Sonic1994PL - Gry, Konsole & Vlogi - Prywata 58 PL Co uważam na temat Streets of Rage 4?


Film stanowi odpowiedź dla Widza "PS LIVE GAMER", który zapytał się mnie pod ostatnim filmem z Prywaty o Streets of Rage 4. Nie trzeba długo czekać, aby otrzymać mój punkt widzenia. Sonic Podróżnick - https://www.youtube.com/channel/UCOrvBeCP6cKfXu6ing6KhcQ Opowieści z Telewizji - https://www.youtube.com/channel/UC4ZDb2KG-b0JPyv3odZwIhw Sonic1994PL - Lets Play - https://www.youtube.com/channel/UCWAeMSM-mxrz8Z0qYDOk14Q/ DONATE! https://www.paypal.me/sonic1994pl https://www.youtube.com/channel/UCJEJpa3dxyNTpeT9a4cRMyQ/sponsor https://www.tipanddonation.com/gta388 Mój fanpage na FB - https://www.facebook.com/Sonic1994PL-na-Youtube-510625955687305/ E-mail - [email protected] Discord - #0855 Mój Ask -...

Najlepsze komentarze:

Binio... Streets of Rage 3 skończony (japońska wersja oczywiście :D ). Teraz tylko czekać na pozytywne recki czwórki :)
Axi0maT... Bedzie dobry indyk. Bez szalu, bez innowacji i przelomowych pomyslow... ale po prostu grywalny i fajny indor. Ja dodaje juz na wishliste :)
Pogadaj... A wczoraj odpalilem SMD2 i ograywalem gierki mi. Streets of Rage klasyka:)
PS LIVE... Zastanawia mnie czy postać Adama Huntera też się pojawi Tak ogólnie w grze albo poprzez DLC
Poza tym troszkę ale nie całkowicie styl graficzny podobny do Double Dragon Neon.
Nata Ku... Sonic trzymam kciuki za tę grę bo naprawdę epicko się zapowiada ?
Cyfrowy... Sonic będzie 10 lecie posiadania PlayStation 2 slim ?
Konrad9... Może zrobisz o Dawnym SoR 4 który miał wyjść na Dreamcasta(Lub Saturna, nie pamiętam w 100% na jaką platformę miała wyjść ta gra)m
Szymon ... Teraz mamy erę wkrzeszenia dawnych marek.
Najpierw Mega Man(przez 8 lat był martwy),potem Crash(przez 8 lat był martwy),potem Battletoads(od 24 lat byli martwi)a teraz Street of Rage(od 24 lat była martwa)
Ciekawe jaka marka zostanie wskrzeszona?Może Banjo-Kazooie, a może Earthworm Jim
MCpiter... Cześć sonic. :)
Mam do ciebie małe pytanie :
Czy istnieje możliwość powrotu starych tematów prywaty?
Bo zdaje mi się że te nowsze są w 80-90% poświęcone grom, podczas gdy stare to było coś bardziej o tobie, jakieś ciekawe historie (np. moje ulubione - szkoła).
Kojarzą mi się te starsze odcinki z pogadajmy od nrgeeka, niby jest ogólny temat ale bardziej ciekawe są okoliczności w których autor obcował z tym głównym tematem.(np. odcinek o sedze, a bardziej o wycieczce szkolnej)
Dodam że obecna forma podoba mi się, rozumiem że to kanał poświęcony grom, ale można czasami coś nagrać w stylu dawnych prywat. :)


P.S Piszę przed obejrzeniem materiału więc może ten posiada jakąś fajną historyjkę :P
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJEJpa3dxyNTpeT9a4cRMyQ