motobanda - Caberg Drift Evo Carbon Kask z włókna węglowego w cenie kasku z plastiku?

#Caberg #Kask #Motocyklowy #Motobanda Drift Evo od Caberga to najbardziej sportowy kask w ofercie tego włoskiego producenta. Solidna skorupa, bajerancki wygląd, wypasiony spoiler i kilka udogodnień bliższych klasie sport touring niż torowym rozrabiakom. Jest jeszcze coś cena tego kasku. Na tle konkurencji ten element stanowi największy atut Caberga. Bo kto to widział, żeby wypuszczać karbonową skorupę za 1399 zł?! W niewiele mniejszej cenie niektózy producenci oferują kask z termoplastu. Trzeba to sprawdzić w działaniu! Zobaczcie nasze wrażenia z jazdy w kasku Caberg Drift Evo Carbon. Subskrybuj nas: Sklep Motobanda (Ubrania Motocyklowe i Motobandowe!): Testy MOTOCYKLI: UBRANIA, KASKI i Akcesoria: Porady i Topki: Dołącz do nas! Co tydzień nowe video!


Najlepsze komentarze:

Lukasz ... Zrobicie recenzje Keeway K-light ???
Ten dzi... A moze kiedys jak wpadnie wam w łapy bmw f650st ti zrobcie recenzje ;)
Daniel ... Mam w planach kuno pierwszego moto na kolejny rok i już się rozglądam za akcesoriami. Patrzę na polecane kaski za 1,5k i zastanawiam się: Czy kaski za 400-500zł np HJC cs-15 jest godny uwagi i polecenia? Czy dać sobie spokój i dozbierać na coś droższego?
Sarogas... @Motobanda czy moglibyście zrobić materiał w którym opowiadacie o najlepszych 125' nakedach na strat ? Pozdrawiam.
Kajetan... Co to za kurtka na filmie?
miko?aj... ?
Dybek D... Zrobicie test yamahy mt 125?
KoSiaK... W końcu ktos przetestował ten kask wielkie dzięki a porównując wielkość skorupy to jak wielka różnica i na czyja korzyść można stwierdzić przy porównaniu kasków rpha 11 vs ten caberg?
Elojama... Gdzie jest Radzio ?! Wiecej Radziaaaa !! Piona chłopy, dobra robota ! Ale jednak brakuje mi tego wariata...
Bar Ti... Jaki to motor
Pawel S... Jak głośność w stosunku do Nolana N87?
Pawe? C... jak mi jest zle ze nie jestem pelnoletni
Robal... Zrobilibyście odcinek na temat kasków Predator, jestem ciekaw czy są warte swojej ceny i oczywiście czy są bezpieczne
Soyyek... A jak się w nim jeździ okularnikom? Ma toto jakieś wycięcia na bryle?
Luki... Były plusy kasku a nie było wzmianki o minusach bo zakładam, ze jakies sa
Mariusz... LAZER KITE MUSTANG PURE CARBON za 1150 zł , trochę naciągany tytuł :)
klepa18... sorry, ale on jest po prostu brzydki...
Jakub W... Pod propozycja kasków off-road owych dodałeś kiedyś, że fox pozwala klientowi na dopasowanie barw ubrań do malowania kasku, czy ta opcja jest dostępna na ich oryginalnej stronie?
Mateusz... Kiedy test Opla Tigry?
?ukasze... mam pytanko trochę nie na temat ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi, chodzi o to czybędę dosięgał palcami do ziemi jak wsiądę na Husqvarna CH Racing WSM 125 mając 160cm, na cycle-ergo. com tego moto niema
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCWqpg9_4ZDvbRXtI8QESIFQ