Staszek iGRAszkowski - Two Point Hospital PL 4 | Sucharoza ♥

Two Point Hospital gameplay PL // Two Point Hospital po polsku Czołem ludziska! Two Point Hospital to prawowity następca Theme Hospital. To strategia, gra ekonomiczna i symulator prowadzenia szpitala w jednym. Będziemy diagnozować i leczyć choroby, dbać o personel, ulepszać sprzęt i zarabiać miliony na prowadzeniu wielu szpitali jednocześnie! ► HarmonoGRAm odcinków: Podoba Ci się to, co robię? Zostań Patronem! ♦ ♦ ► Playlista: [$] Kup grę: Uleczalna pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundlea: [$] Zgarnij grę: ✔ Subskrybuj: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Grupa Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ Katalog gier:


Najlepsze komentarze:

Micha? ... kurła, co ty masz z tymi wiezieniami...
Kahatka... Ja bym wrzuciła środki dezynfekujące do każdego pomieszczenia gdzie pracują lekarze, pielęgniarki. Zajmują się pacjentami więc poziom higieny może faktycznie się obniżyć jak ich nie ma.
QBA 69... Więcej tego
Fahmi C... Morzesz im ustawić te podwyszki
Gniadzi... Na początku, że oczy źle działają, a potem czyta "Odsmucacz" zamiast "osmucacz", a potem czemu pokazują im smutne obrazki, haha!
Julia N... Staszku chyba wiem dlaczego wszyscy tak bardzo się tą grą zachwycają.

Po pierwsze, bo jest po prostu dobra. Inną rzeczą jest to że minęło 21 lat od jej pierwszej części. Więc wszystkie nowe funkcje które zostały teraz dodane wydają nam się takie fajne i myślimy:" tego mi kiedyś brakowało".

Jeśli jednak popatrzmy przez pryzmat dzisiejszych czasów, to obracanie kamery i inne "nowości" nie wydają się już takie niezwykłe.
Mateusz... Więzienie XD
Petro 1... A czy prison architekt będziesz nagrywał?
Kemona... Ghostfacers jak już
Mateusz... Staszku proponuje zbudować 2 oddział pozdrawiam
Kapi Pl... To niezłe leczenie stosuje się w tym więzieniu... Lamo!
Norbert... Nie wiem jakim cudem nikt tego w komentarzach jeszcze nie napisał, więc będę oryginalny i wspomnę że mylisz szpital z więzieniem ;)
Interne... Ciągle gadasz o jakimś więzieniu!
Oliwer ... Nie więzienie tylko szpital
smajki ... Dlaczego nazywasz szpital więzieniem ? :D
Ayde... Pisałam pod drugim odcinkiem... iii koniec końców grę zakupiłam :'D. Od rana gram i jestem zakochana. Robię właśnie czwarty szpital, ale widzę, że czas na przerwę, żeby obejrzeć twój odcinek :D
Serafin... Szanowny Panie Staszku, w celach możesz dać normalne kosze a na korytarzach duże kosze bo jednak osoby odwiedzające kupują co nieco podczas odwiedzin. Z pozdrowieniami ekipa sprzątająca.
PS. a na znudzenie działają np. "stoiska z czasopismami" albo " automaty z grami" itd. Poza nagraniami przyjrzyj się dodatkowym obiektom a będzie jak to mówi Skipper z Pingwinów z Madagaskaru "Lodżio miodzio" :)
M Ciara... Mam wrażenie że za dużo dajesz ławeczek propocjonalnie do pacjentów
Admiral... Bardzo fajne więzienie
mietek ... 3:08 znowu?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCot7HzzzGp1iVO2zL0jvzJA