Corle1 - TWO POINT HOSPITAL PL 4 odc.4 ‍⚕️ Pierwszy raz na 3 gwiazdki | Gameplay po polsku

Wszystkie odcinki z gry TWO POINT HOSPITAL PL zamieszczone na wygodnej playliście tutaj: ‍⚕️ Pierwszy odcinek z serii: Jak się chce, to można zrobić dobry szpital. ;) Nazwa serii: Zagrajmy w TWO POINT HOSPITAL PO POLSKU Gatunek: strategia, ekonomiczna, zarządzanie, symulator, humor Premiera: 30.08.2018 Producent: Two Point Wydawca: SEGA Grafika: 1080p60 (ULTRA) Polska wersja / spolszczenie: napisy tak / dubbing nie Wersja na YT: PC


Najlepsze komentarze:

radzio2... Corle typowy szef. Morale personelu? Kto wymyślił taką głupotę? Asystent pada na ryj? Ktoś go zastąpi? Nie? A, nie ważne!
piotr r... Zapomniałeś o pomieszczeniu:
Diagnostyka ogólna
Pomaga w ustaleniu prawidłowej diagnozy.
HAH G... Nadal brak pomieszczenia diagnostyki to pogarsza rozpoznanie chorób a tam może byc przecież 123 skan :-)
szarik1... Jak robisz duże pomieszczeniem to daj 2 biorka a nie jedno, oszczędność miejsca i bardziej praktycznie
Skill G... Nie znam innego sposobu żeby się z tobą skoontaktować więc piszecw komentarzu z nadzieją że to przeczytasz. Ja (i wiele innych osób) było by bardzo szczęśliwych gdybyś nagrał serie z gry RimWorld :)
MelMon... Bardzo fajnie się to ogląda :D Mam swój wiek a jednak zainteresowało
enerkom... Corle1 wszystko fajnie ale jedna uwaga, im szybciej to ogarniesz tym lepiej dla ciebie.Popełniasz 1 koszmarny błąd a mianowicie zatrudniasz byle jakich lekarzy byle gdzie. Taka metoda zatrudniania personelu będzie skutkować kolejnymi zgonami pacjentów. Daj sobie chwilę, przeczytaj dokładnie opisy pomieszczeń które budujesz i wyciągnij wnioski. Dla przykładu w Rondelatorium powinien pracować lekarz wyspecjalizowany w leczeniu (tak można przypisywać lekarzy do danych typów pomieszczeń) polecam dokładnie przeanalizować zakładkę personel. Powodzenia.
Polski ... Ej corle bo ostatnio green hell we wczesnym dostępie wyszło na Steam czy może będzie jakiś odc z tej gry ?
Daria K... A internista może być więcej niż jeden na budynek
Mariusz... Corle chyba nie miałeś pokoju (diagnostyki ogólnej) co utrudnia diagnozę.
Daria K... Corle patrz dokładniej na personel, policz ile potrzebujesz personelu A ile masz plus najlepiej jeden słabszy na zmianę, bo na kardiologie potrzebowałes pielegniarza A dałeś lekarza
krzychu... Corle1 w nowym skrzydle u internisty odwróć biurko bo ktoś się zakradnie i go udusi. Jak to się stanęło to że w pokoju obok niema okna?
krzychu... Dzięki ci królu(corle1) za drugi odcinek ???
b123bar... Wydaje mi się, że jeśli ulepszysz 1 szpital na 3 gwiazdki to będziesz miał więcej ulepszeń urządzenia odluminajacego czy jak się zwie plus dużo kudosów.
Malleus... To wszystko odpłatnie czy na NFZ?
b123bar... Jak często będą odc., bo przegapiłem?
b123bar... Śmieszny piesek najważniejszy!!!!☺
Gajsyek... cudownie dwa odcinki w jeden dzień jestem uradowany
Wiki Mo... Korle pamiętaj o diagnostyce ogulnej oraz o tym że lupka i termometr to nie to samo (muwię o umiejętnościach)
Arkadiu... Czy jeśli w jednym pomieszczeniu będą 2 maszyny i 2 doktorów to czy to nie było by wydajniejsze i estetyczniejsze?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCmJg52tfMUBPgRsRHeFpG5Q