SargeThePlayer - Moja kolekcja gier na Wii U sierpień 2018 część 2/2

Przed Wami materiał, w którym omawiam drugą (ostatnią) część swojej kolekcji pudełkowych gier na konsolę Nintendo Wii U. W prezentacji nie uwzględniam wersji cyfrowych z usługi eShop. Na tę chwilę posiadam 41 wersji pudełkowych gier na Wii U. W swoich filmach chcę nie tylko pokazać Wam posiadane tytuły, ale też powiedzieć na temat każdego chociaż parę zdań. Dzięki temu poznacie moją opinię na temat konkretnych produkcji i dowiecie się jak je dziś wspominam. MOJA KOLEKCJA GIER NA WII U SIERPIEŃ 2018: cz. 1/2 cz. 2/2 JESTEŚ TUTAJ ;) "Moje kolekcje gier" to playlista, w ramach której będę publikował filmy przedstawiające posiadane przeze mnie produkcje pecetowe i konsolowe. Niejednokrotnie prosiliście mnie o pokazanie swoich zbiorów, więc teraz i ja chciałbym, abyście w komentarzach napisali jak to wygląda u Was. Również kolekcjonujecie gry czy może nie przywiązujecie do tego większej wagi? Jeśli tak to pochwalcie się koniecznie ile egzemplarzy udało Wam się uzbierać i na jakie platformy sprzętowe gromadzicie ulubione tytuły? Chciałbym, aby ta seria była takim fajnym sposobem na wymianę osobistych doświadczeń kolekcjonerskich. Swoją kolekcję gromadziłem przez lata, starając się kupować większość gier na promocjach, wyprzedażach czy też aukcjach internetowych polecam to również i Wam, bo dzięki temu można zaoszczędzić dużo pieniędzy i nabyć więcej interesujących tytułów. Jestem graczem od ok. 25 lat jest to moja wielka pasja i zgromadzona kolekcja jest dla mnie czymś ważnym. Spis moich wszystkich playlist wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Muzyka w tle: Silent Partner "I Wear Headphones"


Najlepsze komentarze:

Risso 1... Jesteś najlepszy
Alek 30... Świetna kolekcja gier! Co prawda nie mam Wii U ale fajnie się oglądało ?. Np. Kapitan Toad był świetny zresztą Super Mario 3D World to też świetna platformówka na twoim kanale ;-).
Liczę na więcej odcinków tego typu. Łapka zostawiona ?. Pozdrawiam serdecznie ?.
Witcher... Jak zwykle zajebisty filmik
Pompa 7... Wii u <3
Moja ulubiona konsola
Marcel ... zachęciłeś mnie żeby kupić wiiu
Barteo... Ale dużo masz gier
Vi via... Ciągle oglądam super Mario 3D world co pół roku wszystkie odcinki :)
Filip L... YOSHI Mój ulubiony
kolo no... Świetna kolekcja naprawdę :D Kurcze ale w Pikminy bardzo chętnie bym sobie pograł :)
Tak z ciekawości przechodziłeś poprzednie części np. na Gamecube? (Pikminy)
TrollPi... Sarge mam pytanie. Nie zadałem go wcześniej bo nie byłem pewien czy masz Switcha (nie oglądam wszystkich odcinków i nie zaglądam na starę bo je oglądałem już wiele lat temu) ale jeżeli mówisz że go masz to czy zobaczymy na twoim kanale *Super Smash Bros ULTIMATE*? Wiem że premiera w grudniu ale jak wyjdzie to czy zaprezentujesz tą Grę w 2-3 odcinkach?
Marcelo... Jeśli chodzi o grę, która wywarła na mnie największe wrażenie to zdecydowanie jest nią Yoshi's Woolly World. Do dziś pamiętam tą fantastyczną serię na twoim kanale i te fantastyczne poziomy w wełnianym świecie.
Marcelo... Super odcinek.
Bia?y W... Fajna kolekcja
Richard... Twoja kolekcja gier jest odlotowa!!!
Witold ... 21:50 Ciekawe kiedy będzie Watch Dogs 3. Ponieważ Watch Dogs 1 wyszedł w 2013. Watch Dogs 2 wyszedł w 2016. Czyli takim tokiem rozumowania wychodzi na to, że Watch Dogs wychodzi co trzy lata i trójka powinna być za rok.
mati 20... Ja mam zombi na Xbox one bo była za darmo z golda
Witold ... 7:30 Pamiętam, że trzeba było użyć aparatu żeby zobaczyć ducha i zrobić zdjęcie. Oczywiście, żeby go ujrzeć. Następnie potem uciec od niego.
X NOM... Mógłbyś zrobić pokaz twoich gier na ps 4 byłbym wdzięczny
Filip B... Witaj, sarge!
Po raz kolejny, napisze że masz fajną kolekcję, ponieważ taka jest prawda.
I...prawdą jest również, że znowu miałem okazje, zobaczyć świetny odcinek.
Zresztą, tak jest zawsze!?
Sosuke ... Ej może wiecie co z konsola Wii u moją się dzieje jak konsola jest pod ładowarką włączona dioda miga co chwilę i ekran na, padlecie przekazuję a wyłączona działa normalnie
Nie wiem czy to wina bateri lub ładowarki
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA