niezaleznatelewizja - Czy da się coś jeszcze zjeść Urszula Chorzępa

Wspaniali Widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. DZIĘKUJEMY :) Muzyka: audionautix.com


Najlepsze komentarze:

Jolanta... Zagorski, jak zwykle jak rudy lis prowadzi wywiad. Posluchajcie jeszcze raz koncentrujac sie tylko na jego mowe i mimike.
sunnnda... Od tej zimy czyli niecały rok woda z kranu jak tylko postoi kilka godzin zaczyna śmierdzieć. Nawet mała ilość wystarczy zlew nie doczyścić i zostawić do rana. Może to przewrażliwienie ale tą wodę naprawdę dziwnie czuć. Swoje lata już mam i wiem że nigdy wcześniej czegoś takiego nie było.
Joanna ... Szanowna Pani. Proces trawienia(np.skrobi) zaczyna się w jamie ustnej po kontakcie ze śliną, nie jak Pani twierdzi w żołądku i kwasie solnym. Pozdrawiam.
Victor ... 4 posiłki dziennie... Przestałem oglądać
Lukasz ... sa takie detektory dostepne ale tylko do stezenia nitratow czyli zwiazków chemicznych jakimi sie pryska rosliny
magda m... pierwsza minuta - i dość ......
Adam Do... Mój babcia nie jadła śniadania , pracowała ciężko, żyła 96 lat ! Pozdrawiam
Euforyk... po 1 co sie Pani tak głos trzęsie ? chyba przydałby sie dobry magnesik ... czyżby brałą pani przykład z "misia '?
każdy ma swoją przemiane materi i tego trzeba sie 3mać kalkulacja kalori i nie ma mocnych...
wiekszośći ludzi przydałby sie koniecznie oczyszczający post... myśle że nasz ukłąd pokarmowy nie po to ma kilkanascie metrów żebyśmy musieli cały czas jeśc tymbardziej, że jak wiadomo nie wybieramy w delikatesach tylko wybieramy czasem najmniejsze złoo .. :D a ci co nie wybierają idą na żywiol i potem wyglądają jak żywioł...rozszalałych bakteri..
nautili... fajne
Ini Cja... Jej matka dostała wyrok i była karana za zarażenie kilkunastu osób zolraczka. W wyniku powikłań w ciągu kilku lat zmarło kilka osób. Urszula brała udział w procederze używania nie jednorazowych igieł w akupunkturze. Kempisty mówiła podczas rozprawy że nie ma kontaktu z córką gdy próbowaliśmy ja znaleźć. Promujcie ją dalej....
A bzdur żywieniowych w ich narracji nie brakuje! Chociażby negowanie diety Kwaśniewskiego ci samego Ziębe zdziwiło!
Janka... Ciekawa ta zapowiedź o mikroudarach
Dorota ... cieszę się że powróciliscie na YT :)
Julek o... Lepiej słuchać kochani o zdrowym jedzeniu, niż tą sektę na której czele stoi Pan Janusz, New Age
Iskierk... pomidor jest bardzo smaczny z dżemem ludzie nie nie wiedzą ze można tak jeść bo nigdy nie spróbowali
Maciej ... Wyp..ć z Polski żyda i kler a wtedy...i zdrowo i smacznie i Polsko Słowiańsko będziemy jeść.Teraz cóż ,żydom sprzedano wodę...i o czym tu gadać
Mateusz... Proponuję samemu sobie hodować i uprawiać jeżeli jest taka możliwość. Rolnictwo współczesne w żaden sposób nie zrobiło kroku do przodu w porównaniu do tego z przed kilkunastu lat. A byłbym zapomniał, udoskonaliło się w maszynerii, szkodzeniu środowisku i zdrowia ludzi.
Pozdrawiam serdecznie. Student kierunku rolnictwa SGGW.
tatabod... Live stream prostszy niż tutaj i nikt nie jest banowany za cokolwiek.
Że też ludzie karmią tych co ich gnębią? Na poniższym jest Polska własność i kapitał. Chyba już dość wspierania okupantów co?
tatabod... Witam. Panie Januszu. Poznaliśmy sié na Wiośnie Zdrowia. Proszę założyć kanał równoległy na platformie JACKCALEIB . COM
Tam nie ma cenzury i zarabia się także. Łapska wlaścicieli yt i fb a także rodo tam nie sięgają.
Proszę nie wierzyć że lewacki fejs będzie łaskawszy. To ta sama banda. Pozdrawiam wszystkich.
Grander... Skala handlu GMO w Polsce jest ogromna, podobno były minister środowiska - Szyszko w marcu ujawnił, że importujemy na pasze i żywność 3,5 mln ton nasion. To może niszczyć nasze zdrowie i ma prawdopodobnie fatalny wpływ na rolnictwo, skoro to import. Można się zastanawiać nad tym, czy do naszego kraju nie idzie to, co ma najsłabszą jakość i czego nikt już w Europie nie chce.
Grander... Bardzo ciekawy program.
Krystyn... Ciezko co niektorym wysluchac spokojnie nie mowiac o ublizaniu..
Zeby kogos oceniac to trzeba miec wiedze
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw