Legia Warszawa - Konferencja prasowa przed meczem 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy przeciwko Cracovii

W konferencji prasowej przed meczem 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy przeciwko Cracovii udział weźmie trener Ricardo Sa Pinto.


Najlepsze komentarze:

Swarowi... Legia Warszawa - dlaczego nie dajecie skrótów i najlepszych akcji z meczów na tym kanale jak np kluby holenderskie typu Feyenoord czy Ajax - po każdym meczu na drugi dzień na ich kanałach są około 10 minutowe (tu przykład Feyenoordu - https://www.youtube.com/watch?v=iDjrOe3CD0U) skróty ze spotkań a tu nic! Warto nad tym pomyśleć bo to przyprowadzi więcej widzów... no chyba że nie macie praw to trudno - ale jak macie taką możliwość to warto wrzucić skróty po każdym meczu czy to w Ektraklasie czy w pucharze polski czy w europejskich pucharach i meczach towarzyskich - kulisy to trochę za mało - warto pokazać aspekt sportowy bo nie każdy ma możliwość co tydzień być na Ł3 a są kibice na całym świecie zainteresowani choćby takim skrótem 5-10 minut z każdego meczu - nawet bez komentarza jak tu https://www.youtube.com/watch?v=ZnP6Hk2xL8U - w takiej formie jest idealnie i mogłoby być co tydzień

proszę o jednoznaczną odpowiedź czy będą czy nie będą i jak nie będą to dlaczego
pozdrawiam i z góry dziękuję
Pawel T... Cuż Rzeczywistoś jest jaka jest . Niestety trzeba na to poprostu spojrzeć z przymrożeniem oka .
Iwona D... ?
Jerry C... mecz z Wisłą to był pożyteczny zimny prysznic. trener teraz lepiej wie na czym stoi. mecz z Cracovią będzie niezwykle ciekawy bo to również drużyna z dołu tabeli próbująca się odbić od dna, mająca w dodatku ambitnego trenera. czekam już na ten mecz
Adam Bo... Sa Pinto brzmi tu bardziej jak Sa Spirol... Moze oni serio walą w dynks na treningach i przez to ta liga wyglada jak wyglada?
Andrzej... Kluski jadł
Marcin ... Te konferencje to żenada, ale będzie wstyd ...
MusicMi... Kupili tańszy mikrofon i kamerę?
Sylwest... 23:30 zaczyna sie konferencja. z opoznieniem bo trening sie przedluzyl.....ciezko umiescic na wrzucanym na YT materiale zrobic adnotacje kiedy sie zacznie (wstyd mi przed dziennikarzami ktorym starczylo poczucia obowiazku i uprzejmosci aby poczekac). Amatorka i zenada podobna do tego co dzieje sie w klubie...serce sie kraje. Serce ktore od gowniarza kibicuje temu Klubowi....dopiero po lapkach w dok okroili material;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ