Fishing With Ace - TEORIA w PRAKTYCE | Płocie z toni na spławik | Vlog 75

[Nie bądź mięsiarz rozwiń opis :D] Drugi dzień w tym samym miejscu. Tym razem z matchówką i sprawdzanie teorii o tym, czy płocie rzeczywiście stoją jeszcze w toni! Pogoda idealnie, zabawa mega, klimat bajka! ▸Sprzedaję trochę sprzętu ▸Zbieram na naprawę PC ▸Koszulki i opaski FishingWithAce ▸Wsparcie kanału poprzez zakupy tym linkiem: Dzięki wielkie jeszcze raz! ▸FanPage: ▸Blog: ▸Sklep RED PIKE: ▸Patronite: ▸Grupa FB: ▸Wsparcie: ▸Instagram:


Najlepsze komentarze:

Fishing... [Nie bądź mięsiarz - rozwiń opis :D]
Drugi dzień w tym samym miejscu. Tym razem z matchówką i sprawdzanie teorii o tym, czy płocie rzeczywiście stoją jeszcze w toni! Pogoda - idealnie, zabawa - mega, klimat - bajka!

▸Sprzedaję trochę sprzętu ▸Zbieram na naprawę PC
https://allegro.pl/uzytkownik/Egnaro?order=m

▸Koszulki i opaski FishingWithAce
https://www.redpike.pl/pol_m_Odziez-wedkarska-262.html?affiliate=6

▸Wsparcie kanału poprzez zakupy tym linkiem:
http://www.redpike.pl/?affiliate=6

Dzięki wielkie jeszcze raz!
▸FanPage: http://tiny.pl/gng5x
▸Blog: http://tiny.pl/gng5m
▸Sklep RED PIKE: http://www.redpike.pl/?affiliate=6
▸Patronite: http://tiny.pl/gng5g
▸Grupa FB: http://tiny.pl/gng5t
▸Wsparcie: http://tiny.pl/gng59
▸Instagram: http://tiny.pl/gng5w
Krzyszt... Ilu gramowy splawik? I jak dlugi przepon. Obciazales lezka czy olowiem kulki?
SBandit... Siema co sądzicie o główkach kamatsu??
Sebasti... No to ładnie Połapane :P, ja 2 dni temu 2 Liny jeden 28 i drugi 25 cm i kilka Wzdręg na głębokości 80 cm :P
Szymon ... Jakiej gramatury splawika uzywasz na te plocie ? I jaką wielkosc haka (12)- bedzie dobrze ? Cos nie moge sie do nich zabrac i potrzebuje pomocy.
Kacper ... Cześć polecasz jakąś zanete na płoć czy różne i jakie dodatki do niej
Kuba ?l... Ace, Ty nie masz żony :D
Dziadek... Kurcze, mnie zawsze martwiła zbyt duża ilość białej ryby w jeziorze. Kiedyś, jak byłem jeszcze dzieciak i później młodzik jeździłem nad Pluszne. Tam płoć można było złapać tylko przy pomostach, albo trzcinach i na zarośniętych górkach Jak wypuściło się żywca trochę na wodę od razu był szczupak albo okoń. W późniejszych latach, jak ubyło drapieżnika płoć jest do złapania wszędzie, nawet z 7 metrów na czystej wodzie i niestety nie jest to naturalna regulacja tylko Szwaderki :(
Ile stopni ma woda ? 30 września śmigam na Mazury na szczupaki, a tu ciągle lato.
A kwate... Twój filmik o bagniku to ściema ponieważ ja mam amatorską hodowle pająków tarantul bagników itp. Po Bagnika ukąszeniu nic się nie dzieje prucz bulu :-)
Arek Le... szkoda że w te wakacje tak mało filmików było :(
Bartekk... Czekamy na liny :)
Damian ... Ace skoro tam jest tyle ukleji to czemu nie spróbujesz polowic w nocy? To chyba najlepszy sposób żeby je ominąć i polowic grubsze ryby pzdrrr ;)
Benon G... SIEMA ANDŻEJ

Żaden ze mnie znawca, ale ostatnie 3 lata właśnie poświęciłem meczówce, z uwagi na to, że w jeziorze w którym łowie, ciężko łowi się z gruntu.Powiem Ci, co zauważyłem, a co może Ci sie przydać. Odpuściłem w ogóle zanęty wędkarskie, gdyż to właśnie one przyciągają drobnicę. U siebie w jeziorze mam czystą wodę i czasami robie eksperymenty i po prostu. Żeby nie przyciągać drobnicy stosuję granulat dla koni na bazie melasy. Ma niesamowite plusy:

1. Jest tani
2. Twardy
3. Przyciąga ryby zapachem
4. Nie kiśnie w łowisku, bo jest wyjadany w całości - nie tworzy "chmury zanętowej" którą żywi się plankton i potem syf w wodzie.

Granulacik mięknie dopiero gdzieś po 5-10 minutach, ale do tego czasu drobnica granulat sobie odpuszcza, a jedzą go większe ryby. Ma jednak pewien minus - nie rzucisz tym daleko, bo nie stworzysz z tego kuli. A jak wstępnie go namoczysz, to znowu uformujesz kule, ale wtedy będzie robił to co robi zanęta, więc nie robota. Osobiście mieszam granulat z kukurydzą i tak zanęcam. Wyciągam płocie i wzdręgi w granicach 27-35 cm, trafia się leszcz i lin. Polecam Ci spróbować, za worek 25 kg dałem 35 zł, wystarcza mi na pół sezonu.
Adam Dr... Jak tak daleko pod wiatr jesteś w stanie rzucić spławik ?
Kuba Ba... Pamiętasz jak kiedyś nagrałeś brania? Jeśli będziesz miał warunki to nagraj kilka brań
Antoni ... Ja w tym roku wyciągnąłem z Narwi malutkiego suma około 30 cm rękami nie wiem dlaczego dał się złapać ale chyba był ranny. Oczywiście wrócił do wody:D
Ninja... Kto dał łapkę przed obejrzeniem :D
zajek 0... Sorry- pozwolił wyjść połapać
zajek 0... Może coś o sprzęcie do machowki? I o sposobie na żonę, żeby opuszczał na wodę. Hi hi.
NDC AQA... Forma na łapie siedzi :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCJwgfh6jDdDRKqYEIi3k-w