Marfish - Wędkarstwo i przygoda - II WE WSZECHŚWIECIE PIKNIK MARFISH


II WE WSZECHŚWIECIE PIKNIK MARFISH odbył się w dniach 10 - 12. 08 2018 r. na łowisku Fishing Relax Gościnna 24, 70-892 Szczecin Organizatorem Pikniku był Marek Malman Sponsorzy nagród: Mariusz Pasieka, Krzysztof Tyc, ecyprinus.pl, Marek Malman. Autorzy zdjęć: Mariusz Pasieka, Joanna Kopka, Marek Malman. Montaż: Marek Malman W filmie wykorzystano utwór: "Miligram, którego kompozytorem i wykonawcą jest Leszek Fiącek. Muzyka linki: https://soundcloud.com/properstudio link do kanału: https://www.youtube.com/user/leszczufiacek/videos?view_as=subscriber link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=gnqrtymCR-0 insta: https://www.instagram.com/proper___style/ Nagłośnienie imprezy: Krzysztof Tyc.

Najlepsze komentarze:

Krzyszt... Nie ma to jak specjaliści ?? masakra ale troszkę zestresowany był spięty a kolega z podbierakiem chyba chciał go ogłuszyć najpierw ??? ale i tak gratulacje dla łowcy że wytrzymał doractwo jestem zdania kibic z dala się nie wpie......la pozdrawiam
wilku13... Gość za wywózkę powinien dostać Oskara. ..
Tomek W... Gratuluję udanej imprezy ?
Miałem pisać to już pod filmami z Niemiec.... Więcej Mariusza na kanale Marfish ?
Bardzo pozytywny Jegomość ?
Adam Bi... Za tego fachowca co tak dużo gada i wszystkich poucza. Łapka w dół
Baron... Jak to mawiał klasyk..."taaaakaa imprezka! Zostaję do środy!".? Widać, że było przyjemnie, bo jak widać na filmie zadowolonych ludzi, to znaczy, że było. Akcja z parasolem bezcenna!?Mario jak widać robi atmosferkę ?. Czy o w ogóle spał??? Gratuluję organizacji i wszystkim pobytu. Nie bardzo rozumiem te łapki w dół...?, bo nie ma się czego doczepić. Fajne jest to, że najważniejsi jutuberzy wędkarscy robią takie imprezy. Dla ludzi, dla integracji. Piknik Marfisha, Puchar Lucia, Puchar Kangura chłopaków z Francji. To są świetne inicjatywy, warte wszystkiego. Jeszcze raz graty! PS. Taką rybkę prosto z wędzarni to bym wszamał ?
janusz... wpada w ucho ta piosenka
Maniek ... Witam szacun dla gościa za cierpliwość ja bym was wszystkich doradców wykąpał
huligan... Mało ludków
Lena Wi... Piekne ryby :)
Gratuluje
Drzewa ... Wędkarstwo, przygoda i zabawa :-)


marcin ... Móglby byc jeszcze Norbert z wedkarski buba ale jak marek mial wywalone na jego zawody i nie pojechal to i norbert slusznie postąpił ze nie przybyl na piknik :)
muflonp... Nie ma to jak tłum profesjonalistów ktorzy kurwa jego mać doradzaja podczas holowania ryby :) to lubie !
Piotr N... Zazdroszczę :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzqDyMonE4yXfYYwnmodN8g