Demonidias - Zagrajmy w Deaths Gambit JEST CIĘŻKO... 15


Kupuj gry taniej -3% z kodem "DEMO" https://www.kinguin.net/7en/mmh Serię znajdziesz wpisując: Deaths Gambit po polsku, Deaths Gambit PL, Deaths Gambit Gra, Zagrajmy w Deaths Gambit [ROZWIŃ OPIS po więcej!] Sprawdź sprzęt HyperX z którego korzystam: http://hyperx.gg/demonidias Serię znajdziesz wpisując: Zagrajmy w Deaths Gambit po polsku, Deaths Gambit PL, Deaths Gambit Gra, Zagrajmy w Deaths Gambit polski (ROZWIŃ OPIS po więcej) SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/DemonidiasSUB LIVE: http://jarock.pl/Demonidias i http://twitch.tv/DemonidiasLIVE (od środy do niedzieli, start o 20:00) Donejt/Wsparcie kanału: - https://www.tipeeestream.com/demonidiaslive/donation (PAYPAL/PSC/KARTA) - https://tipanddonation.com/demonidias (SMS/PRZELEW)...

Najlepsze komentarze:

Vegoste... Mag jest przekokszony. Ta elektryczna bestia też jest bardzo mocna, ale nie tak bardzo jak ten mag. Niemniej odbiera bardzo dużo hp za atak. Do tego przy ostatnim etapie dochodzą przydupasy :)
Szymon2... Idź do miejsca gdzie znalazłeś pierwszą księgę do amulvaro bo odblokowałeś tam tajemne przejście i tego nie zauważyłeś spróbuj się dostać do tego pokoju do którego są potrzebne te wszystkie kryształy i do pokoju do którego potrzebny jest energy core bo już znalazłeś tylko zginąłeś i go już nie masz
zerutal... Demo, rzeczy do poprawy: Timeigi masz tragiczne, wyposażenie jest do ulepszenia( armor głównie), staruj z "pozytywnym" naładowaniem - im większy burst na początku tym lepiej. Or Just GIT GUD ;)
Alan Ko... No nie wiem, ja chyba mam wersie łatwiejszą, takich problemów nie miałem góra 3 śmierci na na tych bossach, grałem klasą Rycerz krwi i jakoś szło HP samo wracało :) pozdro
Terrenc... Demo, nie jestem fanem, ale czasem sprawdzam co tam wrzucasz. Powiem tak: heroic boss owlking - 3 godziny po 458 i level wpadnie. Potem idziesz na heroic cusith, za którego masz za każdym razem 3 k sh.
I hope so, że będę w odcinku wyróżniony jutro. 5
P.s. mam 150 level i nie idzie dalej wbijać poziomów na obecnym new game :/ Klasa assasin nie jest dobra, bo masz tylko sztylety do wyboru, co jest mega słabe jeśli chcesz machać błyskawicznie i często. Twórcy trochę spaprali sprawę jak dla mnie. Poza tym 130 finezji i jazda; jestem po Amulvaro właśnie :)
Wladziu... LEKKO NIE BĘDZIE łapka w górę i oglądam
Wilk Wa... Życzę powodzenia Demo i jak by co spróbuj się zastosować do moich wcześniejszych porad pod poprzednimi odcinkami związanymi z LVL i staminą. I tak jeszcze napomknę, że fabuła morze cię jeszcze zaskoczyć.
hydrus5... To nie są tanie chwyty bo sam spowodowałeś że ożyły.W momencie kiedy wysysa energie z ciebie to za każdym razem jak jest wybuch to zaczynasz ładować tych przeciwników w tle kiedy pasek dojdzie do końca to ożywa i pomaga bossowi.Dodatkowo blokuj to wysysanie energii i staraj się ładować każdego przeciwnika po trochu.
Mark Sp... Witam bardzo serdecznie. Na bossie Bysurge trzeba wbić ok 5 lv. a na Amulvaro ok. 10 lv. Możesz nabić level/ Nie musisz. Wszystko zależy też od twojego skilla i uników. Mówisz, że nie lubisz farmić. Więc farm słuchając muzyki, albo oglądając/ słuchając innej gry i grając w Death's Gambit. Sam tak robię: gram w Eternium: Mage and Minions (Android) na mniejszym oknie a w drugim oglądam czegoś innego. Uwierz mi, że wbijanie poziomów i przechodzenie w kółko tych samych Triali jest nudne, więc sobie to urozmaicam czymś nowym. Poziomy wtedy wbijając się same przez siebie, a ja robię dwie rzeczy na raz itd. Można? Można. Pozdrawiam.
Grzegor... W obserwatorium polecam grind na gigantach i sowach póki nie wydropią hełmu (zwykle drop z giganta rzadko z sowy) i butów (sowa) z prefixem void. W buildzie masz trochę za niski level i dlatego te walki są ciężkie i długie. Dopiero w okolicy 70 int robi się dużo łatwiej, gdy jest jeszcze duży bonus do int i vit z gearu. Co do walki z Amulvaro, to podejrzewam, że te kulki strąciłbyś pojedynczą błyskawicą, bo ma ona autonamierzanie, a łuk miałeś, ale go rozłożyłeś na atomy :), to był ten łuk startowy. Bysurge z kolei jest nieodporna na ogień, więc rzuca się kulki ognia i biega unikając obszarówki, albo łączy ogień z błyskawicą i robi białe orby. W tej grze dopiero walka z bossami na heroic jest ciężka, oprócz sowy i lorda:), ale daje dużo frajdy jak się uda ich pokonać i dostanie dobrze ulepszony item pod klasę postaci


Nexxuri... Na magu możesz spróbować użyć karabinu zamiast łuku.
Veteran... Na Heroicu Amulvaro dropi broń +9
s84 for... Oj tak masz racje, ten Bysurge jest mocny, ale Amulvaro jest mocniejszy. Nie takich mocnych pokonywałeś, przyjdzie czas i na niego. A co na tym Bysurge się dzieje, z każdej strony latają pociski, bomby, pioruny, elektryczność poruszająca się po ziemi, wysysanie energii, ataki obszarowe bossa, przeciwnicy w postaci zombie, przeciwnicy wyjeżdżający z taśmy, latające kule energii, przeraża mnie to. Nie dość, że trzeba zwracać uwagę na bossa to również na statusy pasków przeciwników w tle. I co najgorsze, może nas walnąć obszarówką którą boss zrobi gdy my go nie widzimy bo jest poza monitorem, my na niego idziemy i wpadamy w obszarówkę. Mimo tych utrudnień Demo pokazałeś wspaniałe walki z tym przeciwnikiem. To są takie momenty, że ja się cieszę, że nie gram w tą grę XD Wg mnie powinieneś przechodzić bossa przez kilka podejść, jeżeli już naprawdę nie ma postępów to wycinać, ponieważ dzięki temu jak pokazujesz te walki to nikt nie może powiedzieć, że boss jest banalny. Widzimy skale trudności (nie wiem jak inni, ale ja widzę).
Romanow... 5 w finezje to musowo, a potki to albo wszystko na dmg albo 1-5 na leczenie, ponizej 150% dmg nie schodz chyba ze na thalamusie jak nie masz rust charmu
Romanow... wszystko wrzucaj, najwyżej jakbys farmil to daj tylko raport co wyfarmiles i gdzie
piese? ... Ja dzisiaj walczyłem z tym bossem i go pokonałem za pierwszym razem ale w sumie przechodzę grę drugi raz :D
W sumie jak się przechodzi tą grę drugi raz to wszystko jest proste :D
Helsyn... Dokładnie 16;00 i nowy odcinek Death's Gambit! Dziękuję Demo! <3
teresa ... To ja dzkdk nie wiem czy bend na tłiczu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCw-YHrwBmhrwURTkI9L4KTg