rysia98 - ED SHEERAN DIVIVE TOUR / WARSAW 2 12.08.2018


Nie zapomnijcie o kciukach w GÓRĘ i SUBSKRYPCJI jeśli filmik się Wam spodobał :) Tu mnie znajdziecie : ♥ Grupa na Facebooku - RYSIONATORS (pisane capslockiem) ♥ INSTAGRAM : rysiaaa98 ♥ SNAPCHAT : rysia98yt ♥ KONTAKT/WSPÓŁPRACA - [email protected] NAGRYWAM : Samsung nx3000, Canon g7x mark 2 MONTUJE W : iMovie Kopiowanie lub rozpowszechnianie filmów znajdujących się na moim kanale bez mojej zgody jest niezgodne z prawem, a co za tym idzie - karalne!

Najlepsze komentarze:

xKarolQ... Cudowny filmik ❤
katheri... Teddy ?? Dziękuję ci za ten filmik, teraz ja także będę miała pamiątkę, sama nie mam tak dużo materiału jakbym chciała a to jest idealne podsumowanie tego koncertu, co tu dużo mówić, koncert Eda był po prostu niesamowity i magiczny jak dla mnie, myślę, że nie ma sensu porównywać do siebie żadnych koncertów, każdy jest wyjątkowy na swój sposób a co do koncertu Eda to jest dokładnie tak jak mówisz, mimo, że na koncercie były tysiące ludzi, to jednak koncert nie był żadnym wyreżyserowanym przedstawieniem z mnóstwem choreografii, tancerzy i innych bajerów i czuło się taką no nie wiem jak to nazwać, swojską atmosferę ? ? przynajmniej w moim przypadku ? To właśnie najbardziej kocham w Edzie, to, że jest szczery, skromny, jest gwiazdą samą w sobie, nie potrzebuje, żadnych dodatków żeby błyszczeć, po prostu, wychodzi na scenę, zwykły chłopak z gitarą i jest po prostu sobą, i to wystarczy nie potrzeba nic więcej ????????????????????????????????????????????????
Mimo, że kocham twój filmik, to chyba znowu mi się włączyła depresja pokoncertowa ??????
Ps Czy wybiera się ktoś na koncert Shawna Mendesa w kwietniu, zgłaszać się ?? już czuję, że ten koncert to będzie kolejna petarda ????????????
Marta S... Jezu świetny filmik! Teddy??
Daria B... Teddy??
Kocham Eda i jego piosenki! ❤
Lena Pr... Teddy?? jestem jego fanką i z całego serca dziękuję za ten film oglądając to czułam się jak bym tam była dziękuję dziękuję dziękuję ?????????????? edit: dziękuję za serduszko??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCNJQhpM31whPDRrElXOxYrg