Telewizja Republika - OLAF WOJAK CENTRUM IM. A. SMITHA – PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE, REWOLUCJA W PRAWIE PODATKOWYM

OLAF WOJAK (CENTRUM IM. A. SMITHA) – PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE, REWOLUCJA W PRAWIE PODATKOWYM Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!


Najlepsze komentarze:

Oniezna... bieda jest w Polsce dlatego ze tacy malkontenci zyja z naszych podatkow
nieszczesciem Polakow zas jest ze bardzo nie wielu wie, jak to sie dzieje ze to my wszyscy skladamy sie na to ze taki nygus ma buzie szersza jak dluzsza
TV RKR... Bardzo mądrze powiedziane p. Wojak
nuke 85... Komentarz, co zrobiła kolaicja PO/PSL zabrała środki z OFE na bieżące wydatki ..... ale co zrobił PIS jak doszedł do władzy ? zajebał resztę kasy. Musiałbym być wyborcą PO albo idiotą aby uwierzyć rządowi że..... wpłacajcie kasę, my na pewno zadbamy o wasze pieniądze lepiej niż wy sami. A takiego .....proponuję zamieniać w dolary, franki i złoto i zakopywać przed tymi złodziejami.
KS... Obietnica zbawienia dana Adamowi i Ewie została wypełniona w naszym Panu Jezusie Chrystusie. On odniósł ostateczne zwycięstwo nad grzechem i śmiercią, za każdego z synów i córek Adama i Ewy
gal red... Mamy demokrację i społeczeństwo wybiera jak chce. Wojak wyborów nie wygra, chyba że zacznie kłamać, tak jak "skuteczni" politycy.
Christo... Spoleczenstwo zalezne od zapomóg panstwowych jest z czasem obojetne,czy te pieniadze placi im Zyd, czy Niemiec , aby byla dupa pelna , tak doprowadzono do rozbiorów.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw