Reżyser Życia - CHCIAŁEM SIĘ ZABIĆ 5 RAZY... trailerNajlepsze komentarze:

Xedox... Tak bardzo jest ciężko kiedy nie ma się niczego szkoda że również Boga...
Retro T... Przykre jest to ze w tym chorym swiecie nie ma kto takim osobom pomoc :/
Julia B... heh gdybym mogła policzyć po ilu ja jestem nie doszłych samobójstwach... A plany wciąż są w głowie i próby również....
zakmeni... Przepraszam ale pięć prób samobójczych z czego żadna nie gwarantowała stu procentowej pewności śmierci. To mówi samo przez siebie. Nie chciałeś umrzeć i wybierałeś sposóby które nie uśmiercaja nagle I szybko. Jakbym mial zamiar się zabić to tylko upadkiem z wysokości albo bronią palną czyli w taki sposób który nie daje szans na odratowanie.
Abdul W... Najgorsze w tym wszystkim jest to że taka osoba robi największą krzywdę swoim bliskim.
Dorota ... Czekam.
Ketrab ... dodaj napisy polskie
Michal ... O której dzisiaj ten wywiad? Proszę o odpowiedz :)
Zeekq 1... Trafiłem na ten trailer gdy właśnie leże w szpitalu po 4 próbie samobójczej...
baby ca... ja już czuję, że to będzie cudowne
Justyna... Jakbym widziała siebie. :/
Ksikowa... Nie raz myślałam nad samobójstwem na szczęście jeszcze go nie wykonałam
mariett... W zdecydowanej większości przypadków samobójstwo popełniają ludzie wrażliwi, których nikt nie rozumie lub nie chce zrozumieć... Inni czy bliscy widzą że ktoś ma np. blizny na rękach czy rany ale nie podejmują tematu, udają ślepych.. Taki człowiek woła o pomoc i mimo że czasem nic nie mówi bo woli założyć "maskę" to i tak jest to gdzieś tam widoczne... Wystarczy się przyjrzeć bliżej - tylko po co? Skoro mam swoje problemy, mam tyle do zrobienia?? A po to żebyś jutro nie płakał po stracie kolegi, przyjaciela, brata, ojca.. Bo życie jest bezcenne i każde jest warte istnienia.
Marcos ... ty masz juz na kanale 3 trailery a calosci nie ma :/
lexa xx... Kiedy powiedział że popełnił błąd gdy nie zamknął dzwi, zaniemowiłam
Piotr S... Ciężko podejść do tego tematu ale ludzie nie biorą pod uwagę jednej rzeczy. Nie jest powiedziane że każdemu ma się życie na tym świecie podobać. Nie wybieralismy czy chcemy się urodzić czy nie tylko zostaliśmy na siłę powołani do życia z nicości. Nicości nie da się wyobrazić ale myślę że śmiało można powiedzieć że jest ona lepsza niz egzystencja tutaj w najlepszym nawet wydaniu. Prawda jest taka że najprawdopodobniej nie ma w tym życiu prawdziwego szczęścia. Są tylko emocje raz pozytywne raz negatywne ale to wszystko. Takie wahadełko raz w jedną raz w drugą stronę. Jak ktoś uważa że jest inaczej to proszę o opisanie jak to niby prawdziwe szczęście wygląda? Cały czas ma się pozytywne myśli i emocje?
dawit P... Kiedy wrzucisz przesladowanie u dzieci trailer kiedy ???
BOOM na... Zaczeło się spoko, ale jak usłyszałem w tle muzyke z przerażających filmów Pałkersona to nastrój mi się popsuł, smutny zbieg okoliczności.
Nikola ... Ten kanał to skarb!❤
SElan W... A moze film o tym zeby nje przejmować się zdaniem innych
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvetOZCfJRcSjP80FUtu0gg