Superstacja - Krzywe Zwierciadło Manuela Gretkowska 30.08.2018

Władysław Frasyniuk został uniewinniony. Sprawa dotyczy protestu, podczas którego przedstawił się policjantom, jako Józef Grzyb. Ten i inne tematy komentowała Manuela Gretkowska w "Krzywym Zwierciadle". Program od poniedziałku do soboty o 21.20. Zaprasza Kuba Wątły.


Najlepsze komentarze:

Kaz EM... Gierkowi też klaskali, dopóki było pełne koryto. Ta sama cholota, co teraz klaszcze banksterowi czy poprzednio sltysowej Jak się zacznie kryzys, powiozą pis na taczkach.
cezary ... zestaw gości cały czas wątły
Andrzej... TEN WATLY I NEDZNY TYP I GWIAZDA OBRZYDLA
ewita41... Gadać każdy może.... ;D
Klement... Widzę sprzeczności dużo wśród tej "Inteligencji" noszącej koszulki z Che Guevara i wyznającej ideologię Marksa... stanowcze "NIE zgadzam się" . Trzeba być gamoniem żeby wierzyć w socjalizm i komunizm, bo to jest wyznanie, system, który zabił i zabija miliony ludzi na świecie i w Polsce. Ciekawi mnie mnie na jakiej podstawie utożsamiają się państwo z inteligencją? Pycha, to nie jest smaczne, nawet w telewizji. Pamiętajcie państwo, że inteligencję w Polsce wybili czerwonoarmiści z tą myślą żeby zaszczepić w narodzie wielkim robaka Marksizmu, którego teraz próbujemy rozdeptać i właśnie słychać jego wycie. Zrobimy to prędzej czy później..
Mirka R... zwichrowane jak jej psychika!!!
Gosia G... No to pojechała po bandzie "z tego jest tylko patologia, a potem wyborcy PiS u z tej patologii". Kochana blondynko, kto ci dał prawo nazywać wyborców PATOLOGIĄ? Że też jeszcze nie znalazł się ktoś kto znajdzie paragraf na to?!
Gosia M... państwo zabawia się w rozdawalnictwo a z tymi mieszkaniami to nie wierze! Tyle lat po wojnie a w centrum miast w kamienicach ubukacje na pol pietrze do tego piece kaflowe brak lazienek ,grzyb na scianach a jak pojdzie czlowiek do gminy to slysze,ze nie maja pieniedzy na remont ale sa pieniadze na mieszkania 500 plus ...?Zaznaczam ,że placi sie czynsz! Ta kobieta w jakim jezyku mowi bo wogole jej nie rozumiem !
Dionizy... Wielki autorytet - jakaś feministka - idiotka jak wiele z nich.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5WvpvrUhv2NS3Jr9J0qnBA