Wielki Buk - 10 rzeczy, których nie wiesz o REMIGIUSZU MROZIE! WielkiBuk.com


NIESPODZIANKA! ❤ Materiał przygotowany specjalnie dla Was wspólnie z Remigiuszem Mrozem! Cudnego oglądania! #IdzieMróz https://www.facebook.com/groups/158682488145200/ https://wielkibuk.com/ [email protected] Nie zapomnijcie zajrzeć na: - Blog: http://wielkibuk.com/ - Facebook: https://www.facebook.com/WielkiBuk - Twitter: https://twitter.com/WielkiBuk - Instagram: https://instagram.com/wielkibuk/ - Snapchat: @wielkibuk Muzyka: -"Carefree" Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób - zapytaj.

Najlepsze komentarze:

Wielki ... Mam nadzieję, że to miła niespodzianka ❤️
A kto woli poczytać - zapraszam na bloga:
➡️ https://wielkibuk.com/2018/08/31/10-rzeczy-ktorych-nie-wiesz-o-remigiuszu-mrozie/
Katarzy... Brrr powiało MROZEM:-)
Marta... Mróz i Świst nie jest tą samą osobą, kilka tygodni temu było o tym dość głośno ;) Autorka udzielała wywiadu na żywo do jakiejś gazety. Wspominała chyba, że irytuje ją to porównanie i nawet podeszła do Remigiusza Mroza, gdy podpisywał książki i zapytała się go czy jest Świst, sądząc, że może autor się pod nią podszywa. :D Pisarz zarumienił się i powiedział stanowczo, że n i e. Także ten, nie mam w co wątpić.
P42... Czekam na fantastykę w wydaniu Remigiusza! :D
Nikczem... Olgo chwała ci za ten odcinek! ❤
Natalia... Uważam, że tłumaczenie też wymaga takiej wolności z terminami. Na szczęście mój szef również mnie nimi nie ogranicza ?
buziacz... 87 rok matko, ale jestem starsza ;) ja mam nadzieję, że maju się z nim zobaczę jak co roku <3 Kurde seriali doczekać się nie mogę !!! deat metal nie dam rady :) kompanie reklamowe oglądałabym z przyjemnością z nim w roli głównej <3 bo ze Szczepanem Twardochem jest tak subtelna, że jak widzę ją to oglądam z przyjemnością. Ślązacy to przystojni autorzy. Dzięki Olu uwielbiam go <3, ale on o tym wie :)
Iwona R... Ja uwielbiam Parbellum. Tak jak Ty czekam na kolejną powieść historyczną i mam nadzieję że kiedyś się doczekam. ? Pozdrawiam.
Maria J... Za mną Parrabelum i trzy Forsty. Jestem ciekawa tego serialu z Wiktorem :-)
Lidia N... Świetny materiał! Nie czytałam jeszcze nic Remigiusza Mroza, dlatego czekam na Twój odcinek,bo nie wiem od czego zacząć:( jeśli wyda kiedyś jakąś swoją powieść fantasy,to na pewno po nią sięgnę ?


I_am_ t... Punkt 10, czeka mnie w grudniu, 10 dni urlopu z książkami ??i can’t wait.
Julia P... Ja już wyczekuję na ten serial z Chyłką i doczekać się nie mogę.
No i mam nadzieję, że niewydane powieści historyczne zostaną wydane.
I can't wait <3
Agata N... Też uważam, że jest Pauliną Świst! (mam kilkanaście screenów i zdjęć, które to sugerują-tak, bardzo się wkręciłam XD).

A, i co do filmów to będzie jeszcze ,,Wotum Nieufności" ;)
Malinow... Jeden z moich ulubionych autorów :) Aktualnie pochłaniam powieści o Chyłce jedna za drugą.
Ewa Kon... Uwielbiam , kiedy "Mrozi" a Chyłka , mogłaby być moją kumpelą :)
rylka... Przeczytałam 4 książki Mroza i niestety nie zachwycił mnie. Może nie trafiłam jeszcze na ,,swoja" książkę. Która jest Twoją ulubioną?
Taki je... Co? Zamknął się... ? Kurczę, że zwierzył ci się z takich osobistych rzeczy ?
Magda L... Wielkie serducho ♥️ za ten odcinek
Justyna... Ta miniaturka jest urocza :)
Ja czekam i czekam na te seriale... Mam nadzieję, że w końcu się doczekam!
aangena... Mam Parabellum, ale czasu na przeczytanie jeszcze nie mam.? Utknełam w Pieśni Lodu i Ognia. Trochę grubawa pozycja. Ale promis, po "nadchodzi zima" przyjdzie czas na" Mróz" ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGwb0HDls_iDidD4ku5fMsw