KSW Ranking Waga Średnia

Cage of MMA »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Cage of MMA"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
►Zostaw komentarz i łapkę
►Chcesz być na bieżąco zostaw Suba i kliknij Dzwoneczek!
► Kontakt/współpraca: [email protected]

● Facebook - https://www.facebook.com/Cage-of-MMA-191310291385641/

► Jeżeli masz jakieś pytania to śmiało je zadaj. Odpowiadam dość szybko i praktycznie każdemu, więc o ile będę znać odpowiedź, to nie będziesz musiał zbyt długo na nią czekać.

* Wszelki hejt, chamskie wypowiedzi i krytykę, która uraża w jakikolwiek sposób moje uczucia jest usuwana, a użytkownik blokowany. "Mój kanał YT to mój dom i nie pozwolę sobie wchodzić do niego z brudnymi butami".

Komentarze:

SEBIX A...To teraz waga Półciężka
Adam kr...Janikowski nr 4 , niedługo będziesz mówił nr 1
manager...Zakładasz że Materla zawalczy jeszcze raz z Mamedem? Skoro Mamed zwakował pas to wątpię że będzie znowu o niego walczył, to bez sensu. Zwycięzca turnieju zostaje nowym mistrzem a nie pretendentem do pasa. Pozdrawiam ;)
kapivip...Z tym turniejem to chyba bedzie tak, że dwóch wygranych zawalczy na następnej gali od razu o pas i już nie będą musieli walczyć o niego z Mamedem. Ten który wygra bedzie najwyżej bronił pas w walce z Mamedem.
Mateusz...Materiały ciekawe, oglądam od dłuższego czasu. Zmień proszę muzykę w tle. Zniechęca do oglądania
Dawid P...A teraz tak pół żartem pół serio... Kiedy ranking freaków w całej historii organizacji KSW?? A jest z czego ranking zrobić, lepiej niż w półciężkiej ?
Dawid P...Cześć ? W związku z tym, że do Gali już nie dużo zostało i tak jak powiedziałeś odbędzie się tam turniej wagi średniej to coś od siebie napiszę... Filmik super? i zgadzam się z rankingiem i z tym że ewidentnie brakuje tu Drwala (co oczywiście jest winą KSW, którzy z Niego zrezygnowali po wyrównanej walce z Materią). Zamiast dawać walki zawodnikom z dużymi umiejętnościami to wolą walki Szostaka, który moim zdaniem jest beznadziejny i nadaje się do LFN ewentualnie z tymi "zdolnościami" do FEN niech wraca... Co do samego turnieju to myślę, że może wygrać Damian, to młody dzik i coś czuję, że KSW dając Mu walkę z Michałem (wiedząc, że ma szklaną szczękę) tego oczekują... Chociaż druga para też jest silna i w finale nie będzie łatwo, bo przecież Askham pokonał Michała więc potencjał ma. A Marcin ostatnio walczył w wadze ciężkiej i półciężkiej i tak naprawdę nie wiadomo jak na Niego wpłynie zmiana kategorii wagowej, ale ja jestem dobrej myśli i liczę na fajną walę ? pozdrawiam
Kamil P...Fajny filmik, pozdro tropiciel
Queen O...Ksw rezygnuje z dobrych zawodnikow jak maja jedna porazke a szkoda bo nie dostaja szansy zostaje potem mamed materla i taki to ranking...
koment ...Czemu nie pisało Michał Cipao Materla ???

Wladzio...Tragedia z muzyką, zagłusza film
SZALENC...a Borys???
Grzegor...Ja stawiam na Damiano
Jest Mo...Jak kurde janikowski powinien być na 3 a materla na 2 i to nie ze względu na ostatnie walki a na to że materla ma staż długi i dużo przeciwników ubil lub poddal
Broku?...także sub i dzwoneczek
Wojtek ...Jak Wojcik na 5 jak nie walczyl w tej kategori
Damiano...Materla przegra 2 runda tko
Pan xD...Chmielewski vs Thiago/Bahati
Tarcza ...Półciężka to taka lipa że szok xd
Przemek...Co to za nuta od 4:43?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEr0UIYsTMF914GhSHnyemg