Remigiusz Maciaszek - Horizon Zero Dawn 33 Cmentarzysko


Horizon Zero Dawn Ceny - http://bit.ly/2mC4GMj Spróbuj Kawy i Herbaty Poranny Rock - http://coffeestar.pl/kolekcja/poranny-rock-rock Horizon Zero Dawn to kolejna gra ze stajni PlayStation, która ma pełne prawo by przekonać Was do zakupu tej konsoli. Może nie jest to najlepsza gra na konsolę PlayStation, ale i tak spełnia oczekiwania, które nałożono na Horizon Zero Dawn. Horizon Zero Dawn to przede wszystkim otwarty świat z elementami RPG, akcją, ciekawą fabułą, przygodą, a wszystko to podane w klimacie postapokaliptycznym połączonym z sci-fi. Bez wątpienia Horizon Zero Dawn robi świetne pierwsze wrażenie. Jak będzie dalej? Oglądajcie, grajcie i komentujcie :) Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni...

Najlepsze komentarze:

manfred... 6:50 skalaktyty i skalagnity. "close enuff" ^_^
Kacper ... Nie ufam murzynom ?
Hedsvar... Geez, Rock... wyciągasz złe wnioski. Wszystko dlatego, że nie czytasz notatek i pomijasz większość informacji. Hades był od początku w Projekcie Świt. To Elisabeth go zaprojektowała, a Travis miał go stworzyć. Ale Travis miał problemy z tym programem, ponieważ gryzł się ciągle z Gają. I nie zdołał rozwiązać tego problemu. Hades miał przejmować kontrolę nad światem, który był źle stworzony przez Gaję i go zerować, po to by ona mogła spróbować kolejny raz. Tyle, że Gaja nie chciała z nim współpracować. Kiedy zabrakło naukowców (czyli nastąpił dzień zero) Gaja stworzyła świat, a Hades wyczaił, że coś nie gra. No i powstała kolejna "kłótnia". Tyle, że tym razem nie było Travisa, który mógłby wyłączyć oba programy i zrobić kolejne testy. I nie... Travis nie zdradził. Zrobił tyle ile zdołał. Trzeba wziąć pod uwagę to, że mieli bardzo mało czasu na tak wielki projekt.
Dalej: Pierwszym zadaniem Gaji było zniszczenie maszyn i do tego był potrzebny kolejny podzespół (chyba Minerwa, ale nie pamiętam już dokładnie), więc ta inteligencja kierująca rojem została wyłączona raz na zawsze. Zostały tylko skorupy Usmiercaczy, Tytanów i Skazicieli, które wykorzystał sobie Hades. Tyle.
Wystarczyło się nie spieszyć i dokładnie przeglądać informacje. Wszystko jest ładnie opisane i przedstawione w taki sposób, żeby przypadkiem nie wyciągać złych wniosków. Żałuję, że nie oglądałem serii, kiedy Rocki to publikował. Ciul, musiałem się rozpisać, bo mnie to strasznie gryzie :D
TheNyxe... 21:23 xd
Ksawer ... Skalaktyty? Hmmm... (ok- to horyzont zero dawn)
Magda L... ej wiesz że możesz dominować Burzoptaki?
Ela Kas... Są stalagmity na dole i stalaktyty na górze :-) maturka z geografii za miesiąc
Andrzej... Fajnie się słucha przemyśleń Rocka :)
Kac?... Rock mówisz że nie wierzysz żeby wszyscy tak współpracowali żeby przetrwały embriony, ale chyba pamiętasz że tylko ten zespół naukowców wiedział czym tak naprawde jest nowy świt, reszta świata nie miała o tym pojęcia
Patrick... chce ci się jechać do krakowa


Tadeusz... Let's Rock.
Führer... Ruda, ruda, pokaż no swe uda! ;)
?Rhinno... Widzę Polsat pełną parą
Gubu :D... Rock mi wydaje się że to nie Hades nawalił tylko został skażony przez maszyny Faro wyniszczające świat bo w ostatnim momencie zdążyły go skazić :)
Bart?om... Rojem nie kieruje żadna inteligencja :]
Anegus ... Rock, nauczyłeś się dominować burzoptaka (tego dużego) a nie jastrząbłyski
Cyber D... Może skażenie które wcześniej opanowało maszyny przejęło również władzę nad Hadesem? Gdy Gaja to wykryła chciała zniszczyć Hadesa wybuchem ale on stworzył wirus, który przy aktywacji wybuchu odciął Gaję od innych systemów takich jak Apollo i zniszczył samą Gaję. Hadesowi udało się przetrwać dzięki skażeniu a np. Apollo nie zaczął nauczać ludzi bo został wyłączony. Gdy Gaja "zginęła" Hades przejął kotły w których wcześniej Gaja robiła dobre roboty i zaczął robić te złe które miały niszczyć wszytko. Jednak gdy po śmierci Gaji pojawiła się Aloy kazał ją zabić ponieważ tylko ona mogła dostać się do miejsca gdzie można zniszczyć Hadesa. Co o tym myślicie?
Sm0LL... Rock nikt nie powinien narzekać na twoje ,,gadólstwo" ,ponieważ po to ogląda się YouTuberów dla ich komentarzy i przemyśleń.
KokosPl... Kiedy następny? Miał być o 13:00
kostek ... a seilens to naprawde hades
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k