Resident Evil 7 Biohazard #04 - "JELONEK tu jest!" |

Husiek »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Husiek "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
✪ Facebook: http://bit.ly/YBkCCd
✪ Partner G2A.COM - https://www.g2a.com/r/resident7-husiek
✪ LIVE: http://www.twitch.tv/husieklive
✪ Grupa na FB: http://bit.ly/1XAsa4I
✪ Instagram: http://instagram.com/husiek
✪ TS - ts3gaming.pl
✪ Nie zapomnij zostawić łapki w górę subnąć kanału

Hej, rozpoczynamy przygodę w Resident Evil 7! Zobaczymy czy uda nam sie uratować zaginiona przed trzema laty żonę.

═══════════════════════════════════════
Chcesz wysyłać do mnie paczkę ? Oto adres skrytki pocztowej.

Husiek
ul.Mickiewicza 6
33-100 Tarnów
Skr.poczt nr 17

Dotacje PayPal
https://www.paypal.me/husiek

Dzięki wielkie za wszelkie wsparcie! :)
═══════════════════════════════════════

Komentarze:

KrS... Hej Husiek, mam pytanie czy zrobiłeś już może porównanie Avermedi Portable 2 z wersją Lite ?, bo jestem bardzo ciekawy porównania, ponieważ mam zamiar sobie kupić Avermedie, ale nie wiem jaka wersje wybrać do PC bez konsoli .Widziałem że nowa ma tylko USB 2.0 i nie wiem czy nie będzie widać opóźnień na Live lub na filmach na Youtube. Jak możesz proszę o poradę, dziękuję i pozdrawiam ;)
Polski ... Czekam na kolejny ;)
DamixYT... Te większe skrzynki możesz otwierać za pomocą wytrychu
Hitsuko... Huśku, wróć do kuchni. Jest tam ta księga, a w niej jest głowa psa, która będzie ci potrzebna by wyjść z tego domu. A co do tych skrzynek, to potrzebne są wytrychy. Jeden pominąłeś, jest w tej pomarańczowej skrzyneczce. ( ta którą pominąłeś). I jeszcze poruszę temat z drzwiami. Jak mogłeś zauważyć na tych drzwiach są : skorpiony, węże i inne takie. By je otworzyć potrzebujesz specjalnego klucza. I co do tych monet to je zbieraj, nie otworzysz nimi bele co, tylko będą potrzebne do konkretnej rzeczy. Nie da się nimi otworzyć drzwi, czy szuflady.
Dj Rafi... Husiek Dziś na obiad u mnie Żurek wpadniesz? :D
szlaqu... jak nuta w intrze
kblue... Husiek, jak ty przy 400k subów Twoje filmiki nie osiągają powyżej 5000 wyświetleń na? Pamiętam stare czasy Minecraft. Miałeś wtedy o wiele lepsze wyświetlenia. Przez 2 lata od 2014 roku zdobyłeś tylko 50k subów. http://web.archive.org/web/20140728103446/http://ranking.vstars.pl/? . Zawsze czekałem jak miałem te 12 lat z niecierpliwością na nowy odcinek z MC. Może nagrałbyś coś z jakims większym youtuberem, żeby cię troszkę wypromował?
Krzys x... Hej Husiek, mam pytanie czy zrobiłeś już może porównanie Avermedi Portable 2 z wersją Lite ?, bo jestem bardzo ciekawy porównania, ponieważ mam zamiar sobie kupić Avermedie, ale nie wiem jaka wersje wybrać do PC bez konsoli .Widziałem że nowa ma tylko USB 2.0 i nie wiem czy nie będzie widać opóźnień na Live lub na filmach na Youtube. Jak możesz proszę o poradę, dziękuję i pozdrawiam ;)
koraana... Huśku taka porada w minucie 26:30 widać kominek, musisz kliknąć jeden z takich większych kamieni. A tam znajduje się bardzo fajny prezent. Pozdrawiam.
Sunleo ... Husiek nie noś niepotrzebnych rzeczy w plecaku, u babci w pokoju (musisz mieć specjalny duży klucz by tam wejść) jest popsuta strzelba która Ci się przyda niekoniecznie do strzelania, choć jest sposób by mogła strzelać. Zbierz jak najszybciej głowy psów. No i strzelaj na spokojnie w głowy potworów najlepiej z bliska ale warto oszczędzać ammo i bić z noża w głowę. :)
PathGam... Husiek to jest gra stworzona specjalnie dla ciebie xD
Kicajas... Nie wiem czy zauważyłeś ale nad kominkiem tez bym jelonek :P pozdrawiam.
Majesti... Z te monety potem kupisz ulepszenia. Możesz je zostawić w tej wielkiej skrzyni bo do niczego innego się nie przydadzą. :) A jak już będzie można gdzieś coś kupić to będzie tam ta skrzynia na przechowywanie. :)
szewcyk... Trochę głośniej grę daj a takto super odcinek! :D
PS do tych większych skrzynek pomarańczowych potrzebujesz wytrycha, którego można normalnie znaleźć.
PS 2 drzwi na których są znaki skorpiona bodajże i węża możesz otworzyć tylko specjalnymi kluczami, które również znajdziesz :)
Majesti... Fajny film. :)
Oliwier... W intrze słychać GUTS AND GLORY XD
Dj Adam... a drzwi otwiera się kluczem specjalnym
Dj Adam... Huśku tam jak jest ten jelonek duży to zajrzyj pod komin a skrzynki otwiera się wytrychem
Adam Zi... Husiek te skrzynki możesz otwierać za pomocą wytrychu
Iza Sko... Czy wie ktoś jaki ma tytuł Muzyka w tle na Interze
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCb8G5VpGpUvzNc8_qAsPNhQ