KinaCzewa - Detroit: Become Human Nie strzelaj! 6 S2


Kup grę na G2A.COM: https://www.g2a.com/r/kinayt FB: https://www.facebook.com/KinaCzewa/ Instagram: http://instagram.com/kinaczewa Twitter: https://twitter.com/kinaczewa Koszulki: https://kinaczewa.teetres.com

Najlepsze komentarze:

Adencjo... Super, że wątek Kary będzie kontynuowany :)
Wiem, ze jest jakoś opcja rozegrania w ogóle nowego rozdziału na, nazwijmy to wysypisku, kiedy androidy są neutralizowane. Nie wiem tylko jakie decyzje trzeba podjąć, żeby się tam dostać. Ale wtedy mogłabyś wybrać, czy będziesz tam dobrą czy złą Karą :D
Foxycja... Super
lemon19... Już się bałem że nie będzie alice
Kobieca... Powiem tak... Powtarzanie tego samego w drugim sezonie co w pierwszym mija się z celem tej serii... Było dobrze, historia Kary prawdopodobnie potoczyła by się jakoś dalej, może by ją oddali do naprawy? Twój wybór i Twoje decyzje, ale jak dla mnie w tym momencie oglądanie tej serii mina się z celem tak samo jak nagrywanie jej, bo po co nagrywać to samo?
Jagna... Tak da się nie zabić Todda na kilka sposobów nawet
Maks Ko... Wgl to kiedy Kara budzi Todda to na stole widać jak leży bordo (ten narkotyk). Stąd pewnie cała jego furia na Alice.
Adrian ... Osobiście uważam, że soundtrack do historii Kary jest najlepszym w całej grze ❤️
Dawid Z... K** od tej muzyki znowu mam ciary
Samanth... Kinia! Nareszcie ❤️
Numix M... Kina nagrasz Doki Doki Literature Club?


Numix M... 3!
Fortis... Czy w DBH da się zrobić rozdział raz jeszcze? Nie wiedziałem. (Np dlatego, bo jeszcze nie mam tej gry)
Mówiąc szczerze, wydaje mi się że wątek Kary jest taki najmniej ważny ze wszystkich, bo nie wpływa jakoś znacząco na główną akcję: walkę androidów o godność. Myślę że twórcy umieścili tem wątek również by można było zobaczyć fabułę z punktu zwykłego androida. Co nie znaczy, że historia Kary nie jest ciekawa i ważna. ?
Camren ... Pierwsza!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6wEeC0ciuid_9epFcNMoxA