Zaufanie, czyli waluta przyszłości | audiobook

audioteka »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " audioteka "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Autor bloga "Jak oszczędzać pieniądze" i bestsellera "Finansowy Ninja" krok po kroku zdradza kulisy swojego sukcesu.

Cały audiobook: http://fn.audioteka.com/yt/go/zaufanie-czyli-waluta-przyszlosci


"Zaufanie, czyli waluta przyszłości" to dokładna analiza mojej pięcioletniej drogi od zera do 7 milionów złotych przychodu z blogowania. To manifest budowania biznesu opartego na zaufaniu, otwartości, szczerości i transparentności – z licznymi dowodami na to, że dobro powraca. W książce przedstawiam krok po kroku cały mój proces decyzyjny, zmieniające się cele, wnioski i konkretne efekty – także finansowe. Otwarcie przyznaję się do błędów i omawiam powody porzucenia niektórych projektów. To rzetelna analiza nie tylko moich sukcesów, ale również porażek. Pokazuję też na przykładach, jak wielka jest siła dobrych relacji z innymi i że małe dobre uczynki potrafią wywołać lawinę korzystnych skutków ubocznych".


To jest bezpłatny fragment (10% z całości audiobooka) udostępniony w celach promocyjnych. Po pełnego audiobooka zapraszamy na stronę http://audioteka.com/pl/.

Komentarze:

Micha? ... Zaufanie? Jak je można zdobyć? Przez np. racjonalność zachowania, decyzji i filozofii, wierność swym zasadom. Jednak czy wystawianie takiego "czeku na okaziciela" jest wskazane? Czy obdarzanie kogoś zaufaniem na zapas jest racjonalne? Czy nie lepiej pozostawać czujnym i podchodzić do wszystkiego rozumowo - bez zawierzania "zaufaniu"?
;-;... <3
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVjI9qa2ETvjiXPggoKJFsA