Mass Effect 3 miała miejsce w marcu 2012 roku, początkowo tylko na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Kilka miesięcy później przeniesiono ją również na Wii U. W naszym kraju tytuł został wydany przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Warto dodać, że gra jest dostępna po polsku tylko na PC, PS3 i X360, a na Wii U mamy jedynie język angielski.

Muzyka z intra:
Two Steps From Hell - Protectors of the Earth

Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na Twitterze:
http://www.twitter.com/SargeThePlayer

Komentarze:

Gen Fra... EDI pytająca Liarę jak asari spółkują :V Ciekawe po co jej była ta wiedza potrzebna :V
Tomasz ... heh zrobisz 120% gotowości
Edix Po... Fajny odcinek i łapa w górę ;-)
Ghost S... Zasobów wojennych powinno starczyć na najlepsze zakończenie nawet bez tego wskaźnika gotowości. Dodatek extended cut zmniejszył ilość potrzebnej siły zbrojnej do zakończeń i teraz by zdobyć najlepsze zakończenie wystarczy przejść wszystkie misje poboczne w grze bez DLC a jako że ty masz zarówno wszystkie DLC i pewnie zamierzasz przejść wszystkie misje poboczne to nie musisz się tym bawić ale rób jak chcesz jak wspomniałeś po za kilkoma sekundami nic nie tracisz.
MrVader... Jak wlatujesz do systemu i nie masz OD RAZU pokazane ile % odblokowałeś to NIC TAM NIE MA :)
Cleric ... Jeju, naprawdę? Mogłeś zrobić już w tym odc. misję N7 i zanieść resztę zadań na Cytadelę a w następnym odc. robić już priorytet :P
Aron999... W 4 odcinku ME3 pisałem Ci o tym bugu Sarge. Nawet odpisałeś na mój komentarz, ale w grze nigdy sie nie zastosowałeś do rady, aby nie podchodzic centralnie za fotel Jokera. Coż, i tak długo trwało nim się zaciąłeś, bo mi tak sie dzieje niemal za każdym razem.
Atario... 7:45 Slender :)
Inmywor... Widzę że Garrus ma podobne zdanie o pająkach co ja :) Lubię go teraz jeszcze bardziej.
SUWEREN... Chłopie dzięki za info o tej stronie :D
Septyma... Kokpit w trójce to bardzo niebezpieczne miejsce, zawsze robię save'a przed wejściem, bo zacięłam się wiele razy :P.
A Charra i Ereby bardzo szkoda :(.
Bia?y W... Fajny odcinek
Virekk... Sarge Dziwisz się że James Komentuje Misje na których nie był Skrypty w tej grze działają tak że nawet jak nie wybierzesz danej postaci do misji są traktowane jakby cała załoga była na wszystkich misjach czy to głównych czy pobocznych i członkowie załogi komentują że byli na tych misjach
FIVE GA... Zostaw like nic się nie stanie
Pominiesz nic się nie stanie
Retrygh... Ja nie zabrałem Garrusa w ME1 na Noverię i nie miałem tej pogadanki w tej części.
Miki Ga... Super film.
cheper1... Cześć Sarge. Szkoda mi Ereby, przeżyła wstrząs. Proponuje może Ci ulepszyć bronie M-96 Motyka i M-22 Patroszyciel, bo z nich najczęściej korzystasz. Tal mówię.
Cheper
Damian ... Ja przestałem zabierać Jamesa na misje jak tylko mogłem. Wyjątkowo mi nie przypadł do gustu jako towarzysz.
Kuba Ol... A co się stanie jak w jakieś galaktyce dopadną cię żniwiarze? Przegrywasz i gdzieś cofa, czy masz jakąś scenę walki? Mam na myśli gdzieś w 19:00
Tomasz ... Powitajmy najkrótszy odcinek serii ...
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA