WAGON - Kapitan Pazur NAJGORSZY POZIOM :O 8


►►► ROZWIŃ OPIS!►►► Grupa FB -https://www.facebook.com/groups/388051881566374/?ref=bookmarks Kanałowy Discord - https://discordapp.com/invite/XEjTwKk ►►►►Film się podobał i chcesz być dobrym widzem? ►Oceń film za pomocą łapek! ►Daj suba, tak by być zawsze na bieżąco! ►Zostaw po sobie komentarz, bo pod filmami dzieje się najwięcej :) ►►►►Wbijaj na Fejsa - http://tiny.pl/gckz4 ►Obczaj też inne materiały - http://tiny.pl/gckz6 ►Konkretna sprawa? Pisz tu – [email protected] ►Chcesz pogadać? Wal śmiało na Fanpage - http://tiny.pl/gckz4 ►Muzyka twierdza krzyżowiec, stalker guitar, gothic 2 soundtrack ►O resztę utworów pytaj w komentarzach, bo różnie to bywa :) ✔ Wielkie dzięki, że tu wpadłeś ;) -W...

Najlepsze komentarze:

Micha? ... Polecam ogarnąć wyspę 7 skarbów też fajna platformówka jeśli lubisz takie tytuły i jest pod względem rozgrywki przypominająca do pazura choć nie jest raczej aż tak wymagająca:)
Micha? ... na samym początku jest secret ale wymaga to dość dużej wprawy,podpowiedz trzeba się rozpędzić:D.
Visny X... Bardzo podobaja mi sie serie z platformerow w Twoim wykonaniu. Na przyszlosc polecam : Croco, Blupi, Glace, Furry, Jazz Jacrabbit a na swieta koniecznie Santa Claus in Trouble 1,2. Jesli odczytales moje wypociny bedzie mi milo jesli dasz serduszko lub buzke :)
Knez... Jak zwykle przyjemny odcinek :) Mógłbyś jednak podkręcić muzykę, bo prawie nie słychać.
Sebasti... Wagon to generalnie mój naj youtuber
Pavera... Skąd on ma tyle tego dynamitu? Przecież w trakcie rozgrywki nie było go aż tyle na mapie
Pawe? M... A nie mówiłem ?
Jakub D... Wagon a może następna gierka w jaką pograsz to Kangurek Kao???
Fabiose... @WAGON, ten poszukiwany "kot", którego było widać w pierwszych poziomach (nie o Clawa chodzi), to Calico Jack, miał być tak samo poszukiwany jak Pazur, na wstępnych szkicach były ujęcia tak, jakby miał być bossem, były tez ujęcia, na których pili razem grog, więc to fajna, ale niewykorzystana postać w tej grze (jedna z wielu - był też jakiś byk gubernator i parę innych :D)

Ten poziom z klifami jest chyba trudniejszy.
†Melk... A Ty wiesz o tym że możesz podnosić przeciwników jak beczki


Jakub K... dawaj bezimienny dawaj! hahah
Sebasti... polecam trzej muszkieterowie
Sebasti... na Wagona nie ma chuja
George ... Wagon nastepna gierka Lew Leon! Doskonaly pomysl na powrot do takich starych tytulow. Wielka lapka w gore dla Ciebie!
Apropopo czy Ty masz duze buty? ;D
Pozdro!
?ukasz ... Zobaczysz 14 poziom :D i nie marnuj aż tak amunicji przyda się do walki z bossem na 10 poziomie :D Wagon dziś jest live? Przecież dziś środa xD no ale nie obrażę się jak będzie :P
Szymon ... Wagon to nie są magiczne buty tylko mysz jak coś :)
Over Qu... Niektórych przeciwników możesz podnieść i nimi rzucić ?
Polish ... Wez nie gadaj w czasie gdy postacie w grze gadają xd
Mocarny... Wziął miecz a potem od razu buty i myślał że miecz mu daje lepsze skoki XD
Bezimie... Jak uruchomić pazura na win 7 ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g