Top10Faktow - Najgorsze wypadki w historii Formuły 1!

Najgorsze wypadki w historii Formuły 1! Po śmiertelnym wypadku Ayrtona Senny organizatorzy mistrzostw świata zrewolucjonizowali przepisy bezpieczeństwa. Przez ostatnie 20 lat wiele się zmieniło, zdrowie i życie kierowców jest na pierwszym miejscu, ale poważne wypadki nadal się zdarzają. Bądź na bieżąco i subskrybuj Top10Faktów ! Śledź mój profil na Facebooku: Dołącz do instagramowców: Podobał Ci się filmik i chcesz zobaczyć więcej? Moje playlisty: TOP10: SZYBKA PIĄTKA: POSTACIE: ARMIA: KOSMOS: Komentarz został zapożyczony w celach informacyjnych/edukacyjnych. Nie czerpie z tego żadnych korzyści finansowych. Jeżeli zauważyłeś w filmie inne materiały do których posiadasz prawa autorskie, napisz a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Źródło:


Najlepsze komentarze:

roxto x... A blanci
Pi3tRaS... Chciałbym Ciebie poprawić ponieważ Mark Webber nie zderzył się z bolidem lotusa tylko catherhama
EllMeXi... Ostatni kierowca który zginą to Jules Bianchi
FANDSJ4... Jordan Damona Hilla w tym karambolu przetrwał (Damon świadomie skierował bolid w stronę bandy)
Mateusz... To teraz Najgorsze wypadki w historii WRC
Top10Fa... Podrzucajcie tematy na następne odcinki! Jak widać, ostatnio mam trochę więcej czasu :) Czekam na coś mocnego!
Piotr K... 0:18 możesz jeszcze raz przeczytać to nazwisko?
Sasilto... "Formuły trzeciej"
matiq4p... Gdzie wypadek Alonso z 2016?
Kristo ... Sory ale senna nie był ostatnią ofiarą F1. Ostatnią był Jules Bianchi z zespołu Marussia w 2015 roku, który uderzył w pojazd który usuwał inny bolid na poboczu podczas żółtej flagi.

Pozdro jeśli to przeczytasz?
?wir Tr... 6:09
Ciekawa jest też historia dlaczego gilles chciał udowodnić że jest lepszy
2 tygodnie wcześnie podczas wyścigu na torze na imola na kilka okrążeń przed końcem wyścigu zespół poprosił kierowców(Vilenefa i Didiea Pironi) aby zwolnili ponieważ podwójne zwycięstwo i tak bło pewne. Gill się posłuchał ale pironi nie zwolnił i wyprzedził przed metą partnera z zespołu. Gilles czuł się zdradzony i powiedział że nigdy więcej nie odezwie się do didiera. Słowa dotrzymał...
?ukasz ... Brakuje mi tu Jo Slessera, który pojechał w pojeździe testowym z magnezu, a magnes pali się dość łatwo i mocno, więc się chłop spalił w kilka sekund.
Pawe? B... Ostatnia ofiara to Jules Bianchi!
J?drek ... A co z Ś.P.Julez Bianchi przeciesz zmarł
A Kubica ma problemy z ręką
CzapiTa... F1 !!"
wictor ... Zrobisz drugą część?
Jolanta... Bardzo dobry filmik
Jakub W... „Świeżo upieczony kierowca” to ten co nazwał Kubice „polskim robakiem”?
Damian... Kiedyś jak oglądałem formułę zawsze liczyłem że zdarzy się jakiś wypadek :v Oczywiście broń boże śmiertelny. Ale jako taki mały sadol fajnie było popatrzeć na roztrzaskujące się bolidy XD
Ja... 0:50 ale kickflipa zajebał
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC7qcUkWdf6tTI7F_ozICreQ