SargeThePlayer - Zagrajmy w Mass Effect 3 60 fps] odc. 26 - Leczenie genofagium na Tuchance


Oto dwudziesty szósty odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect 3 (lub jak kto woli: Let's Play Mass Effect 3 PL). Tym razem rozpoczynamy misję fabularną "Priorytet: Tuchanka". Produkcja została stworzona przez studio BioWare, a ja przechodzę wersję na PC. Kolejne odcinki będę starał się wypuszczać codziennie. Mass Effect 3 to gra RPG akcji w realiach science fiction, której akcja rozgrywa się pół roku po wydarzeniach z drugiej części. Głównym bohaterem ponownie jest Shepard, który musi stawić czoła inwazji Żniwiarzy i szukać sojuszu z innymi rasami mogącymi pomóc w walce. W serii "Zagrajmy w Mass Effect 3" pokażę Wam przejście całej gry. Tradycyjnie będę się starał ukończyć ją bardzo dokładnie, wykonując wszystkie zadania fabularne...

Najlepsze komentarze:

Wsk 350... To jest jedna z najbardziej poruszających epickich i ściskających za serce misji. tutaj też trzeba podjąć jedną z Bardzo ważnych decyzji które zadecydują kto nam pomoże krooganie czy Salarianie. Domyślam się już jaką ty decyzję Sarge podjąłeś:)
PyrokaR... za je bi ste!!!!!
sarna55... Wow, świetny odcinek. Te ruiny są niesamowite, uwielbiam takie klimaty. Co do Wrexa, to widać że był w swoim żywiole, he he.
Devo MC... Pewnie juz wiesz, ale jakbys nie wczytal save'a z dwojki, to Wreav bylby teraz na miejscu Wrexa. On nigdy nie dowiedziałby się o sabotażu lekarstwa, a Wrex tak.
Arcturu... Kurde, jak ja uwielbiam zawsze te sceny z serii Mass Effect i Dragon Age. Równie epickie co w Wiedźminie.
Stare, opuszczone ruiny. To rozumiem, to jest mój klimat! Teraz chyba wiecie, czemu lubiłem zawsze Feros czy też Tuchankę.
Misja ta jest moją ulubioną w Mass Effect 3.
Bia?y W... Fajny odcinek
Micha? ... gdyby Shepard nie powiedział o tym sabotażu to w pewnym momencie Wrex by się dowiedział i próbował by zabić Sheparda
Shepard... Bardzo fajny odcinek. Jestem tuż po obejrzeniu najnowszego trailera z ME Andromeda, więc poziom epickości na razie jest utrzymany,a co do tej misji to nawet po prawie 5 latach ta misja jest jedną z najlepszych, szczególnie gdy przed premierą fragment tej misji został pokazany. Naprawdę dobra robota Sarge. A mógłbyś podać link do moda, który powiększył ci napisy, przeczesuję internet i nic nie znalazłem? Pozdrawiam i powodzenia ;)
cheper1... Cześć Sarge. Fajny film. Spoko tej Wyrzutni Kolców Graal możesz używać na dalsze dystanse i proszę nie rezygnuj z te okazji.
Zainstaluj do broni ten Inteligenty Czop do strzelby to będzie jeszcze bardziej celny.
Cheper
P.S.
Nie mogę się doczekać wleczenia genofagium.
Septyma... Uwielbiam Wrexa :). Eva też jest niesamowita. Ta misja już jest epicka, a będzie jeszcze bardziej.


Edix Po... Fajny odcinek i łapa w górę ;-)
Swarglo... Wreav byłby wodzem gdybyś zabił Wrexa w ME1
Arfisom... Shepard jak zwykle jest największym bohaterem, po tym kroganie chyba będą śpiewać pieśni bitewne o Shepardcie, naprawdę fajna seria na twoim kanale Sarge dawaj więcej odcinków z tej gry.
Marcelo... Sarge wrzuca ME3 i można weekend zaczynać.
Devo MC... Znów jedna z według mnie najlepszych misji w grach ;). W tej grze będzie ich dużo, więc się nie dziwcie
Fantix ... Ej Sarge Nagrasz w przyszłośći nowego mass efect?
Za ortografie przepraszam :D
Ma?go?k... Według mnie miotacz cząsteczek pasuje do Javika tylko i wyłącznie :P
Grzegor... Pozdrowienia
Daiktar... Sarge jesteś niczym jak grom z jasnego nieba, kiedy wrzucasz kolejny materiał na twoim kanale. Tak trzymaj, koleś! ?
dziki d... i wrex zadowolony :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA