Rock Play - Odbudowa po klęsce żywiołowej 03 No Mans Sky NEXT


LIVE codziennie - https://jarock.pl/live/rock Rock PLAY: https://www.youtube.com/user/RMaciaszek Moja książka: http://bit.ly/bookROCK No Mans Sky od samego początku wzbudzał zainteresowanie graczy na całym świecie. Dlaczego? W teorii miał dawać niewyobrażalnie duży świat, generowany losowo i być dla rozgrywki multiplayer. Poznawanie nowych światów, odkrywanie cywilizacji, nazywanie planet, które odkryliście osobiście i ta nazwa zostaje dla wszystkich itp. Z tego niestety odpadł motyw masowego multiplayer, więc nie pogracie bezpośrednio z ludźmi ale uczestniczycie w odkrywaniu tego świata razem co i tak daje sporo frajdy. No Mans Sky nie dał rady być tym wielkim marzeniem, na który był zapowiadany ale dalej jest to bardzo dobra,...

Najlepsze komentarze:

Andrzej... Dlaczego pomimo tego, że mam odpowiednie komponenty nie mogę wyprodukować antymaterii. W dzienniku jest komunikat o naciśnięciu klawisza X w wolnym polu ale w tabelce nie mam takiego produktu.
Daniel ... Rock, jaki jest Twój stosunek do korzystania z modów do jakiejkolwiek gry (niekoniecznie MNS)? To jedno, druga sprawa, to taka, że w tym odcinku gameplay'a MNS jeden z Twoich znajomych stwierdził, że MNS to takie "podrasowany" Minecraft. Osobiście się z tym nie zgadzam, ponieważ z Mojego punktu widzenia, MNS to trójwymiarowy odpowiednik gry Starbound. W tamtej grze, też jest eksploracja kosmosu, naprawa pierwszego statku, rozwijanie postaci i kilka innych wspólnych elementów. W którym miejscu w Minecrafcie to występuje?
Radek S... Rock czy bd coś z battelfilda V ?
Kubicie... brakło sekundy
Woli... Rock By wrócić teleportem do bazy musisz mieć w bazie postawiony teleport, a na początku najlepiej zbierać Wodór i sprzedawać bo za 1 Wodór płacą około 700.
A schematy to warto szukać w placówkach badawczych produkcyjnych itp..
Inne statki by wylądowały to musisz chwilkę poczekać na stanowisku gdzie się ląduje.

Pozdrawiam :)
gimli 1... Pomóżecie dobić 10 subów
Twój N... RIP Kubańczyk xD
michale... Ta seria jest super
Magiczn... dziwne ze nadal ludzie cie ogladaja
wszystk... bardzo dobre jedzenie mieli w tym Zamościu na tym zlocie food trucków, warto było sprobowac z kilkunastu samochodów ale masz jeszcze szanse ponownie przyjadą do Zamościa o ile dobrze pamiętam to w dniach 28-30 września 2018, ciekawe czy będą te same czy inne ale na pewno coś zjem


QVear... Jak chcesz zarobić, to warto zbierać szepczące jajka, to co z nich wypada dużo warte. Zwykle są przy opuszczonych budynkach. Na pewno dzięki zbieraniu szepczących jaj zarobisz.
QVear... Najbardziej mnie w NMS dobija że trzeba farmić złoto/srebro/inbe szlachetne metale żeby we fregacie budować, lol. Znaczy, złoto to zrozumiem bo dobry przewodnik do części elektronicznych, ale srebro???

W dupach się Gekom i Korvaxom od dobytku poprzewracało.
QVear... Kolejny wspaniały odcinek.
Krychu ... Pozdro
FajnyHo... gowno
Andrej ... Napisałbym że pierwszy ale nie napisze
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjgeJEsJgMcSYiq9W-9zowg