Urbex History - TAJNY SCHRON UKRYTY W LESIE AKT II Urbex History

SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► ◄ PATRONITE wspomóż projekt i wyprawy ► ⚠️INSTAGRAM⚠️ ► Zobacz nas na Facebooku: Kup sobie koszulę: Kontakt z nami: Lubisz to co robimy ? To nie zapomnij dać łapki w górę i suba :) Co to #Urbex i czym jest Urbex i UrbexHistory ? Jesteśmy grupą eksploratorów z pasją do #historia. Zwiedzamy i filmujemy #opuszczonemiejsca, często tajne lub niedostępne dla wszystkich. W każdym z naszych materiałów o Urbex jest motyw historyczny, co nas wyróżnia na tle innych ekip. Zwiedziliśmy już wiele miejsc w Polsce jak chociażby Tajne radzieckie miasto w Polsce – Pstrąże , ale też i poza granicami naszego kraju np. Czarnobyl, Radioaktywną Zone i Prypeć. Do zobaczenia na następnej wyprawie !


Najlepsze komentarze:

Karol N... może to być proch fosforowy do granatu błyskowych lub zapalających
D3jW... Siema x4
Następnym razem przywitajcie sie witaj x4
Lajkujecie żeby widzieli
Super J... Witajcie pojedźcie w okolice Stargardu do Kluczewska zwiedzać lotnisko radzieckie ostatnia szansa bo je burza macie tam do zwiedzenia bloki gdzie są odprawiane czarne mszę schrony atomowe składy atomowe hangary bunkier dowodzenia i wieże kontroli lotów
Super J... Witajcie
daria g... Siema chłopaki.Kolejny mega ciekawy odcinek z odrobiną dreszczyku??.Piątek bez urbexu dniem stracony??Łapka w górę lec?i.Pozdro chłopaki ✋..p.s Klimat jak w Silent Hill?
Micha? ... Co to za utwór na samym początku ?
Cappucc... Gdzie diabeł nie może tam Urbex History pójdzie... Jesteście super?
Krzys C... Bardziej to przypomina rozdzielnie główna na duzej kopalni z podsekcjami
Krzys C... Super film
Krzys C... Widac tez obudowe ŁP
Krzys C... Podobne szafy rozdzielcze byly na kopalniach
MrTESTO... Chłopaki! :) moze byscie tak odwiedzili stary klub "Maxim" w Gdyni zanim go zlikwiduja? Kiedyś było to jedno z najpopularniejszych miejsc za komuny a Lady Pank nagrało nawet o nim piosenkę :) tam tez zaczynala się historia słynnego gangstera ps. "Nikoś". Trzymam kciuki za to ze się uda.
Zoomer... random english comment passing through
nikt zn... Można te nowe koszulki gdzieś kupić?
Pasjona... Katowice Ligota Miejsce Driftów za górami śmieci jest opuszczony budynek PKP jest tam parę ciekawych rzeczy aby tam dojechać należy albo jechać prosto do końca ulicą Asnyka minąć garaże i pod szlabanem przejść przez tajne przejść między płotem a Murem albo jechać prosto Ul Medyków koło pętli autobusowej Zadole koło panoramy za zakrętem w lewo prosto koło zjazdu do firmy prosto następnie 500 metrów za starą bramą fabryki w lewo na końcu ulicy w lewo i prosto krętą drogą aż dojedziecie do prostego odcinka wtedy prosto pod blok może uda mi się zdobić współrzędne
Pasjona... Ale co robi Transformatorownia i Kotłownia otoczona drutem kolczastym w środki lasu?
Natalia... Bardzo fajny montaż, jak zwykle świetny odcinek panowie ;)
Bartosz... W Puszczy Kampinoskiej są opuszczone bunkry z czasów zaborów warte odwiedzenia. Byłem tam i są spoko.
Patryk ... Panowie. Dziękuję za to co robicie. Chciałbym zobaczyć was w katakumbach paryskich ;)
evil va... jak zwykle świetny materiał chłopaki ?
LOLEK L... a na meet up to sie niebyło co
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC7XgxJhy6N6KGMFzELHtlUQ