niezaleznatelewizja - Fitoterapia boreliozy Jarosław Kasprzak


Transmisja na żywo ze studia NTV. Dla osób zainteresowanych podajemy adres strony z produktami dr Różańskiego: www.lymeprotection.pl Wspaniali Widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. DZIĘKUJEMY :) Muzyka: audionautix.com

Najlepsze komentarze:

Arkadiu... Prosze o wypowiedz jednego pacjenta ktory sie wyleczyl z BORELIOZY a pan Kasprzak dziala juz pare lat na rynku todaje do myslenia.
Zofia K... Jedno jest ważne żebyśmy mogli wybierać sposób leczenia bo procedury nie wychodzą ludziom na zdrowie wyszłam z boleriozy bez antybiotyków i sterydów dzięki również dobrym terapeutów i waszym programom dziękuję
Grander... Jak się nazywają te preparaty ?
Grander... Pan Różański to prawdziwy fachowiec i pasjonat fitoterapii.
Grander... Tak mi się nasunęło, że Newsweek obsmarował znowu Jerzego Ziębę, ale też wspaniałą Dorotę Gudaniec i tak miłego, pozytywnego człowieka jak Jan Pokrywka. Nagonka na medycynę naturalną trwa.
Grander... Bardzo ciekawe są wszystkie programy z panem Kasprzakiem.
Dziubir... Mylący tytuł. Powinno być gadanie o niczym. W kółko o tym samym i złym systemie. Miało być o fitoterapii boreliozy a chodziło tylko o reklamę nowych preparatów. Tak plujecie na big farme a zrobiliście to samo. Można było znaleźć teksty dr. Różańskiego o ziołach na boreliozę i były metody parzenia i robienia intraktów, ale to było proste. Nagle się okazało, że trzeba zmieszać 37 składników według tajnej receptury i zarobić kasę. Czyli wcześniej dr. Różański oszukiwał jak pisał o skuteczności pojedynczych ziół bo trzeba zmieszać 37 według tajnej receptury. Czasami programy na tym kanale są wartościowe i sporo się można dowiedzieć, ale trochę przeginacie jak gadacie o niczym i widać, że tylko o reklamę chodziło.
Pozdrawiam
Xneutro... co tym razem kupujemy?
nabmeno... Super wystrój!☺️ Świetny wywiad, rzeczowo, wyraźnie ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw