WAGON - GOTHIC 2 RETURNING 2.0 / SIEKAM CEBULKĘ XD


✔✔Chcesz dać donejta? No to super! ► - http://bit.ly/2pqtpI4 ✔✔ ►(Iwona czyta od 10 zł) ►Sponsorem można zostać tutaj (zielone wesprzyj pod live) - https://bit.ly/2ODSrwN Z góry dziękuje za wsparcie, doceniam i szanuje! ☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢ GRUPA FB - https://www.facebook.com/groups/388051881566374/ Mój Facebook - https://bit.ly/2flroK1 Kanałowy Discord (komunikator głosowy) - https://discordapp.com/invite/XEjTwKk Muzyka od kolegi Kistru - https://bit.ly/2y8Rf09 Wszystko co wgrałem do gry znajduje się tutaj: https://themodders.org/index.php?topic=29287.0 ►►►►►►►►►►►►►►►►►► Top Donejterzy: ( Aktualizuje jak się da ) Chd - 5900 zł RafałZimny - 4039 zł Parker997 - W kur*e i ciut ciut mvdystrykt - 3118 zł...

Najlepsze komentarze:

Po pros... Wagon jesteś wielki, nie no serio. Ktoś na czacie mi napisał, że Twoje gałgany robią ode mnie Rajda, a ja wcześniej wyszedłem. A mogłem dłużej poczekać, ale nadrabiam zaległości. Na prawdę mi miło, Ty to jesteś gość.

Pozdrawiam :)
Kumajka... No to zaczynają się najdłuższe rozdziały oraz otwiera się wiele wątków w Returnie ;) czekam jak to się wszystko potoczy, Pozdrawiam :)
Konrad ... To był naprawde udany lajw! Pozdro :D
SkolBer... dziś też będzie live ?
Micha? ... A takie pytanko- na kim używałeś zwoju niepamięci żeby wykonać zadanie dla Ignaza?
Micha? ... Dokańczam live'a z wczoraj-dzisiaj ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g