Rozwojowiec - Naukowy sekret motywacji, która nie gaśnie


Jak wzbudzić w sobie motywację, która codziennie pcha Cię do działania w kierunku ważnych dla Ciebie celów i nigdy nie gaśnie? Przez ok. rok razem z jednym pracownikiem przekopywaliśmy się przez badania szukając odpowiedzi na to pytanie. Poszukiwania kosztowały łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale... Znaleźliśmy! Jednak sekret okazał się trochę inny niż kiedyś myślałem... ============================================= Aby zostać powiadomionym o kolejnych prezentacjach zapisz się po PDFa (i jednocześnie na newsletter) na stroniehttp://www.rozwojowiec.pl/20technik

Najlepsze komentarze:

ala Cze... Nauka
Zib... w obszarze praca na swoim ;)
Filip K... Chciałbym jak najszybciej poznać jaką dziewczynę, z którą się później ożenię, i choć mam niespełna 28 lat, to zbierałem już opinie, że wyglądam, jakbym wyglądał na o 4 lata młodziej
Gracjan... Ja chcę nauczyć się systematycznie uczyć się głównie angielskiego.
Niestety nie wiem jak.
Krisfif... Ciekawe. Muszę wypróbować na sobie. Wtedy pewnie zjawi się chcę. o chcę. Tylko chcę za dużo. Trzeba wybrać, bo obowiązków nie sprasuję do grubości kanapki. A ciężko mi wyobrazić sobie, że robię pasję z opieki nad rodzicem z A.
ToJaSeJ... A czy przypadkiem to nie jest jedna wielka manipulacja ?
Paula S... dopiero teraz trafiłam na ten filmik. to co jest w nim powiedziane wydaje się mi być taką oczywistą oczywistością, chociaż zdaję sobie sprawę, że wiele osób nie jest tego świadomych. poza pracą (gdzie spędzam 9 h + dojazdy więc łącznie ponad 10 h) regularnie cwiczę (4-6 razy w tygodniu), staram się zdrowo odżywać, a co za tym idzie przygotowuję codziennie posiłki, do tego uczę się niemieckiego (w przeciągu pół roku zrobiłam bardzo duże postępy i z osoby, która nie była w stanie wydukać zdania jestem w stanie rozmawiać z natvie speakerami o perspektywach pracy w różnych krajach). poza tym nie zaniedbuje rodziny, znajomych, mam czas na czytanie ksiązki, oglądanie wartościowych filmików na YT czy moją pasję jaką są podróże. często słyszę pytania skąd mam na to czas, skąd motywację albo "naprawdę ci się chce?". słyszę od bliskich osób, że jestem osobą ciężko pracującą, ale ja sama o sobie tak nie myślę. robię to co lubię, chociaż - tak jak jest w filmiku powiedziane - niektóre rzeczy musiałam się nauczyć lubić, jak chociażby regularny trening. z osoby unikającej całe życie sportu zostałam jedną z nielicznych wśród znajomych, która faktycznie dba o kondycję fizyczną i sylwetkę. wielu moich znajomych ze szkoły czy studiów już boryka się z problemami nadwagi, a mój jedyny problem to taki, że mgę ćwiczyć 45-60 minut dziennie, a nie 1.5 h ;) pozdrawiam!
Adrian ... w moim wypadku to będzie pragnę nauczyć się programować grafike w c ++ a co za tym idzie i gry pragnę nauczyć się języka angielskiego jak i matematyki zbudować serwer na własnych modach i skryptach w minecrafcie, mieć dużo wyświetleń na yt xD
Kimasxi... Coś w tej teorii się nie zgadza. Chodziłam 1,5 roku na kravmagę + treningi indywidualne, łącznie 14-16h tygodniowo. Wyrobiłam sobie do tego dyscyplinę, usunęłam rozpraszacze (jeździłam na trening prosto z pracy by nie było wymówek), potem jeszcze 3-4razy w tyg po 1,5h przez kolejne pół roku. Ostatecznie odechciało mi się i nie chodzę wcale, bo zaczęłam czuć, że MUSZĘ zamiast CHCĘ. Więc o co chodzi? Czemu ten proces się odwrócił i to, co robiłam nawykowo nie zamieniło się w pasję?
Kimasxi... No i go dziewczyna zbeciła.


Røšê... Mam tak ze moją klasą!:(
Szymon ... Motywacja jest dla dzieci, potrzeba dyscypliny...
typ... Jestem gimnazjalistą :D i chciałbym w końcu regularnie sie uczyc, tak jak powiedziałeś starałem sie itd. Ale zawsze cos mnie odpychało, znajdywałem tysiące powodów byle nie siadać nad książkami... a tu głodny jestem, kolega na domówke zaprasza, zakupy trzeba zrobić, umysł nie pozwalał mi myśleć o tym co tak naprawdę jest mi potrzebne.
Angie... Chciałabym zmienić "muszę" na "chcę" podczas nauki pod presją. Trudno jest mi wtedy skupić się na nauce zamiast na stresie. Świetny filmik, ładny głos, mówisz w bardzo interesujący sposób.
Valsoda... Chce przestac potrzebowac grania w gry komputerowe, choc to moja pasja to trace przez to ukochana osobę poswiecajac temu każdą wolną chwilę zamiast kontaktu z nia, od kilku dni ograniczam to prawie calkowicie nie potrzebujac takiej rozrywki lecz chcialbym osiagnac maksimum niezaleznosci od tej czynnosci
MrBimbe... Związek z kobietą marnuje życie...
tomikx8... Chce robić w życiu to co sprawiałoby mi przyjemność i dawało zarobek, ale i było zgodne z wolą Bożą
Jakub M... Ja chciałbym zamienić to "muszę" na "chcę" w nauce. Jestem pierwszy raz na tym kanale i chyba zacznę korzystać z Pana rad ;)
Jarek T... "Sekretny", ale powszechnie znany.
Katarzy... Muszę się nauczyć angielskiego by to otworzyło mi furtkę na wiele więcej rozwiązań niż te które mam tylko teraz.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCyiAABk3RD-njRwITkNFMlA